Skocz do zawartości

Etitek

Użytkownicy
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O Etitek

 • Ranga
  Czasami na forum

Ostatnio na profilu byli

2087 wyświetleń profilu
 1. [dyskusje] Hitme.pl

  Panie Marku byłem u was wiele lat zanim zmieniłem na innego dostawcę i wielokrotnie kontaktowałem się z Panem telefonicznie. Możliwe że Pan nie odebrał albo zmienił numer. Jest to już nie istotne pozdrawiam.
 2. [dyskusje] Hitme.pl

  Panie Marku już jest za późno na dalsze negocjacje bo klient jest już przeniesiony i opłacił hosting na kolejny rok. Co do zrozumienia to tylko chyba Pan Hubert i Pan Łukasz mieli z tym problem. Ja chciałem zostawić mojego klienta na Państwa hostingu i dlatego napisałem zgłoszenie do Państwa. Pan Hubert jak i Pan Łukasz od samego początku utrzymywali że nikomu nie dają na testy swoich usług i wręcz byłoby to nie w porządku wobec innych klientów. Dzwoniłem do Pana Panie Marku ale Pan nie odbierał telefonu więc skończyło się przeniesieniem strony klienta. Panie Marku proszę mnie nie zrozumieć źle ale dlatego prosiłem o testy na kilka godzin bo nie do końca wierzyłem że zostało coś poprawione a upór Pana pracowników tylko mnie o tym utwierdził. Strona wolno działała jak i panel. Obecnie po przeniesieniu strony nawet nie trzeba było jej specjalnie optymalizować by działała szybko i sprawnie. Ja dziękuję za współpracę chodź pozostał mi jeszcze jeden klient u Państwa na hostingu i mam nadzieje że nie powtórzy się taka więcej sytuacja.
 3. [dyskusje] Hitme.pl

  Gdyby każda firma w taki sposób liczyła jak tyś tu to przedstawił to pewnie daleko by nie zaszła. Większość firm utrzymuje się z drobnych klientów nie dużych firm. Dla mnie strata klienta to utrata dochodu. Tak jak pisałem wyżej każda firma posiada jakąś własną politykę a mi się ona bardzo nie podoba. Napisałem by inni sami sobie wyciągnęli wnioski czy chcą podjąć z współpracę z taką firmą. Ja tu nikogo nie namawiam ani nie zniechęcam. Każdy ma swój rozum.
 4. [dyskusje] Hitme.pl

  Kiedyś ta firma mimo słabych serwerów to jeszcze się starała zatrzymać klienta u siebie a dziś to jakaś kpina. Kończył się hosting ostatnio mojego klienta i wysłałem do nich zapytanie czy są wstanie coś poprawić bo jakość hostingu nas nie zadowala. Otrzymałem odpowiedź że mogą mnie zmigrować na nowy hosting który ma więcej ramu. Poprosiłem o kilka godzin na testy bym mógł potwierdzić że poprawili jakość swoich hostingów to otrzymałem odpowiedź że ,,niestety ale nie przydzielamy zasobów na testy, natomiast z uwagi na lepszą technologię sprzętową hostingu NVMe, powinien Pan widzieć poprawę'' Po kolejnych e-mailach z prośbą by jednak firma zrobiła wyjątek powołała się na uczciwość wobec innych klientów . Skończyło się tym że klient został przeniesiony na inny serwer i strona dostała skrzydeł. Podsumowując dziwię się Panu Markowi że na to pozwala by klient nie mógł przetestować nawet kilku godzin nowych ponoć lepszych usług. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia to raczej zachęca do testowania tak jak to robią inne firmy hostingowe. Jednak każdy ma swoją politykę prowadzenia działalności
 5. [dyskusje] Hitme.pl

  Dzięki Tomasz. Identyczne mam odczucie tylko ja tym razem już się nie dogadałem i nie byli wstanie naprawić tego co zepsuli a wręcz zwalili winę na mnie. Szkoda bo faktycznie w miarę serwery działają ale jakoś suportu posypała się i to mocno. Obecnie przenoszę się i dam znać jak z jakością.
 6. [dyskusje] Hitme.pl

  Interesuje mnie opinia użytkowników a nie samego właściciela bo mam na ten temat inne zdanie ale chciałbym poznać opinie innych użytkowników.
 7. [dyskusje] Hitme.pl

  Witam, chciałem zapytać jak obecnie z jakością usług u was na hitme.pl? Jak z rekcją na problemy i czy są rozwiązywane wasze problemy techniczne w 100% jak się pojawią?
 8. vps z da

  PW poszło
 9. vps z da

  Witam, podpinam się pod temat. Poszukuję vps z Direct admin i administracją. Płatność co 3 m-c. Jakieś 15 witryn do przeniesienia. Proszę o ewentualne oferty na PW.
 10. Problem, rozwiązany ze skokami czasów tylko powstał inny. Zostałem przeniesiony na inny serwer i np jak dana domena.pl wcześniej odpowiadała mi na poziomie 1200 milisekund to teraz odpowiada 2100-2300 milisekund. Co może powodować na serwerze taką różnice? Czym mogę obniżyć te czasy?
 11. Usunąłem z wszystkie firewalle ze strony i wszystkie dodane wpisy do .htaccess i nadal występują systematycznie skoki a w tym samym czasie odczuwalne spowolnienie strony. Jakieś sugestie co może być tego przyczyną? Zastanawiam się czy to może być wina ataków ddos na serwer matkę lub słabe łącze. Nie wiem czego się już doczepić.
 12. Joomla a co do vpsa pozostawię to na razie dla siebie. Nie chcę robić złej opinii bo może to jakaś głupotka.
 13. Witam, monitoruję sobie strony uptime robot, webmon i pingdom i monitory średnio co 10 min generują bardzo wysokie obciążenia nawet do 20 000 milisekund czym może być to spowodowane?
 14. Czy to istotne gdzie jest ja chciałbym otrzymać klarowną odpowiedź Jak czegoś nie rozumiem to lubię pytać by posiąść daną wiedzę.
×