Skocz do zawartości
wood

[Opinie] castpol.pl

Polecane posty

Nowym właścicielem jest chyba "Miłosz" z tego forum.

W jego profilu jest firma Sys-Com tak samo jak w castpol.pl.

Cena jak za takie parametry to jest trochę duża jak na Francję. Weź np. GlowaNet.pl masz za 90 zł i bez limitu transferu i nie powinien Cię wyrzucić jak będziesz robił te 300 GB/ mc.

Ale Miłosz ma większe doświadczenie niż pan Tomasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest to samo co było wcześniej, błędy sql a od rana nic nie działa.

Czyli jakość usług nadal jest kiepska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest poważny problem z dyskami. Mimo raid 1 wszystko sie sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna strona. Konta chodzą szybko.

A mam pytanie do Miłosza. Konta są we Francji czy w innej lokalizacji?

Jeżeli mam konto tylko w Direct Admin to mogę prosić o założenie konta w Admin Panel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko FR. Niedługo inne lokalizacje będą dostępne :)

W sprawie konta pisz na bok@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już na BOK. Można wiedzieć jakie lokalizację będą dostępne? Czy to tajemnica/jeszcze nie ustalone?

Ale temat ma ruch.

Nareszcie ktoś porządny przejął CastPol, jest panel billingowy itp. Życzę aby firma długo przetrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze jest sporo do zrobienia :)

Niedługo powinna ruszyć lokalizacja PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłem w CastPol'u usługę na 2 lata i zapłaciłem 170 zł w promocji to mogę sobie wymienić na trochę lepsze konto?

To tak, miałem tam też VPS'a na testy i nie zależało mi bardzo na nim, Jeżeli się dowiedziałem że Tomek oddaje vps'y to napisałem do niego. Napisał że oddaje mi vps'a na 3 miesiące a po 2 tygodniach napisał że abonament na vps mi się kończy. Mam nadzieje że dobrze zapisał w danych które Miłoszowi przekazał. Było od 17 kwietnia 2010 roku do 17 kwietnia 2012 roku jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę Cię zmartwić, bo te dane które dostałem, to są takie jakby ich nie było wcale. Albo on to pamiętał, albo zapisywał na małych, żółtych karteczkach :) we wszystkich sprawach -> bok@ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jak zapewne wiele osób wie, ciągle rozglądam się za alternatywą dla Prohostu.

Gdy napisałem jakiś czas temu temat odnośnie poszukiwania konta reseller, otrzymałem propozycje z Castpol, jednak zdecydowałem się na GłowaNET. Z powodu kilku wydarzeń zmianę hosta musiałem jednak odłożyć, niemniej ciągle jestem zainteresowany tematem i szukam optimum ;)

 

 

Czy obecni klienci castpol'u mogliby napisać, jak spisują się konta wirtualne oraz resellery? Cena dosyć spora, więc wolałbym dowiedzieć się nieco więcej, pomimo możliwości samodzielnego przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem mogę polecić każdemu hosting castpol.pl

obecnie posiadam na min konto Reseller stoi na min z 20 forów pod phpBB2 modified by Przemo

(20 na moim koncie) jak na razie nie zauważyłem żadnych trudności z uciągnięciem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Po przeprowadzeniu testu potwierdzam to co napisał MagicalFire (nie sugerujcie się tym, że ma 1 posta, na supporcie phpBB by Przemo jest dostatecznie znany :D).

Fora jakie mi pokazał, a jakie są hostowane w Castpol nie są małe... są naprawdę spore, a śmigają na tym serwerze. Ja również nie natknąłem się na żadne problemy, wszystko działa bardzo ładnie. Na wielki plus zasługuje domyślna skórka DA - dzięki niej panel nie jest taki bidny i oklepany jak przy standardowej (a jestem fanem cP, więc jak mnie jakiś DA zachwyci to już naprawdę jest sukces ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony, kontakt z administracją fenomenalny, backup przywrócony w mniej niż 5 minut, strony działają stabilnie i na prawdę szybko, po za tym tak jak ktoś wspomniał domyślna skórka DirectAdmin jest świetna :)

 

Sam posiadam konto reseller z castpol, zaoferowano mi na prawdę atrakcyjną ofertę indywidualną i jestem bardzo zadowolony.

 

 

Polecam tym, którzy szukają stabilnego, szybkiego hostingu w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus za zawsze aktualne oprogramowanie :) Olewanie takich rzeczy jak aktualizacja oprogramowania tutaj nie istnieje. Przy zamówieniu konta testowego klient zostaje przekierowany na stronę platności.pl :) - to nie robi dobrego warzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowujemy się do wdrożenia nowego billingu :) Więc już nie poprawiamy tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainteresowała mnie ich oferta

** Domena .pl za darmo przy zakupie planu hostingowego na rok.

przy cenie 90zł na rok, czyli jakby hosting za 35zł i domena za 55zł

szkoda tylko że pozostałe domeny jednak ovh ;p za 55zł

 

 

no i już WIELKI minus, za podawanie cen netto

przy cenie 110zł na rok, czyli jakby hosting za 55zł i domena za 55zł

Edytowano przez zlotowinfo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zlotowinfo: w tym pakiecie prawdopodobnie oferowana jest tylko domena na 1 rok, przedłużenie w Twojej gestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×