Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dom

VPS + Karta dźwiękowa?

Polecane posty

Posiada ktoś takie serwery? Może ktoś wie gdzie można kupić? Ostatnio próbowałem na jednym z vps'ów emulować lecz bezskutecznie.

 

Edit@@

A .. Do tego wirtualny pulpit..

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę sens . Widocznie tego właśnie potrzebuję jeżeli piszę w tej sprawie.

 

@up.

Sensu widzieć nie musisz.

 

A może po prostu nie wiesz, czego potrzebujesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie z ludzi idiotów. Akurat w tym wypadku jest to potrzebne.

Jeżeli ktoś ma pomysł jak zemulować kartę muzyczną, może być zemulowana. Program nadawczy wymaga karty nadawczej.

Gdybym nie wiedział czego potrzebuję to bym inaczej skonstruował temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Ty nawet nie sprecyzowałeś co to ma być za system... Windows, Linux, Unix czy jeszcze coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebak. Chodzi o vps z kartą muzyczną. Czekam na oferty. Może być windows bądź linux (najlepszy wybór to linux ze względu na cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem(ale może się nie znam), nie dostaniesz takiej oferty.

 

Wirtualizacja OpenVZ, którą przeważnie stosuje się na PC'tach nie oferuje takiej możliwości.

 

Z kolei np. vmware z racji swoich wymagań jest stosowany na serwerach, zaś te nie są wyposażone w kartę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem emulowiać z wine parę programów do emulowania kart dźwiękowych. Bez skutecznie.

Nie wiem jak to jest na VPS'ach z windowsem, nie jestem w stanie sprawdzić, w tym wypadku niestety cena skacze sporo do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz niecodzienne wymagania, więc i cena jest niecodzienna.

A tak w ogóle to mógłbyś mnie, ciemnemu, wyjaśnić do jakich zastosowań Ci to potrzebne? Podziel się swoją wiedzą tajemną z maluczkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie zemulujesz wcale urządzenia dźwiękowego na wirtualizacjach stricte serwerowych. Czy to OpenVZ, czy to nawet vmware.

Jeśli użyjesz windowsa i połączysz się via RDP z włączonym przekazywaniem dźwięku z twojego domowego komputera, to w sumie wykreuje się wirtualne urządzenie dźwiękowe, ale będzie dostępne tylko do czasu, aż detachujesz swoją sesję.

Jest na to metoda, jeśli ktoś (czyt. serwerownia) by się oczywiście chciał bawić w jakieś takie machinacje; ale obstawiam, że to by kosztowało dosyć niemało, bo to zrobi lekką plątaninę w szafie. Rozwiązanie: podpiąć do serwera-hosta kartę dźwiękową na USB i zrobić na hypervisorze passthru urządzenia USB do wirtualnej maszyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafi nie taniej byłoby wysłać swojego pc'ta do serwerowni i opłacić jakieś dedykowane łącze lub postawić to w domu i jedynie opłacać rachunki za prąd? Mhmm Wszystko na to wygląda..

 

Dodam, że łącze wymaganie nie jest duże, nie będzie przekraczać 1 mb..

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

A nie lepiej kupić pcetowego dedyka w jakiejś firmie ?

Napisz do jakiegoś ionic.pl może mają coś na stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda z dosłaniem swojego pc-ta? Mam jeden nie używany. Jest sens ? Oczekiwałbym nielimitowanego transferu danych i łącze coś podobne do tego w netdc, choć może być mniejsze. Jak mówiłem wcześniej 1 mb nie powinienem przekroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda z dosłaniem swojego pc-ta? Mam jeden nie używany. Jest sens ? Oczekiwałbym nielimitowanego transferu danych i łącze coś podobne do tego w netdc, choć może być mniejsze. Jak mówiłem wcześniej 1 mb nie powinienem przekroczyć.

 

Witam, u nas można kolokować pecet / serwer tower za 250 zł, poniżej link do specyfikacji:

nowa oferta kolokacji ionic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×