Skocz do zawartości
crazyluki

[pomysł] dział Sponsoring

Polecane posty

Witam,

przydałoby się na forum utworzyć dział "Sponsoring" w którym tematycznie oznaczone lądowałyby różnorakie prośby o sponsoring.

[szukam][vps] pod stronę o kotach

[oferuje][dedykowany] pod grę

 

i tak dalej.

 

Proponuje dość szybkie wdrożenie byśmy w wakacje nie musieli co chwilę wyszukiwać zapomnianego tematu zbiorczego z ofertami sponsoringu (swoją drogą - nikt z niego nie korzysta - parę razy chciałem dać coś za darmo nie oczekując nic w zamian i nikt się nie zgłosił).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że zrobienie działu ze sponsoringiem mogłoby wpłynąć na ożywienie. Sam też oferowałem darmowe konta i też nie było chętnych, więc możliwe, że po takim "rozbiorze" tematu na sekcje zacznie się ruch.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem powinno to być forum z akceptacją postów użytkowników przez moderatorów, którzy mają np. mniej niż 60 postów ze względu na to, że dzieci będą zakładały tematy z pytaniem czy ktoś im zasponsoruje serwer do CSa lub "da dedyka pod OTSa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie tylko oferty sponsorowania kogoś, a nie bycia sponsorowanym przez kogoś.

Oczywiście moderowane, co by ktoś nie robił sobie pod przykrywką sponsorowania jakiegoś wakacyjnego krzaka.

 

A prośby o_sponsoring to cóż, wypadało by napisać do oferentów jakieś podanie i liczyć na to, że się nie będzie zlanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ostatnie z podań o sponsoring wysłane do GH:

 

Witam, ja piszę z taka prośbą o sponsoring.

O mojej stronie:

Jest to nowa strona sieci serwerów cs. Mamy zakupioną domenę i mieliśmy na początku hosting ale okazał się porażką. Wiem że wasz hosting taki nie będzie. Link jest tutaj ale zamiast baneru ze sponsoringiem stron www będzie wasz baner. Statystyki odwiedzin są niewielkie ponieważ strona miała dużo trudności na poprzednim hostingu ale na serwerze dużo ludzi gra.

Czego oczekujemy:

Oczekujemy serwer taki zeby nam starczył na umieszczenie forum, możliwość podpięcia domen a konkretnie com.pl

Co dostaniecie w zamian:

W zamian dostaniecie pełną reklamę na forum i serwerze co gwarantuje podwyższony stopień klientów na waszym hostingu

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku ponieważ sieć nie może działać bez strony. Sieć szybko się rozwijała kiedy przyszły problemy ze starym hostingiem i musieliśmy zrezygnować

 

Pozdrawiam

Administracja sieci serwerów CS-xxx

 

Ja rozumiem, że ktoś się stara i w ogóle. Szanuję osoby, które napiszą ciekawy list z prośbą o sponsoring rzetelnie podchodząc do sprawy. Czasami zdarza się, że całe klany dzwonią na Skype, czy przedstawiciele danej grupy na telefon, wtedy się słyszy, że komuś zależy. A nie Forum się dopiero rozwija, więc chcemy hosting moja adekwatna odpowiedź - do września raptem 2 miesiące, więc szkoda wakacji na siedzenie przed kompem i dobijanie na chama statystyk.

 

Dział sponsoring jak najbardziej przydatny, przyłączam się do propozycji moich przedmówców.

No i przydałby się jakiś konkretny wzór dla każdego rodzaju sponsoringu czyli jeśli to ma być konto shared to można by było zastosować jakieś pola (tak jak w temacie z host is down przy wklejaniu ping i tracert) odnośnie miejsca, transferu, potrzebny CPU, ioncube, mod_rewrite dla konta. To jedynie przykłady.

 

Drugą propozycją byłaby lista email Firm hostingowych, które mogą udostępniać sponsoring tak żeby nie zaczęło się spamowanie typu: "A jak się z Nimi skontaktować?", "A jak to?", "A jak tamto?"...

 

To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie syf. Bez twardego regulaminu działu i silnej moderacji - będzie syf ;)

 

Aczkolwiek taki dział jest ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×