Skocz do zawartości
Gość mFilmy.com

[Opinie] Uphost.pl

Polecane posty

Nie prawda.

 

Serwer ma wolne ponad 50 % zasobów. wina leży po innej stronie i musimy zmienić lokalizację, dlatego nie uruchamialiśmy nowych serwerów.

 

Pozdrawiam.

 

 

13 lipca 2011 dostałem informację, że nie mają już zasobów sprzętowych i muszę czekać na kolejną maszynę

 

Z kogo chcesz zrobić głupka? Fakt, miło że zachowaliście się w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No ładnie... pewnie zakosił serwer VPSami tak że większego oversell`u nie może zrobić :P

 

To raczej informacja że nie pchają VPSów na umiar na jednego dedyka tylko chcą kupić drugi aby nie było owego oversellingu.

 

 

Dodatkowo jak by każdy przejrzał forum to by wiedział że UpHost ma problemy z serwerownią i podali informację że raczej będą ją zmieniać gdyż z tą są ciągle problemy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że to temat z opiniami, a nie blog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 licencje kupione DA w parę godzin je dostałem. Uwagą moją i wielkim minusem jest nie skończony / dorobiony panel WHMCS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nie zapominaj, że to temat z opiniami, a nie blog ;)

 

Od tego właśnie w WHMCS jest opcja integracji z Twitterem, albo wykorzystanie fejsa i podpięcie łapki Aj lajk it :)

 

Damianie zawsze możesz założyć osobnego bloga do strony i tam publikować Newsy, generalnie możesz też utworzyć temat ze zmianami na WHT, lepsze to niż bazgranie wszystkiego w temacie z opiniami.

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym tickecie nie wiadomo co kliknąć.W sumie w tym panelu nic nie widać . Zlewają się kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnię trochę swoje opinie :) W UPHost mam wykupiony konto hostingowe oraz serwer VPS.

 

- hosting shared - przez ostatni miesiąc nie zauważyłem żadnych przerw w działaniu, ostatni większy pad był 14 lipca i trwał 3 godziny. Raport uptime: http://stats.pingdom...1l9iuhtw/356148

 

- serwer VPS - aktywacja w zwykły dzień roboczy trwała 6h od momentu opłacenia rachunku, brak problemów przy przejściu na wyższy pakiet w dowolnym momencie, jakość moim zdaniem bardzo dobra, uptime jak na razie 100%. Raport uptime: http://stats.pingdom.../389028/2011/08

 

- support - wszystkie moje problemy jak na razie zostały rozwiązane, a Damian kilkukrotnie pomagał w rzeczach, które nie należały do jego obowiązku (chodzi tutaj o pomoc przy VPS). Nie było również problemu w przeniesieniu plików ze starego serwera na konto shared w UPHost. Mogłyby jeszcze być szybciej udzielane odpowiedz na tickety, ale i tak nie jest źle. Wydaje mi się, że na początku działalności firmy odpowiedzi na pytania były udzielane szybciej.

 

Nadal polecam firmę :)

Edytowano przez Dawid Sz. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czas na małe podsumowanie z mojej strony firmy UpHost, niestety nie jest ono za dobre.

 

Jakiś czas temu(kurka, z miesiąc?) wziąłem od Was konto Resellera na test, z którego zrezygnowałem po kilku godzinach, ponieważ jego szybkość pozostawiała zbyt wiele do życzenia, a także błędy wyglądu(które były zgłoszone, nie mam pojęcia czy naprawione, obecnie nie mam u nich usług), Mimo wszystko wielkim plusem był dla mnie wygląd phpmyadmina, który mulił, oraz wygląd DA, który cierpiał na brak obrazków(errory 404), rozjeżdżanie się oraz "niewidzialne napisy".

 

Dodatkową ciekawostką jest, że nie mogę się odczepić od Waszej listy mejlowej, kurka wodna, nie mam u Was kupionej usługi to co mnie obchodzą przykładowo prace techniczne? Lub wycofanie płatności PayPal.. Napisałem list z prośbą o usunięcie mnie z tej listy, ponieważ nie mam u Was nic wykupione i nie bardzo mnie to wszystko interesuję, mimo wszystko do tej pory dostaje różne informację, ostatnia była o tym by ktoś jeśli chce dobrowolnie napisał tutaj opinię na temat Waszych usług - no to macie, tyle od mojej osoby.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Napisałem wyraźnie myślę, że było to +- miesiąc temu, i nie wiem jak wygląda sytuacja w chwili obecnej, chcieliście opinii no to ją macie, więc w czym problem?

 

Aby zostać usuniętym z powiadomień, należy usunąć konto w tym celu wystarczy napisać ticket.

 

Nie mogliście odpisać w ten sposób na e-mail, który do Was wysłałem z prośbą o usunięcie? Został on bez jakiegokolwiek echa.

//edit

 

Za co dostałem od Was minusa?

 

 

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PW wysłane, odczytane, no i kurka cisza. Zostaje chyba wróżyć, że zostało to usunięte.

 

No i cholerka ponawiam pytanie, bo chyba jest ono mało widoczne - za co dostałem od Pana Miodka minus? Na prawdę nie rozumiem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cholerka ponawiam pytanie, bo chyba jest ono mało widoczne - za co dostałem od Pana Miodka minus? Na prawdę nie rozumiem.

Pewnie za "oczernianie usług". Jeżeli nie zgadzasz się z przydzieloną reputacją napisz do moderatora prośbę o jej weryfikację

Koniec OT.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

PW wysłane, odczytane, no i kurka cisza. Zostaje chyba wróżyć, że zostało to usunięte.

 

No i cholerka ponawiam pytanie, bo chyba jest ono mało widoczne - za co dostałem od Pana Miodka minus? Na prawdę nie rozumiem.

 

 

 

A ja nie rozumiem za co dostajesz plusy...

 

 

Minus źle ale plusy to dobrze... Czyli można dochodzić że złe opinie są nagradzane?

 

Pewnie za "oczernianie usług". Jeżeli nie zgadzasz się z przydzieloną reputacją napisz do moderatora prośbę o jej weryfikację

Koniec OT.

 

 

Sugerujesz kasowanie minusów dzięki moderatorom? :D

To może warto wyłączyć we wszystkich opiniach dodawanie +/-?

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby które dały mi plusa zrobiły to dobrowolnie, nie znam tych osób i w sumie sam się zdziwiłem, że takowe w ogóle otrzymałem za zwykłą opinie.

 

To może warto wyłączyć we wszystkich opiniach dodawanie +/-?

 

Popieram

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem minusa od Damiana oraz plusy od innych. Damian - jeśli nadal chcesz używać plusów/minusów do odgryzania się na forum znowu usunę Ci opcję przydzielania reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem już naprawdę jakiś czas temu minusy/plusy dawane są za ,,bele co". Moim skromnym zdaniem :) nie powinno tak być. Plusy powinny być dawane tylko wtedy jeśli ktoś komuś pomorze itp lub minusy za pisanie nie na temat , a nie za to, że jakiś user x daje plusa za wypowiedź, która i tak nic nie wnosi do tematu lub user x daje plusa userowi y bo jest jego kumplem z forum lub go lubi .

 

Naprawdę jak dla mnie takie sytuacje da się odczuć po panującej atmosferze czasami na tym forum

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafał: problem jest większy. Moderujemy (przynajmniej ja) tylko plusy za głupoty lub/i minusy odwetowe. To jak przydzielacie reputacje i kogo wielbicie zależy od użytkowników bo tak chcieliście. Praktycznie zero moderacji żeby administracja nie była stronnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@crazyluki Dziękuje.

 

@freecast Twój post nic tutaj nie wniósł, to raczej każdy zauważa co napisałeś. A i tak na nawiasie, popraw te rażące po oczach błędy, proszę..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja, mam w tej firmie konto www i konto reseller. Obydwa konta chodzą bardzo szybko jestem z ich usług zadowolony. Serdecznie zapraszam do kupna w tej firmie hostingu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×