Skocz do zawartości

Fresh

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-20 Zła

1 obserwujący

O Fresh

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.monetta.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  /dev/null
 1. #januszeprawa Wydaje mi się, że taki wpis o karze 1000zł gdzieś umieszczony w regulaminie nie ma żadnej mocy prawnej, poniżej podobne zagadnienie dot. zamieszczania sobie przez administratorów for różnych, dziwnych wpisów w regulaminach (tutaj sprawa dot. "kary" za umieszczanie linków reklamowych w treści posta:
 2. [dyskusje] Hekko.pl

  Zwiększyła się powierzchnia, zwiększył się transfer w pakietach i jednocześnie zwiększyła się cena (jak dla mnie to niepotrzebnie to zwiększenie transferu i powierzchni) i doszła jeszcze jakaś opłata aktywacyjna dla osób, które wybrały płatność miesięczną przy najmniejszych pakietach.
 3. Hosted.pl

  Najchętniej wybierany hosting w Polsce? Skoro chyba dopiero firma wystartowała - sądząc po wpisach na FB.com z końca kwietnia/początku maja. W "Partnerzy" mają same logo programów "Polsatowskich".
 4. esCat v4 Opinie

  Baza katalogów to jakaś masakra - tak wygląda dodawanie do katalogów na podstawowej bazie:
 5. Hosting bez okresu testowego w dzisiejszych czasach to się nie komputeryzuje....
 6. [Opinie] Jupe.pl

  Ja czytam właśnie inne opinie Ale czego się spodziewać po firmie, której nawet nie stać na własny layout
 7. [Opinie] Jupe.pl

  Tylko się nie zdziwcie jak będziecie otrzymywać w połowie miesiąca że przekroczyliście obiążenie cpu, zablokują wam strony i leżycie. Upychają jak najwięcej pakietów byleby zarobić. Porównuje od dłuższego czasu kilka hostingów i z tańczych polecam LAO. Przy tej samej ilości i konfiguracji stron przez rok nie czepiali się o obciążenie. Hekko/jupe daje tanio bo wie ze zaraz będzie naiwniak musiał zwiększyć pakiet dokupić jakieś 'punkty' cpu (drogo) jak kartki na mięso. Dlatego NIE POLECAM. Chyba ze macie jedną stronkę wizytówkę, ale przy 10 stronkach odwiedzanych moze max 1000 uu miesięcznie padnie wam.
 8. Z: opinie masternet.pl

  Padło... syf i malaria...
 9. Chętnie pooglądamy kto jaką ma kuchnie i zaplecze
 10. [wirtualny] Poszukuję hostingu SEO

  Jeśli stronkę będą odwiedzały jedynie roboty to w zupełności wystarczy. Chyba że postawisz tam 15 wordpressów dla "ludzi" ;-) edit: jeśli za drogo to mogę polecić także http://seolite.pl/ za 19zl/mc
 11. [wirtualny] Poszukuję hostingu SEO

  Polecam hoseo.pl 64 IP za 59zł /mc
×