Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Mijają kolejne dni a Logout nie robi NIC aby jego usługa działała jak przystało na XXI wiek, jak moje strony padały, tak padają, po raz n'ty nie mam dostępu do konta, ani przez FTP ani przez HTTP... Już mi się nawet do nich pisać nie chce, bo jeśli już odpiszą

 

Nie ma co pisać do nas, my już jesteśmy na takim etapie, żę wiemy co klientom nie pasi i reagujemy do razu, zanim jeszcze zaczną myśleć.

 

Co do zgłoszeń w stylu "Serwer nie działa!", ciężko się do nich ustosunkować, więc na takie e-maile już nie odpowiadamy, bo nie mamy możliwości domyślać się o co klientowi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma co pisać do nas, my już jesteśmy na takim etapie, żę wiemy co klientom nie pasi i reagujemy do razu, zanim jeszcze zaczną myśleć."

 

Mogę wrzucić do stopki ?

Walnijcie auto responder po co ludzie mają syfić skrzynkę ? jak i tak nie czytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj:D

Mieli ataki z OVH to je zablokowali, a teraz ja nie mogę łączyć się ze swoimi serwerami w OVH oraz pobierać z sourceforge...

Napisałem do nich to odblokowali mi jedno IP mojego serwera. Jak będę potrzebował pobrać/połączyć się z innym serwerem OVH to muszę pisać żeby mi odblokowano dane adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka!!!!

 

To co się tam dzieje to jest po prostu KPINA.

 

A teraz do rzeczy:

 

Kupiłem u nich najsilniejszy VPS w internecie, czyli 1 rdzeń procka, 3GB RAM, 250GB dysk, myśląc że z taką maszynką to wszystko będzie śmigać że hej. I było tak 8 dni.

 

Wtedy zaczął się koszmar. Nagle sieć padło, mówię spoko, wszędzie się może zdarzyć. Okazało się że szanowna firma dodaje RAM i dysk do serwera w celu polepszenia wydajności (bez jakiejkolwiek informacji), po ich cudownej przemianie serwera dysk zaczął zamulać tak że nic nie działało jak należy, akurat miałem u nich serwis www z mysql więc czas generacji stron od razu skoczył do góry, 3 razy dziennie od tamtego momentu, jakimś dziwnym trafem z dysku 250GB zrobiło się nagle 25GB, wniosek taki że przerzucili mój serwer VPS na jakiś serwer śmieciowy bo były zmuły po pół godziny gdzie nie można się było dobić do serwera ani nic zrobić. W końcu poprawili przy okazji restartując pare razy mój serwer bez pytania.

 

Szanowna firma mi "podobno" zmigrowała mój serwer na jakąś inną maszynę, dzień było w miarę ok a potem znowu to samo, zamulanie dysku i restarty systemu. Łącznie wychodzi że 3 x 30min dziennie serwer nie działał w ogóle.

 

A teraz najlepsze:

Opisałem to wszystko na ich śmiesznym forum i wkleiłem benchmarki z dysku, wiecie co zrobili? usunęli tak żeby dla nich było wygodnie.

Staty z dysku były takie że transfer plików z prędkością 5MB/s a losowy dostęp 30 jednostek gdy normalny dysk ma około 200.

iowait na serwerze non stop 70-100%.

 

Firma ta wyłączyła mój zapłacony serwer i nie ma zamiaru go włączyć a zostało mi jeszcze 2 miesiące, napisałem chyba już z 5 maili do nich w tej sprawie i zero reakcji, serwer 5 dni nie działa, nie mogę się dostać do swoich danych, chyba zgłoszę to na policję bo to jest poprostu kradzież.

 

Kontakt telefoniczny:

Cytuje: "Nie będę tego Panu tłumaczył bo mam ..." + walnięcie słuchawką.

 

Także jak chcecie u nich brać cokolwiek to się zastanówcie bo oni nie sprzedają serwerów tylko ścieme, tanią ścieme.

 

Klient logout.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wrzucić do stopki ?

Walnijcie auto responder po co ludzie mają syfić skrzynkę ? jak i tak nie czytacie

Dzieciaczku drogi - jeśli ktoś wysyła ticket, którego jedyną zawartością jest:

 

"znowu nie działa mi serwer"

 

bez jakichkolwiek informacji diagnostycznych - co takiego nie działa, który to serwer (mail? sharedhosting? vps? dedyk? chmura?), ani chociażby loginu pozwalającego to zidentyfikować, w dodatku z maila nie będącego powiązanym z kontem i zawierającym po małpie buziaczki czy inne całuski, to na prawdę - jakikolwiek bok nie ma mieć chyba szklanej kuli i sobie wróżyć kto to i co miał on na myśli.

 

Bo o ignorowanie takich maili chodziło chyba Biznes-Host'owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Mój Boski i Władco.

Jeżeli ktoś piszę bez loginu zawsze możesz spojrzeć na e-mail.

Chodziło mi bardziej o e-mail w stylu "Login: Fiercio serwer nie działa"

Jak VPS to chyba można sprawdzić zaistniałą sytuację?

Jeżeli firma chce to będzie olewała klienta. Wątpię aby nazwa czy home napisało taką wiadomość.

 

A teraz wybacz o Boski i najmądrzejszy mój Panie któryś świecisz inteligencją na 100 metrów.

 

Jaka firma tacy klienci, proste. Nawet jak apache padł to mogliby to napisać, sprawdzić przynajmniej co się dzieje ( tak przynajmniej postępują porządne firmy czyt. ionic.pl)

Poza tym jeżeli by pomyśleli zrobili by jakiś system helpdesk który bez wpisania loginu nie przepuszczał by ticketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś piszę bez loginu zawsze możesz spojrzeć na e-mail.

Czasami maile zdarzają się postaci wuwuzela@buziaczek.pl - i domyśl się po tym adresie kto to...

Szczególnie, jeśli frontend supportowy nie ma pełnego dostępu do danych osobowych (bo i po co ma mieć?)

 

Natomiast jeśli ktoś napisze:

Login w panelu klienta: Fiercio
Usługa: VPS Root
Adres IP: 11.22.33.44
Usterka: nie można dostać się do maszyny, 
brak także odpowiedzi na ping, 
traceroute kończy się na hoście 99.88.77.66

To myślę, że owy support będzie bardziej chętny do zerknięcia na to, niż w przypadku "nie działa serwer zrubcie coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku przyznam Tobie racje. Ale powiedz mi nie lepiej wprowadzić kayako np gdzie bez wypełnienia pola Nick, IP system nie przyjmie ticketu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka firma tacy klienci, proste. Nawet jak apache padł to mogliby to napisać, sprawdzić przynajmniej co się dzieje ( tak przynajmniej postępują porządne firmy czyt. ionic.pl)

 

To zależy od firmy itd. biorąc pod uwagę, iż jest to serwer VPS typu ROOT klient powinien sam rozwiązywać problemy, ew. zapłacić firmie za technika czy też znaleźć kogoś do naprawy owej userki. Wszystko leży w tym momencie w kwestii firmy czy naprawią tą usterkę czy ją 'oleją' i wg. mnie jest to oczywiste. Jeżeli kupujesz coś co de fakto ty obsługujesz, a nie firma to przecież musisz się z tym liczyć, a nie czekać potem na jakieś oświecenie.....

Już naprawdę ludzie wyolbrzymiają problemy (wierz mi na słowo...).

A Paweł oferuje w większych pakietach vps 0,5 lub 1h pomoc przy vps'ach i ją wykonują to jest ok, bo tak jest zapisane w ofercie, ale niestety tego w logout nie widzę nigdzie więc do kogo to pretensje?

 

Nie chcę tu nikomu nic zarzucać czy też kogoś bronić, ale..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "mogliby" ale nie muszą, gorzej jak wina jest po ich stronie a olewają sprawę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami maile zdarzają się postaci wuwuzela@buziaczek.pl - i domyśl się po tym adresie kto to...

Szczególnie, jeśli frontend supportowy nie ma pełnego dostępu do danych osobowych (bo i po co ma mieć?)

z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale zawsze uważałem, że to klient ma poczuć, że firma pracuje dla niego, a nie odwrotnie. Ile czasu zajmuje wysłanie formułkowej odpowiedzi z prośbą o podanie szczegółów? ctrl+v i wyślij; tyle. Dlatego uważam, że chociażby ze względu na reputację firmy nie należy stwarzać sztucznie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mi szanowny logout.pl odpowiedział:

 

> Logout,

>

> Jak dzisiaj serwer nie będzie uruchomiony to nie obchodzi mnie to i

> idę jutro na policje zgłosić kradzież danych,

> to jest mój ostatni list do was i później to już nie ze mną będziecie

> rozmawiać.

>

Nie będzie uruchomiony ani dzisiaj ani nigdy.

 

--

Biznes-Host.pl sp. z o.o.

Tomasz Grzyb tomasz.grzyb@biznes-host.pl

tel. +48 513 077 260

Ta firma to ZŁODZIEJE i OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mi szanowny logout.pl odpowiedział:

 

 

Ta firma to ZŁODZIEJE i OSZUŚCI

 

Proszę napisać oficjalną reklamację zgodnie z Polskim prawem - ustosunkujemy się do niej w terminach przewidzianych dla tego typu pism.

 

Co do przeklejania korespondencji - zachowanie godne dziecka, ale cóż nie ma się czego spodziewać biorąc pod uwagę pozostałe wypowiedzi i zachowanie w stosunku do nas. Nie mamy zamiaru współpracować z osobami traktujacymi nas w ten sposób...

 

Nie będzimy publicznie dyskutować z tymi zarzutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisać oficjalną reklamację zgodnie z Polskim prawem - ustosunkujemy się do niej w terminach przewidzianych dla tego typu pism.

 

Co do przeklejania korespondencji - zachowanie godne dziecka, ale cóż nie ma się czego spodziewać biorąc pod uwagę pozostałe wypowiedzi i zachowanie w stosunku do nas. Nie mamy zamiaru współpracować z osobami traktujacymi nas w ten sposób...

 

Nie będzimy publicznie dyskutować z tymi zarzutami.

 

Dobrze zrobił wklejając "taką" odpowiedź, która jest również godna dziecka a nie firmy. Współczuje wszystkim waszym klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobił wklejając "taką" odpowiedź, która jest również godna dziecka a nie firmy. Współczuje wszystkim waszym klientom.

 

Ja współczuje Tobie, bo oceniasz kogoś mając do dyspozycji jednego maila, pomijając wiele poprzednich i wiele innych działań tego użytkownika

 

Cóż, nie spodziewam sie po Tobie wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobił wklejając "taką" odpowiedź, która jest również godna dziecka a nie firmy. Współczuje wszystkim waszym klientom.

Wiesz, czasami aby rozmawiać z debilem, trzeba zniżyć się do jego poziomu.

 

Bo jak inaczej określić osobę, która zamiast iść do tej prokuratury to puacze ciągle na forum, jaka to ta firma nie jest zła?

 

 

A wystarczyło by choć trochę życzliwości z jednej i drugiej strony, a nie opieranie się na pyskówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odp:

 

> Oddacie pieniądze zatem czy nie?

>

Proszę nie pisać do nas już. nie odpowiemy więcej na żadne Pański mail

po tym jak Pan opisał nas na forum. Nie współpracujemy z takimi osobami.

 

--

Biznes-Host.pl sp. z o.o.

Tomasz Grzyb tomasz.grzyb@biznes-host.pl

tel. +48 513 077 260

 

http://biznes-host.pl - Hosting Klasy Biznes

http://logout.pl - Serwery VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta firma to ZŁODZIEJE i OSZUŚCI

 

Ojj stary ja bym się powstrzymał przed takimi zarzutami na publicznym forum :)

O tym czy ktoś jest złodziejem / oszustem niestety NIE decyduje "poszkodowany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odp:

Cierpiętniku drogi. Idź do tej prokuratury i przestań śmiecić.

Bo każdy rozsądnie myślący ocenił już zachowanie i spółki Biznes-Host i twoje.

Więc nie musisz już ciągnąć tej błazenady wielkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że wrzucił na forum publiczne korespondencję z firmą biznes-host.pl. Nie wiem dlaczego bronicie tej firmy. Chłopak zapłacił za serwer i mają go w dupie. Dodatkowo w taki sposób odpisują na maile.

 

Gdy firma decyduje się mieć najniższe ceny na rynku to sama prosi się o takich klientów.

 

Poziom wypowiedzi Pana Tomasza Grzyba pozostawię bez komentarza. Chyba się obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że wrzucił na forum publiczne korespondencję z firmą biznes-host.pl. Nie wiem dlaczego bronicie tej firmy. Chłopak zapłacił za serwer i mają go w dupie.

 

Po czym to wywnioskowałeś? Po jego żalach, po jednym poście na forum? Zdobył już takie Twoje zaufanie?

Nie mamy w dupie kilku tysięcy klientów, także pomyśl zanim zaczniesz takie coś takiego pisać...

 

 

Gdy firma decyduje się mieć najniższe ceny na rynku to sama prosi się o takich klientów.

 

Nie rozumiem, to że ktoś płaci mniej to znaczy że ma od razu być pozbawiony elementarnego szacunku do pracy innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam VPS'a w logoucie i tak od 1 sierpnia do 20 było ok, później zaczęły się pady, pierw był dodawany RAM -> no ok.

 

No i parę razy od dodania RAM, musiałem pisać maile do BOK'u z prośba o włączenie mojego VPS'a bo z panelu włączyć go nie szło. 2 Dni temu, były niesamowite pingi, ciężko było się połączyć przez SSH.

 

Na razie według mnie jest źle, ale zobaczymy na koniec - zostało mi jeszcze 2 miesiące do wykorzystania, wtedy będę mógł w pełni opisać mój kwartał współpracy z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem trochę logout, jeżeli macie nie wygodnego klienta to zamiast pisząc tak wystarczyłoby "Proszę o nr konta, zwracamy pieniądze i rozwiązujemy z Panem współpracę" a tak to odpisujecie pyskówkami to ląduje na forum a potem szary user przejrzy i stwierdzi że firma jest na niskim poziomie (bo tak jest) jaki klient by nie był, zawsze można kulturalnie odpisać. Znam właśnie właściciela hostingu (jeden z popularnych) to gdy ma takiego "pacjenta" rozwiązuje umowę i po problemie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×