Skocz do zawartości

melmat

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

2 obserwujących

O melmat

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam, jestem zainteresowany przejęciem/zakupy firmy hostingowej/domenowej. Interesują mnie projekty tworzone przez pasjonatów, którzy nie mają już sił bądź czasu na rozwijanie swojego projektu. Nie boję się również słabo prosperujących bądź przynoszących start firm. Zapraszam do rozmowy o przejęciu Klientów, bądź wchłonięciu swojej firmy na PRIV. Proszę tylko o poważne oferty. Pozdrawiam i zapraszam.
 2. Gekosale.pl na GPL

  o <lol> dobre Ty Sebek akurat najbardziej walczysz o ludzi Heheh swoja drogą mam małe deja vi widzę akcję promocyjną prowadzoną w identyczny sposób jak Lento. Duże boom, dużo obietnic, obecność wszędzie gdzie się da. Jak to się skończyło większość wie. Najbardziej chyba klienci, którzy bez słowa wyjaśnienia zostali porzuceni sami sobie, natomiast oczami kto inny musiał świecić ;P w sieci przeczytałem, że wypuściliście sklep w najnowszych technologaich, super nowoczesny. Dlaczego więc sami sobie zaprzeczacie chociażby tutaj: ? Wystarczy również prosta sprawdzenie jakie nagłówki lecą w Waszym sklepie i widać, ze super technologia jest już sprzed co najmniej 2 lat i jest zastępowana dużo lepszymi rozwiązaniami ;P btw. serwery w ovh ? wtf ?
 3. pod sklep internetowy

  jeśli chcesz hostingu nie do zajechania jak skała to tylko dhosting.pl
 4. To może ja zacznę Wykupiłem konto testowe w pakiecie "Serwer VPS 512" i póki co jestem bardzo zadowolony Serwery działają stosunkowo szybko ( oczywiście wolniej niż np dhosting.pl z którego korzystam ), pingi przyzwoite a cały serwer stabilny. Mogłem również liczyć na pomoc obsługi via. gg. Za jakieś 2/3 tyg. wypowiem się szczegółowiej jak trochę bardziej 'pomęcze' serwery Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/110-biznes-host-pl/ Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/110-biznes-host-pl/ Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34274-dyskusje-logoutpl-biznes-hostpl/
×