Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Dziękuje za mtr, już sprawdzamy co jest nie tak

 

Zgłoszone do administratorów Livenet.pl, niedługo powinno być rozwiązane.

 

Do tego czasu vpsy są tworzone w Nephax i Superhost

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z dostępem do vpsów w (straty pakietów) lokalizacji livenet.pl został definitywnie rozwiązany.

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli dobrze doczytałem jest to miejsce w którym można złożyć własne opinie na temat firmy logout.pl

 

Mam zakupione w tej firmie 3 serwery VPS (dwa w lokalizacji livenet [sosnowiec]) jeden nie pamiętam w której serwerowni ale nie w livenet!.

Ostatnio zakupiłem również serwer wirtualny.

 

Chciałem stwierdzić iż puki co nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy logout.pl serwer wirtualny działa w 100%, na dwóch serwerach VPS mam zlokalizowane 4 serwery gier ich pingi graczy wynoszą ~30-80 - mówię o graczach z nieobciążonym łączem czyli znajomych za których mogę poręczyć iż nie kłamią, ja sam mam ping ~40 ale to już wina mojego usługodawcy internetowego. Na 3-cim serwerze VPS mam zlokalizowany serwer MySQL nie będę mówić jaki ma ping bo to nie istotne służy on do składowania danych z serwerów gier (moich własnych) jak i znajomych.

 

Wszystkie moje serwery działają wyśmienicie dlatego z mojej strony daję dużego plusa tejże firmie.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie i nie miał prawa się odbić, obecnie jedyne co nas łaczy z superhost to wspólne łacze :)

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kontakt mailowy z administracją bywa zdecydowanie utrudniony...

 

Ogólnie jakość usług ciężko mi ocenić, ponieważ dopiero wykupiłem usługę w firmie Biznes-Host (konkretnie VPS).

 

Na początku kontakt był w miarę płynny i szybki, lecz od wczoraj nie dostałem odpowiedzi na żadne z zadanych pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy siedzi przy komputerze. Maja wyznaczone godziny. A

A ja z swojej strony polecam tą firmę na prawdę idzie się dogadać. Bez problemu można coś indywidualnego skleić.

Jedyne co jest minusem firmy to troszeczkę mało rozwinięty panel usług. Więcej problemów i min jak z strony firmy nie widzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virooz, musiałeś kiepsko trafić z tym kontaktem e-mailowym. Po zmianie formy działalności odpowiadają zazwyczaj po kilku minutach. Od tego momentu tylko raz mi się zdarzyło, że odpowiedzieli po godzinie, ale rozumiem, każdy może mieć wpadkę, tym bardziej w przypadku, kiedy ma się tak niskie ceny. Jeżeli chcesz natychmiastowej reakcji, po prostu zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy siedzi przy komputerze. Maja wyznaczone godziny. A

A ja z swojej strony polecam tą firmę na prawdę idzie się dogadać. Bez problemu można coś indywidualnego skleić.

Jedyne co jest minusem firmy to troszeczkę mało rozwinięty panel usług. Więcej problemów i min jak z strony firmy nie widzie.

 

Sorki ale zirytowała mnie twoja wypowiedź; co jeszcze byś potrzebował w panelu usług logout'a z ciekawości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fudi, koledze zapewne chodziło o to, że nie da się wykonać np. zdalnej reinstalacji... ale brakuje pewnie też jeszcze wielu innych opcji

 

Najwidoczniej pisałem na zły adres - ze strony logout.pl.

 

 

Po napisaniu na adres ze strony biznes-host.pl otrzymałem od razu odpowiedź i rzetelne informacje oraz pomoc.

 

 

 

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fudi, koledze zapewne chodziło o to, że nie da się wykonać np. zdalnej reinstalacji... ale brakuje pewnie też jeszcze wielu innych opcji

 

 

Nie wiem dlaczego ale zdalna reinstalacja wydaje mi się "niebezpiecznym" narzędziem.

Łatwo o błędy, bugi i ...

Z resztą nie moja sprawa mi panel logout.pl wystarcza wszystkie narzędzia do monitorowania pracy serwera, obciążenia łącza napisałem sam więc może dlatego nie potrzebuje różnych bajerów dla "nie umiejących" ich napisać :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sam panel sterownia chodzi o stronę. Np.

- CHAT ONLINE

- Pomoc FAQ

- Możliwość pisania Ticketów.

- Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sam panel sterownia chodzi o stronę. Np.

- CHAT ONLINE

- Pomoc FAQ

- Możliwość pisania Ticketów.

- Itp.

 

1. FAQ istnieje :) (Nie jest uzupełnione ale istnieje i z pewnością będzie).

2. Chat online z założenia iż Pan Tomasz pracuje sam na serwerach VPS w życiu by się nie wyrobił a chatem online (ale jest kontakt gg, phone oraz e-mail).

3. Możliwość pisania ticketów tak ... to faktycznie problem będzie trzeba o tym wspomnieć ale żeby istniały tickety, FAQ musi działać ponieważ userzy zaspamują doszczętnie swoimi (powtarzającymi się pytaniami) osoby odpowiedzialne za odpowiadanie na ich pytania.

 

Mam do Ciebie pytanie SanKen czy ty grasz może w counter-strike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja testuję ten hosting dopiero od 1miesiąca i nie miałem z nim najmniejszych problemów.

kontakt na email bardzo dobry.

promocje mają świetne:

do dzisiaj można zamówić wszystko za 50% ceny (przed chwilą zamówiłem kolejny hosting)

można zdobywać poleconych i dostawać 25% od ich wpłaty

za doładowania mamy odpowiednio

1-5 wpłat - 10%

6-10 wpłat - 15%

11-20 wpłat - 20%

21-30 wpłat - 25%

31-40 wpłat - 30%

40-50 wpłat - 35%

 

a co ostatnio zobaczyłem, to większość vps'ów na nie limitowany transfer (będę się musiał zastanowić czy vps się mi jednak nie przyda ;p)

 

więc mogę śmiało polecić ten hosting ;]

 

ps. no i oczywiście link polecający z którego miło by było gdybyście się zarejestrowali xD

link polecający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja testuję ten hosting dopiero od 1miesiąca i nie miałem z nim najmniejszych problemów.

kontakt na email bardzo dobry.

promocje mają świetne:

do dzisiaj można zamówić wszystko za 50% ceny (przed chwilą zamówiłem kolejny hosting)

można zdobywać poleconych i dostawać 25% od ich wpłaty

za doładowania mamy odpowiednio

1-5 wpłat - 10%

6-10 wpłat - 15%

11-20 wpłat - 20%

21-30 wpłat - 25%

31-40 wpłat - 30%

40-50 wpłat - 35%

 

a co ostatnio zobaczyłem, to większość vps'ów na nie limitowany transfer (będę się musiał zastanowić czy vps się mi jednak nie przyda ;p)

 

więc mogę śmiało polecić ten hosting ;]

 

ps. no i oczywiście link polecający z którego miło by było gdybyście się zarejestrowali xD

link polecający

 

No fajnie kolega ma racje logout zmieniło sposób "limitowania transferu" zamiast na ilość idzie na przepustowość jestem ciekaw jak się to odbije na aktualnych VPS'ach; ciekawe czy przeżuci mnie na nielimitowany transfer o przepustowości 5Mbit bo jak tak to moje serwery cs pójdą się je***.

 

Z drugiej strony muszę wykupić drugi VPS żeby to spokojnie przetestować.

 

I ciekawe czy wzrosną pingi zaraz na allegro będzie do sprzedania 1000 sztuk kont shell pod torrenty ... świetnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie kolega ma racje logout zmieniło sposób "limitowania transferu" zamiast na ilość idzie na przepustowość jestem ciekaw jak się to odbije na aktualnych VPS'ach; ciekawe czy przeżuci mnie na nielimitowany transfer o przepustowości 5Mbit bo jak tak to moje serwery cs pójdą się je***.

 

Z drugiej strony muszę wykupić drugi VPS żeby to spokojnie przetestować.

 

I ciekawe czy wzrosną pingi zaraz na allegro będzie do sprzedania 1000 sztuk kont shell pod torrenty ... świetnie :/

 

Nielimitowany transfer dostępny jest tylko w serwerowni livenet.pl. VPSy w SuperHost oraz Nephax są na obecnych warunkach.

Ping nie ma prawa się zmienić. Mamy olbrzymi zapas przepustowości stąd ta decyzja.

 

Nikt nie zużyje całego nadmiaru łacza na poszczególnych serwerach ponieważ pozostałe parametry vpsów na to nie pozwolą.

Nie uruchomisz 50 serwerów CS bo nie starczy procesora, tak samo nie uruchomisz 1000 kont pod torrenty bo dysku zabraknie dla 2 klientów.

 

Także proszę się nie martwić spadkiem jakości - na pewno nie będzie mieć miejsca.

Gdyby ktoś jednak uznał, że jego warunki się zmieniły na niekorzyść - zawsze możemy go przenieść na serwery gdzie takie konta nie są uruchamiane.

 

Pozdrawiam

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowany transfer dostępny jest tylko w serwerowni livenet.pl. VPSy w SuperHost oraz Nephax są na obecnych warunkach.

Ping nie ma prawa się zmienić. Mamy olbrzymi zapas przepustowości stąd ta decyzja.

 

Nikt nie zużyje całego nadmiaru łacza na poszczególnych serwerach ponieważ pozostałe parametry vpsów na to nie pozwolą.

Nie uruchomisz 50 serwerów CS bo nie starczy procesora, tak samo nie uruchomisz 1000 kont pod torrenty bo dysku zabraknie dla 2 klientów.

 

Także proszę się nie martwić spadkiem jakości - na pewno nie będzie mieć miejsca.

Gdyby ktoś jednak uznał, że jego warunki się zmieniły na niekorzyść - zawsze możemy go przenieść na serwery gdzie takie konta nie są uruchamiane.

 

Pozdrawiam

TG

 

W którym momencie napisałem że to wszytko będzie uruchomione na jednym serwerze VPS?

 

I mam jeszcze kilka pytań:

Czy jest możliwość wyboru producenta procesora na którym miałby się znajdować serwer VPS (Intel lub AMD) ?

Osoby które posiadają serwery VPS w serwerowni livenet z limitowanym transferem jaką mają dostępną przepustowość łącza?

 

Dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jest możliwość wyboru producenta procesora na którym miałby się znajdować serwer VPS (Intel lub AMD) ?

W obecnym czasie jeszcze nie, ale za 2 tygodnie będzie taka możliwość. Obecnie jest tylko AMD. Zamówiliśmy nowe maszyny z i7

 

Osoby które posiadają serwery VPS w serwerowni livenet z limitowanym transferem jaką mają dostępną przepustowość łącza?

 

100Mbit - w tych serwerach nie limitujemy pasma dla poszczególnych VPSów. Maksymalne zużycie pasma jakie odnotowujemy to około 30Mbit/serwer. Także jest spory zapas dla każdego VPSa.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnym czasie jeszcze nie, ale za 2 tygodnie będzie taka możliwość. Obecnie jest tylko AMD. Zamówiliśmy nowe maszyny z i7

 

Dziękuję za odpowiedź ... w takim razie wstrzymam się z kupnem kolejnego VPS dwa tygodnie bo mam niemiłe doświadczenia z procesorami AMD jak "dla mnie" to porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wykupilem serwer wirtualny (a miesiac wczesniej VPSa) - do okolo soboty bylo wszystko ok, pozniej? Codziennie MINIMUM na 20 min padała baza w Tarnowskich Górach. Czyli niedziela okolo godz 18 - padlo na 10 min, Poniedzialek 2 razy po 5-15 min, wtorek 20, sroda 3 razy po 5-10 min, Czwartek godzina 24 -------------------> do teraz (piatek ~~8) nie ma dostepu do strony.

 

Czekam az cos zrobia z ta baza (na serwerze wirtualnym) i VPSami na ktorych stoi Ventrilo + kilka serwerów CS.

 

Wiec moja opinia jest mieszana - ale to pewnie wina livenet-u.

 

Pozostaje czekac - szkoda tylko ze odbija sie to na moich uzytkownikach + odwiedzinach....

 

Ogólnie polecam hosting ale proponuje nie kupywac w lokalizacji Livenet'u. Jeden wielki sYf... Czekam z utęsknieniem na to by Logout wykupił serwery w ATMAN DC :) bede jednym z pierwszych klientów jesli kontakt i jakość oferowanych produktów nie spadnie :lol:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam z utęsknieniem na to by Logout wykupił serwery w ATMAN DC smile.gif bede jednym z pierwszych klientów jesli kontakt i jakość oferowanych produktów nie spadnie smile.gif

Będę Cię musiał rozczarować :)

Cennik ATMANa nie jest (niestety ?) tak różowy jak Superhostu czy Liveneta, tutaj wchodzi w grę koszt kilku tyś zł mieś za jeden serwer, także wyobraź sobie, ile kosztowałyby wtedy VPSy, zresztą, dla porównania masz VPSy w Unixstorm.org, które kolokuje serwery w ATMANie, ceny.. inne :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×