Skocz do zawartości

Polecane posty

Dajcie chłopu popracować. Widzicie ze robi co moze i zglada tu tylko gdy potrzebuje porady. Oczekujecie ze jeszcze bedzie odpisywał kiedy uruchomi? Chyba juz teraz nikogo nie zbawi nie działająca stronka nawet do konca dnia! Inny podejrzewam admin by się wypiął bo "dzis niedziela"!

 

Trzymajcie kciuki zeby dał rade jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Inny podejrzewam admin by się wypiął bo "dzis niedziela"!

Ja podejrzewam, że inny Administrator uruchomiłby wczoraj serwer z /dev/sdb.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopu popracować. Widzicie ze robi co moze i zglada tu tylko gdy potrzebuje porady. Oczekujecie ze jeszcze bedzie odpisywał kiedy uruchomi? Chyba juz teraz nikogo nie zbawi nie działająca stronka nawet do konca dnia! Inny podejrzewam admin by się wypiął bo "dzis niedziela"!

 

Trzymajcie kciuki zeby dał rade jak najszybciej :D

 

 

 

No przepraszam Cię bardzo, ja wziąłem serwer w firmie. I to już 2 dzień kiedy serwer jest off. A najlepsze jest to, że wykupiłem mailing, który został wysłany w piątek, a mi serwer nie działa przez weekend i kasa poszła w błoto. Ale ok, poczekamy, aż zacznie wszystko działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że admin pracuję nad tym w niedziele, chwała mu za to :D Najważniejsze że są kopie więc nic nie zginie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. godz. 15tej to dostał info od OHV ze mają awarię, a dzis ze sie dopiero do tego zabierają i wnioskuję ze zmienili dysk na całkiem inny. No ale najlepiej to pojechac po Adminie, a ze czegos nie wie no to juz tragedia. Szacun, ze pyta o pomoc, a nie unosi sie honorem, ze wszystko potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie unoszę się honorem nie jestem alfą czy omega niewiedza ludzka jest rzeczą normalna i warto się do tego przyznać.

Zapytałem bo na forum jest dużo adminów doświadczonych a ja z raidem nie miałem styczności.

 

 

odbudowujemy macierz mamy 20% prosimy jeszcze o cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie unoszę się honorem nie jestem alfą czy omega niewiedza ludzka jest rzeczą normalna i warto się do tego przyznać.

Zapytałem bo na forum jest dużo adminów doświadczonych a ja z raidem nie miałem styczności.

 

 

odbudowujemy macierz mamy 20% prosimy jeszcze o cierpliwosc

 

To wiadomo :D. Dobrze, że backup jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czasu jaki minął przez te 20 % do której godziny moglibyśmy mieć działające strony? Może takie pytania są irytujące, ale akurat dla mnie to bardzo ważne, a oszacować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron
No ale najlepiej to pojechac po Adminie, a ze czegos nie wie no to juz tragedia.

 

Jak nie masz prawa jazdy, to kierujesz taksówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie unoszę się honorem nie jestem alfą czy omega niewiedza ludzka jest rzeczą normalna i warto się do tego przyznać.

Zapytałem bo na forum jest dużo adminów doświadczonych a ja z raidem nie miałem styczności.

No to wlasnie była odpowiedz na posta kolegi N3T5kY który twierdzi ze inny admin uruchomilby wczoraj juz ten serwer. Dlatego cie broniłem, ze wczoraj to stała sie awaria i dodałem, że szacun dla ciebie za odwagę zadawania pytań!

Jak nie masz prawa jazdy, to kierujesz taksówką?

 

 

No to dopiero inteligentna odpowiedz! A czy ja musze jeździć taxi towarowym? Moge zacząć od wożenia osób, tak? Proste :D

 

Pozdrawiam

Edytowano przez mlynek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron
który twierdzi ze inny admin uruchomilby wczoraj juz ten serwer

Skoro dane były na drugim dysku, to jaki problem ?

Edytowano przez Astron (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz w niczym trochę mnie konsultant wprowadził w błąd lecz moja nie wiedza tez się do tego zapewne przyczyniła przede wszystkim chciałbym bardzo serdecznie podziękować Miłoszowi z firmy Sys-Com za wszelka pomoc i wyjaśnienie sprawy oby więcej było takich osób na tym świecie

 

 

jesteśmy na 50%

Edytowano przez SecurityHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

To teraz pora jeszcze zmienić nazwę firmy ;P

 

Bo raczej nie można wymagać "security" od firmy, gdzie admin nie widział raida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu Kamil przeszedłeś ode mnie z inne firmy z tego co pamiętam zresztą znam wszystkich swoich klientów (poznaje się z biegiem czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu Kamil przeszedłeś ode mnie z inne firmy z tego co pamiętam zresztą znam wszystkich swoich klientów (poznaje się z biegiem czasu)

 

I tak powinno być :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×