Skocz do zawartości

Polecane posty

Komentarz do tego może być następujący.

Jak takowy system ze stockowym panelem działa, to w sumie niezależnie od tego, czy u providera X za 100zł/rok, czy u providera Y za 100zł/mc to działa tak samo i różnicy nie widać.

 

Cały problem pojawia się właśnie w takowych sytuacjach kryzysowych - jedni muszą się uczyć czy to kontaktu z NOCem DC, czy to jakichś softwareowych trików; inni są w stanie podczas tak dotkliwej awarii zreplikować szybko system na maszynce zapasowej i dać klientom wybór - albo natychmiast przywrócenie backupu sprzed XX godz., albo udostępnienie całości konta ale opóźnione. Do tego support telefoniczny dochodzi - jednoosobowa firma, która zajmuje się wszystkim to na prawdę, ale nie jest w stanie się zreplikować i odbierać telefonów jednocześnie usuwając awarię.

Po prostu za takie luksusy trzeba płacić. I głównie to jest wyznacznik tego, że usługa o pozornie tych samych parametrach użytkowych w firmie X jest 10* droższa.

 

Nie jest to personalne uderzanie w kogokolwiek. Bo dużo tu firm podobnych, które w razie nadmiernej dawki pecha skończyły by tak samo. Na samym rynku także jest miejsce i dla jednych i dla drugich.

Ale warto, żeby potencjalny klient był choć troszkę świadomy, że jednak poziom reakcji SLA może się troszkę różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że ftp już działa?

 

Hmm ale to jakieś stare pliki. Nie mam wszystkich katalogów. :D

 

Bo jeszcze nie jest do końca wgrane, mi nic nie działczy ;d

 

edit!@

 

Mineła godzina na 10% ;]

Edytowano przez mystic (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak z ciekawości, czemu revdns dla 178.33.49.180 twierdzi, że to adres ip kimsufi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieje, że pliki będą np. z czwartku.

 

A tak btw. miało być gotowe na 19 wszystko....

Siedzę jak głupi przed tym kompem i obserwuje ten temat cały dzień, administrator securityhost wyszedł z tego forum i nie wiadomo co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wyszedł bo i tak ma pełne ręce roboty a wy jeszcze mu jej dodajecie siedząc i zadając monotonne pytania. Dopóki strona securityhost.pl nie zacznie działać, nic nie zrobimy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam stronę o plotkach. To backup ze stycznia. Od tego momentu ja z moimi kumplami napisalismy okolo 300 newsów albo wiecej..... Czy to się zmieni Karol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że tak. Moja strona 5 minut temu całkowicie zniknęła z sieci, teraz jest tylko niedziałająca więc nadal coś trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, dajcie spokój. Trzeba jakiś browar wypić i przygotować się do mozolnego tygodnia. Adminowi dajcie pracować, on już zaczął mozolny tydzień. Poza tym zdobywa cenne doświadczenie i pewnie będzie madrzejszy :angry:

Ja tam zostaję na hostingu. W dużej firmie usłyszelibyście że działają od 8 rano jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba cie zgięło w 90 stopniach laugh.gif Nie zamierzam tu CICHNĄĆ bo moja strona jest odwiedzana przez wielu i nie mogę nic w tej sprawie nie robić. Bez powiadomienia zostaliśmy odcięci od swoich stron to mamy prawo teraz wręcz wymagać informacji blink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba cie zgięło w 90 stopniach laugh.gif Nie zamierzam tu CICHNĄĆ bo moja strona jest odwiedzana przez wielu i nie mogę nic w tej sprawie nie robić.

 

A co tracisz teraz miljony??? To trzeba było sobie cloud-a kupić i dedykowanego admina do tego.

Bez powiadomienia zostaliśmy odcięci od swoich stron to mamy prawo teraz wręcz wymagać informacji blink.gif

 

No tak tobie zawsze klika dni przed awarią dysku,zasilacza itp. pojawia się napis na monitorze i możesz się wcześniej nato przygotować......

 

A poza tym to zauważ że jest to forum o webhostingu a nie bok securityhost gdzie admin ma obowiązek odpisywać na każde posty.

 

Chyba lepiej że zamiast siedzieć na forum przywraca maszyne do życia?? I tak poinformowal co jest, więc zostaje cierpliwie poczekać, a nie odświeżać co sekunde strone i informować co jest. Skończy pracować to napisze.

 

Nie jestem powiązany z SH , tylko wkurza mnie takie podejście. Troche zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tobie zawsze klika dni przed awarią dysku,zasilacza itp. pojawia się napis na monitorze i możesz się wcześniej nato przygotować......

Zazwyczaj SMART dysku melduje kilka dni przed awarią, że coś z nim jest nie tak... :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tracisz teraz miljony??? To trzeba było sobie cloud-a kupić i dedykowanego admina do tego.

 

 

No tak tobie zawsze klika dni przed awarią dysku,zasilacza itp. pojawia się napis na monitorze i możesz się wcześniej nato przygotować......

 

A poza tym to zauważ że jest to forum o webhostingu a nie bok securityhost gdzie admin ma obowiązek odpisywać na każde posty.

 

Chyba lepiej że zamiast siedzieć na forum przywraca maszyne do życia?? I tak poinformowal co jest, więc zostaje cierpliwie poczekać, a nie odświeżać co sekunde strone i informować co jest. Skończy pracować to napisze.

 

Nie jestem powiązany z SH , tylko wkurza mnie takie podejście. Troche zrozumienia.

 

 

Gdybyś przeczytał cały temat wiedziałbyś, że administrator securityhost.pl miał czas na zrobienie kopii wszystkich danych i poinformowanie nas o awarii zanim zgodził się, a raczej poprosił o wymianę dysku.

W to, że przywraca maszynę do życia nie wątpię, ale klient klientem.

 

I jeszcze coś. Od kiedy pisze się MilJony ? Jeżeli to ironia, ew. sarkazm to mało śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
No tak tobie zawsze klika dni przed awarią dysku (...)

W SMART, powinny być ostrzeżenia, lub poszlaki...

 

 

Kafi szybszy :angry:

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa że strony wrócą do w miarę aktualnego stanu ? bo narazie to mam ftp z kilku miesięcy wstecz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×