Skocz do zawartości
Macok

Przygody z firmą dotpay

Polecane posty

Streszczając: niczego pan prezes nie powiedział, nalał wody, pomydlił i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłem w dotpay to nie miałem problemów

 

 

skrypt było łatwo zrobić ze względu na wariant który mi pasował

 

 

jazdy były przy odejściu, okazało się że dotpay to jednak nie dotpay

 

 

 

 

w odpowiedzi na przesłane pismo o zamknięciu konta Dotpay o nr XXXXX -

chcielibyśmy poinformować, iż nie możemy uznać pisma skierowanego do

Dotpay Ltd., ponieważ Państwo posiadają umowę na usługi sms z firmą

Eurokoncept Sp. z o. o. - aby ja wypowiedzieć i zamknąć konto należny

przesłać oryginał pisma - zgodnie z umową pod rygorem nieważności.

 

W tym czasie prosimy wyłączyć usługę SMS na ID XXXXX- bardzo prosimy po

zalogowaniu do panelu administracyjnego wejść w zakładkę /usługi sms/ i

/lista usług/ i wyłączyć tę usługę.

 

Zostanie wystawiona fv do zapłaty na kwotę XX,XX zł netto w celu

zamknięcia wszystkich rozliczeń z Eurokoncept Sp. z o. o. - bardzo

prosimy o jej uregulowanie po otrzymaniu Fv pocztą.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że dziś jest 19 maja a ja dalej nie mogę wypłacić z dotpay pieniędzy za luty, oświadczam wszystkim zainteresowanym, że na dniach zgłaszam gdzieś ten cały cyrk.

Powiedzcie proszę tylko, gdzie mam to zgłosić?

Komisariat policji, jakiś rzecznik praw konsumenta czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Widzę, że niektórzy swoja złość przekuli na twórczość ;)

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam...... długo czekacie na realizacje wypłat ?, ponieważ ja przez ostatnie 2 miesiące na wypłacenie środków czekałem 3 tygodnie lecz kilka dni wcześniej telefonowałem do nich codziennie lecz moje telefony były najwyraźniej ignorowane niby sympatyczna Pani miała przekazać tę reklamacje do działu finansowego i zapewniała, że na następny dzień pieniądze zostaną wysłane i tak czekałem kolejne dni i nic.

Napisałem maila cisza,zadzwoniłem enty raz z kolei tym razem bezpośrednio do działu finansowego lecz telefonu tez nikt nie odbiera aż wreszcie nie wytrzymałem i zadzwoniłem do zarządu kasę przelali w tym samym dniu - lecz widzę że w tym miesiącu jest taka sama sytuacja :mellow:

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy siedzicie w dotpay ?

 

 

 

 

Raport opracowujesz dopiero 7 każdego miesiąca i czekasz poand 2 tygosnie na kase tragedia.

 

Ja polecam homepay.pl raport opracowujesz każdego 7 dnia i kasa w ciągu 48 godzin.

 

Aktywacja nowych kont typu sms czy przelew są tralizowane dosłowonie w ciągu kilku minut w godzinach pracy.

 

Ogólnie nie mam z nimi żadnych problemów wszystko działa prawidłowo.

 

 

 

 

POLECAM

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tylko odzyskać moje pieniądze z wpłat i uciekam z stamtąd - od dwóch dni naszą firmę obsługuje transferuj.pl

 

PS tutaj chodzi o płatności online nie SMS

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tylko odzyskać moje pieniądze z wpłat i uciekam z stamtąd - od dwóch dni naszą firmę obsługuje transferuj.pl

 

PS tutaj chodzi o płatności online nie SMS

 

 

 

 

homeplay też obsługuje płatność online

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy inni też mają takie problemy, ale obecnie DotPay.pl zwleka prawie miesiąc z przelaniem zgromadzonych środków. My na dzień dzisiejszy zakończyliśmy z nimi współpracę i przechodzimy do transferuj.pl (niższe stawki, przelewy w 24h i dostępny moduł do WHMCS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

no w tym miesiącu jest kolejny rekord robienia w pręta, moja wypłata czeka od początku września!!! Przejście na platnosci.pl trochę się nam przedłuża, w każdym razie jest to oczywiste i pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co jest przyczyną takiego zwlekania z ich strony i ,,olewania" klientów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, my poszliśmy troszkę dalej, fakt że od sierpnia nie mamy środków od nich już ominę. Postanowiliśmy bezpośrednio pisać do CEO Dotpay poprzez linkedin, w rezultacie pisemnie otrzymaliśmy informację o rozwiązaniu z Nami umowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Płakać nie będziemy :)

 

Reasumując wygląda na to że nie wolno upominać się o swoje pieniądze które zresztą do tej pory nie są wypłacone.

Edytowano przez RedHosti.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii poinformowano mnie o "zmianach w systemie księgowym", ale jak dla mnie trwają one zdecydowanie za długo i jest to dość podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

a właśnie się dowiedziałem, że znajomy czeka od 17.08 (!!!) więc w sumie potwierdzam słowa ViPower ;) Ile oni klientów już stracili a ile jeszcze stracą, niesamowite jak mozna mieć ludzi w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W platnosci.pl są niższe prowizje i wypłata na następny dzień więc warto się zainteresować - my już zmieniliśmy i wszystko działa porządnie.

 

Dotpay zalega nam też od sierpnia - dość duża suma się uzbierała. Dziwne, że wypłacili już jedną z września a z sierpnia nie.

 

Coś źle się dzieje w dotpayu od czasu tych problemów z kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Nas także umowa z płatnosci.pl jest już w trakcie podpisywania, stanowczo odradzam korzystania z tej firmy, nie przetrzymują przecież cukierków a pieniądze wymagane do prowadzenia działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie, to oczywiste, zmiana będzie, jak wcześniej pisałem tylko nawet nie chodzi o papierkologię jak o pewne zmiany systemu, które nas wstrzymują. Na pewno w dotpayu nie zostaniemy nawet jakby miało się poprawić (co jest mało prawdopodobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×