Skocz do zawartości
Macok

Przygody z firmą dotpay

Polecane posty

Chciałbym odświeżyć temat, jak to się ma teraz czy dalej sa takie problemy z dotpay ? Co obecnie wyglada lepiej Dotpay czy payU ?

I jeszcze jedno który z systemów dla osób fizycznych jest godny polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem zamiar wypłacić pieniądze z dotpay, wysłałem stosowne dokumenty czekałem 21 dni i niestety nie doczekałem się, kontaktuje się z nimi. Konsultantka powiedziała "prawda, nie przelaliśmy pieniędzy nie wiem z jakiego powodu.Postaramy się to szybko zrobić" i po 3 dniach przelew zrobili. Myślę nad zmianą serwisu, jednak dopiero jak zdobędę dodatkowe pieniądze na przerobienie serwisów z platności dotpay na odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problemy z firmą Dotpay S.A., a dokładniej z jej filią Eurokoncept zajmującą się rozliczeniami sms premium.

Po mimo przyjęcia faktury, konsultanci nie wiedzą czemu jeszcze się ze mną nie rozliczono, nie mogą również połączyć z działem rozliczeń z nie znanego im powodu ten dział jako jedyny nie posiada żadnego telefonu, mają tylko email.

Ciekawostką jest że dział rozliczeń odpowiada dosyć szybko na przesyłane wiadomości np.

 

Dziękujemy za kontakt, będziemy sprawdzali.

 

I na tym kończy się korespondencja z działem rozliczeń.

Do tej pory sądziłem że są wiarygodni ale teraz mam wątpliwości, szczególnie że łamią własną umowę, rozumiałbym gdyby w umowie został zapisany fragment o tym że płatności mogą być przedłużone o dowolny termin ale tak nie jest, to może bym się mniej burzył, a tak to zaczyna przypominać usługi pewnej firmy która przyjmowała wpłaty ale już ich nie przekazywała dalej. Oczywiście założycieli aresztowano ale nie odzyskano pieniędzy w całości. Obecnie zalegają może nie dużo, ale nadchodzący miesiąc może być rekordowy dla mnie (wzrost nawet 20x), może z tego wyniknąć tylko problem z rozliczeniem.

 

Obecnie nie polecam usług dotpay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po własnych przejściach z firmą tez odradzam. Niby po przeniesieniu klientów z Dotpay LTD (jednej wypłaty nie doczekałem się do dzisiaj) do Dotpay S.A. miało być lepiej, ale i tak ostatnio na wypłatę czekałem ponad 2 tygodnie. Obecnie korzystam z transferuj i jak najbardziej polecam, na wypłatę czekam maksymalnie 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kontaktowałem się z nimi i jest taka zasad: osoba fizyczna czeka do 21 dni na przelew, można wykonać "pilną wypłatę" która trwa 5 bądź 7 dni ale pobierają prowizje dodatkową 5%. Natomiast mając konto firmowe czeka się 7 dni bez zadnych dodatkowych opłat (prowizji dla nich). Natomiast jak jest w rzeczywistości z kontami firmowymi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatnio kontaktowałem się z nimi i jest taka zasad: osoba fizyczna czeka do 21 dni na przelew, można wykonać "pilną wypłatę" która trwa 5 bądź 7 dni ale pobierają prowizje dodatkową 5%. Natomiast mając konto firmowe czeka się 7 dni bez zadnych dodatkowych opłat (prowizji dla nich). Natomiast jak jest w rzeczywistości z kontami firmowymi to nie wiem.

 

Szkoda tylko, że jest to całkowicie niezgodne z ich własnym regulaminem :)

 

§6 p. 5 Regulaminu:

"Kwoty zrealizowanych na rzecz Akceptanta Płatności Kupujących za pośrednictwem Serwisu przekazywane są Akceptantowi na rachunek bankowy Akceptanta automatycznie w przypadku zdefiniowania takiej funkcji w Panelu administracyjnym Serwisu lub na podstawie wydanego przez Akceptanta za pośrednictwem Panelu administracyjnego Serwisu polecenia wypłaty. Termin realizacji przez Dotpay polecenia wypłaty wydanego przez Akceptanta wynosi do 3 dni roboczych od dnia złożenia polecenia wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×