Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gucisław

[Domena] Poprzez przelew na poczcie.

Polecane posty

Po zakupie domeny w wybranej firmie, widoczne będą sposoby płatności w tym zapewne numer konta (chociażby w masternet.pl)

Wchodzisz na tę stronę: http://www.cennik.poczta.lublin.pl/pdf/formularze/bank_form.php

Wypełniasz druk, drukujesz, dajesz pani w okienku, płacisz i czekasz 2-3 dni na zaksięgowanie wpłaty przez sprzedawcę domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nocomment. Za każdą domene możesz zapłacić na poczcie .U każdego dostawcy Domen .

Nie każdy jest w tym temacie tak jak Ty, dla mnie to nie było takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gucisław: Po zamówieniu domeny zazwyczaj masz do wyboru różne metody platności, w tym płatnośc na poczcie. Masz też możliwośc wydrukowania wypełnionego druku przelewu - drukujesz i idziesz na pocztę.

 

Możesz też kupić domene i na stronie drukprzelewu.pl wypełnić pola.

 

W razie problemow moge pomóc na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej wpłać w banku w okienku niż na poczcie.....

I zapłać prowizję średnio wynoszącą 0,5% min. 4zł (dla kont firmowych obsługiwanych przez ten bank), bądź 1% min. 9zł (dla kont firmowych obsługiwanych przez inny bank)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapłać prowizję średnio wynoszącą 0,5% min. 4zł (dla kont firmowych obsługiwanych przez ten bank), bądź 1% min. 9zł (dla kont firmowych obsługiwanych przez inny bank)?

 

Ale w banku zazwyczaj w ciągu 12 h są pieniadze u odbiorcy, a z pocztą to różnie bywa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapłać prowizję średnio wynoszącą 0,5% min. 4zł (dla kont firmowych obsługiwanych przez ten bank), bądź 1% min. 9zł (dla kont firmowych obsługiwanych przez inny bank)?

 

yy gdzie ty masz 4zł prowizji? Ja u siebie w okienku pko płacę 2zł prowizji od przelewu do 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej wpłać w banku w okienku niż na poczcie.....

 

Jak kolega chce skorzystać z poczty to pewnie konta nie ma, a wpłacić na kogoś konto w banku nie będą właścicielem konta nie jest wcale tak oczywiste, sporo banków nie daje takiem możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yy gdzie ty masz 4zł prowizji? Ja u siebie w okienku pko płacę 2zł prowizji od przelewu do 1000zł.

Na konto firmowe? Bo przecież o takim mówię.

 

Za biznesowy TOiP http://www.pkobp.pl/index.php/id=autom_oppr/subid=auto_83/section=ogol

1. Od wpłat gotówkowych w złotych:

1/ dokonywanych w oddziałach PKO BP SA w formie otwartej na rachunki - od kwoty operacji:

a/ bieżące prowadzone w PKO BP SA 0,5% nie mniej niż 5,00%

 

Raz spieszyło mi się wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto firmy, poszedłem więc do banku, a tam dostałem informację, że ponieważ to konto firmowe, to prowizja będzie spoorawa. Ale przecież mogę sobie spokojnie usiąść, założyć konto osobiste, wpłacić na nie i zrobić przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimer

Tak jak mówię przedmówcy, praktycznie każda firma umożliwia wpłatę w "okienku pocztowym".

Raz w PKO za wpłatę na konto chcieli 21 zł prowizji, w BZ WBK 7zł, a w banku spółdzielczym obok tylko 2 zł.

To zależy wyłącznie od banku.

 

Od siebie mogę polecić Masternet.pl

 

Znam też firmę, w której kilka razy aktywowano mnie domenę na słowo, przelew dokonywałem następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również system Dotpay posiada gotowy druk do wydruku na pocztę dlatego możesz skorzystać z usług firm które oferują ten kanał płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×