Skocz do zawartości
xziomx

VPS z dobrym łączem.

Polecane posty

Witam. Poszukuję VPS'a na którym będzie można, a najlepiej jakby już był zainstalowany WEBMAIL. System operacyjny to bez różnicy, ale może być debian przykładowo. Parametry to gdzieś 512-1024 ram, dysk 10-20 gb.

 

Vpsy ma służyć jako serwer pocztowy dlatego zależy mi aby nie przerywał połączenia i jak to bywało w ovh, że wysyłał wiadomości bez załącznika. Z tego serwera pocztowego korzystałoby 3-5 osób, także nie dużo.

 

Przyda się również nielimitowany transfer, ewentualnie żeby w miarę był 2-3 TB na miesiąc. Czekam na dobre propozycje pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Vpsy ma służyć jako serwer pocztowy dlatego zależy mi aby nie przerywał połączenia i jak to bywało w ovh, że wysyłał wiadomości bez załącznika.

 

Crazyluki - Kolega wysyłałby i odbierał pewnie duże "paczki" od cioci ze stanów ;) W biznes-host.pl są dobre serwery pod względem uptime a z łączami to różnie. Nie wiem czy nie taniej byłoby kupić z kimś sobie dedyka na spółkę :D Bo z takim limitem to na pewno drogo będzie a w dodatku nie gwarantują ci dużej ciągłej prędkości :D Raz możesz mieć 50kb/s uploadu a innym razem i z 1mb/s uploadu :)/

 

 

// Może takie firmy jak:

hitme.net.pl

biznes-host.pl (kiedyś były vpsy bez limitu transferu danych)

ionic.pl

albo nawet głowanet.pl

 

Tylko musisz napisać do administracji jak na prawdę potrzebujesz takiego limitu transferu bo w ofercie nie znajdziesz takiego serwera.

 

Zależne od Twojego budżetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitme.net.pl

ionic.pl

albo nawet głowanet.pl

 

Zapomnij, szanująca się firma nie odda za darmo łącza, a już na pewno nie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam. Firma może być zagraniczna i może być dedyk. Przysłane będą listy z załącznikami od 5 do 10 mb załącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam. Firma może być zagraniczna i może być dedyk. Przysłane będą listy z załącznikami od 5 do 10 mb załącznik.

 

 

Do maila dochodzą nagłówki, więc niech będzie 9mb per mail jako średnia.

Piszesz 2-3TB, niech będą 2.5 * 1024mb = 2560mb.

 

2560mb / 9mb = 284maile, co daje w przybliżeniu 10maili z 9mb załącznikiem dziennie.. Jesteś tego pewien?

Nie zrozum mnie źle, czasem po prostu ktoś szuka nieograniczonego transferu, a w praktyce 20GB wystarczy mu.. wtedy - po co przepłacać.

 

by nie całkiem offtopicznie: Skoro tyle maili (i nie napisałeś o innych usługach) - to zastanawiałeś się nad google mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pajter, powtórz sobie tabliczkę mnożenia a później przepisz tego posta za karę na kartkę 100 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

2.5 TB = 2.5 * 1024 = 2560 GB

2560 * 1024 = 2621440 MB

 

2621440MB ~= 2621440 maili po 10MB

2621440 / 30 = 8738 maili dziennie

 

Z matematyki nie jestem dobry ale chyba dobrze mi wyszło :)

 

A co do serwera to jak masz pieniądze to nie ma co się męczyć z VPSem bo zablokują tylko dedyk od razu. Najlpiej OVH/Kimsuffi lub Hetzner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do serwera to jak masz pieniądze to nie ma co się męczyć z VPSem bo zablokują tylko dedyk od razu. Najlpiej OVH/Kimsuffi lub Hetzner :)

 

A jak weźmiesz dedyka to dlaczego mają nie zablokować za nielegalne/ niezgodne z regulamienm treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie chodziło mi o treści tylko o "nadużywanie" łącza lub komponentów serwera vps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi miałem. Wysyłało puste wiadomości bez załączników. Może być dedyk. Nie będzie niezgodnych lub nielegalnych treści :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi miałem. Wysyłało puste wiadomości bez załączników. Może być dedyk. Nie będzie niezgodnych lub nielegalnych treści :).

 

 

 

 

Ym...

 

Przecież to zależy od konfiguracji ,a nie od serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×