Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemysław

[OPINIE] POLSERWER.pl

Polecane posty

Drodzy Forumowicze,

Zwracam się do Was z prośbą o ocenę zarówno strony jak i oferty POLSERWER.pl (http://polserwer.pl)

Konstruktywna krytyka, jak i wszelkie porady są mile widziane ;)

 

Serwery znajdują się w Holandii, Francji i Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prośbą o ocenę (...) strony

 

Nie jestem rasistą, ale PS stwarza genialne możliwości. Tym bardziej, skoro zdjęcie jest z takiej oddali. To jest element do wymiany - w mojej opinii.

 

Takie cudo wyswietla pod kalendarzem w FF:

') //-->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- strona "intro" zupełnie niepotrzebna

- gratuluje pomysłu z menusem flashowym ;)

- Nie potrzebuję kolejnego kalendarza

- Po co wszędzie ten wykrzyknik przy tytule? "Logowanie!" wygląda głupio :)

- kontakt via GG? :) Czemu adresu firmy nie ma w danych kontaktowych?

- co to za jednostka "/mies"?

- "Abonent wyraża niniejszym zgodę na przesyłanie na jego adres materiałów promocyjnych Administratora" - dostanę firmowy długopis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I prawdę mówiac, oferta jak na serwer w Holandii dość dziwna... De facto, niskie pojemności kont przy relatywnie sporym limicie transferu. No i dziwne że opłaty rocznej nie ma :) Ale ceny i tak nie zachęcają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam serwer prze ok miesiąc. Serwer śmigał szybko, b.dobry kontakt z obsługą lecz po miesiącu napisali mi o rozwiązanie umowy bez podania przyczyny hmm bardzo ciekawe to jest, napisałem kilka maili w celu wyjaśnienia i żadnego odzewu nie dostałem, widać nie zależy im na kliencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety żadna z przesłanych przez Pana wiadomości do nas nie dotarła.

Decyzja o nieprzedłużeniu (!) umowy była suwerenną decyzją podjętą przez POLSERWER i miała na celu zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Niestety żadna z przesłanych przez Pana wiadomości do nas nie dotarła.

Decyzja o nieprzedłużeniu (!) umowy była suwerenną decyzją podjętą przez POLSERWER i miała na celu zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

 

Witam

 

Napisałem do państwa kilka maili z prośbą o wyjaśnienie rozwiązania umowy i na żadną nie dostałem odpowiedzi a teraz nagle moja strona została wyłączona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z dniem 1.12.2005 POLSERWER.pl zaprzestaje świadczenia usług streamingu audio (shoutcast)"

 

 

Aktualizacja po 2 latach bardzo wskazana ;) skoro nie ma shoutcastu, to raczej dział też nie potrzebny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

@Sajrus-World, wiadomość, którą wysłał Pan kilka minut temu została odebrana i kilka sekund temu została przesłana odpowiedź. Pański serwis nie został wyłączony przez żadnego z naszych pracowników.

 

@Majkel. nowa strona jest w przygotowaniu. Tak duże opóźnienie spowodowane jest przygotowywaniem infrastruktury. Już niedługo pojawi się całkiem odmieniony serwis internetowy z zupełnie nową ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Serwis nie został wyłączony.

Niewyświetlanie strony spowodowane było użyciem php5 do interpretacji skryptów php4. Po przełączeniu interpretera na PHP4 serwis wyświetla się poprawnie.

Przyczyną była aktualizacja PHP5.2.0 do wersji 5.2.1. W tej chwili wszystko działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Serwis nie został wyłączony.

Niewyświetlanie strony spowodowane było użyciem php5 do interpretacji skryptów php4. Po przełączeniu interpretera na PHP4 serwis wyświetla się poprawnie.

Przyczyną była aktualizacja PHP5.2.0 do wersji 5.2.1. W tej chwili wszystko działa poprawnie.

 

Tak widzę że działa teraz mnie interesuje przedłużenie konta jest możliwość? bo coś na maila długo czekam a zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sajrus-World takie już sprawy powinno sie załatwiać osobiście, a nie na publicznym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sajrus-World takie już sprawy powinno sie załatwiać osobiście, a nie na publicznym forum...

 

Tak wiem już wszystko tak zostało załatwione ;) i zmień ava bo jak patrze to aż mnie ciarki ze strachu przechodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wypowiedzieć na temat hostingu, jestem bardzo zadowolony za 17zł za półroku mam przyzwoite konto i naprawdę czuje się że dedyki w Polsce, ani razu nie rozłącza przy ftp, strona działa bezawaryjnie, polecam.

 

Chociaż swoją drogą słaby marketing bo firmę znalazłem przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naprawdę czuje się że dedyki w Polsce

 

Czy polserwer nie ma dedyków w leaseweb (Holandia)? - oczywiście chodzi mi o te, na których są konta użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przypadkiem sobie przypomniałem, że mam tam konto;) Zero problemów. Serwerek dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polserwer.pl konto mam już ponad rok. Do tej pory byłem zadowolony ze świadczonych usług przez tą firmę. Szybki kontakt w razie problemów (tych nie było wiele), generalnie mało awarii. Jednak od przedwczoraj żadna strona na polserwer.pl jak i sam polserwer.pl po prostu nie działa bez podania powodów. E-mail nie odpowiada, telefon nie odpowiada.

 

Czy ktoś wie ile taki stan rzeczy jeszcze potrwa i czym on jest spowodowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już spieszę z odpowiedzią.

Przedwczoraj nastąpiła poważna awaria jednego z serwerów (host2), na którym ulokowana była znaczna część użytkowników.

Niestety aktywność pracowników DataCenter skończyła się na zapewnieniach. Po długich bojach w późnych godzinach nocnych sprawność serwera została przywrócona. Jednak jak się okazało nie był to koniec naszych problemów. Już po kilkunastu godzinach serwer padł ofiarą zmasowanego ataku DDoS.

Dziś, w godzinach popołudniowych, udało nam się przywrócić pełną sprawność serwera host2.

Jednakże wydarzenia ostatnich dni, oraz niekompetencja operatora nadrzędnego, przyspieszyły naszą decyzję o przeniesieniu wszystkich Serwerów Klientów do Polski. Konta są właśnie sukcesywnie przenoszone na Nową Platformę.

Przeniesienie serwerów zapewni nam możliwość dużo sprawniejszej reakcji na awarię i szybsze rozwiązywanie problemów.

 

Serdecznie przepraszamy wszystkich Użytkowników za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o opinie o tej firmie. Mam u nich konto testowe, na koncie strone na jPortal'u (tak, wiem, do d... jest:P)

 

W ciagu 5 dni juz po raz drugi przez kilka h nie mialem dostepu do cPanelu poniewaz wyskakiwalo, ze nie jest aktywna licencja czy cos podobnego. Teraz jak probuje dostac sie na strone tez nici. Strona raz dziala dobrze, raz w ogole.

 

Ktos ma tam jeszcze konto?

Co proponujecie innego? Place 25zl za konto reseller 1gb/25gb (chyba ;))

 

Nie musi byc reseller, moze byc zwykle konto www, ale zeby dzialalo stabilnie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z licencją występowały z powodu braku połączenia z serwerem weryfikacji cPanel i zostały dosyć szybko rozwiązane. W dniu 26.08 spowolnienie pracy serwera spowodowane było wymianą jednego z dysków.

 

W kwestii lokalizacji serwerów pragnę zauważyć, że na serwerze w Holandii (host2) zakładane są jedynie niektóre konta. Dla przykładu testowe konta reseller, które obarczone są dodatkowym ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×