Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemysław

[OPINIE] POLSERWER.pl

Polecane posty

Witam,

 

Ostatnio szukałem stabilnego i szybkiego serwera po ostatnich poważnych i długich awariach poprzedniego usługodawcy.

 

Podesłano mi kilka ofert, lub proszono o kontakt poprzez email.

 

Z wszystkich nadesłanych Indywidualnych propozycji oferta POLSERWER.PL wydała mi się najbardziej korzystna. Cena bardzo niska - z nadesłanych ofert tylko 10zł droższa od najtańszej. Postanowiłem skorzystać.

 

Już po pierwszym kontakcie z Panem Przemysławem wiedziałem że mam doczynienia z profesjonalistą. Późniejszy kontakt z supportem był dla mnie zaskoczeniem. Nigdzie indziej nie spotkałem się z tak pomocnym i miłym supportem.

 

Jak dotąd serwer nie sprawia najmniejszych problemów, szybki stabilny. Do tego Profesjonalizm w każdym stopniu gwarantuje miłą i przyjemną współpracę.

 

Serdecznie polecam! A firmie POLSERWER życzę wielu klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dołącze swoje słowo uznania dla polserwer.pl,

po kilkuletnich poszukiwaniach, zmianie 4 firm hostingowych mogę powiedzieć, że znalazłem dobrą firmę hostingową,

jednakże ostatnio coś się psuje :/ co nie sprzyja mojemu żełądkowi ;)...

 

Przynajmniej solidna firma utrzymuje kontakt z klientem.

Proszę tylko... niech się wam sprzęt psuje po północy, bo mnie tu kliencji o zawał serca przyprawią :)

Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie do klientów Polserwer.pl

 

Od jakiegoś czasu praktycznie nie możliwością jest dodzwonić się do ww. Firmy. Na Tickety zawsze odpisywali w ciągu kilku godzin, dziś jest to kilka dni. A zdarza się że wcale.

 

Księgowość chyba nawet nie działa, od kilku miesięcy po wpłacie trzeba im wysłać pdf-a, bo inaczej nie przedłużają ważności konta.

 

Polserwer ma naprawdę dobre, stabilne i szybkie serwery, ale od jakiegoś czasu nie ciekawie się dzieje.

 

Czy tylko ja mam takie problemy, czy inni klienci również zauważyli ten problem?

 

 

Ja rozumiem że Polserwer to niewielka firma, która nie może pozwolić sobie na przyjęcie kilkunastu pracowników i support całą dobę. Ale rozwiązanie problemu po kilku dniach to już chyba przegięcie?

 

Bardzo chciał bym zostać w firmie Pana Przemka, ale ostatnio zauważyłem spadek zaangażowania ze strony supportu/księgowości.

 

A co za tym idzie, znaczne obniżenie jakości usług. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×