Skocz do zawartości

Polecane posty

wiecie co sie dzieje z livenetem? nie dziala juz kilka godzin, masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co sie dzieje z livenetem? nie dziala juz kilka godzin, masakra ;/

 

To chyba tylko twój serwer? U mnie wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Mój pada nie zaliczył.

 

Dwóch userów się skarżyło, może awaria części sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tej firmy nikomu, kto nie chce przedwczesnie osiwieć.

 

W dniu 8 stycznia br wysłałem do nich maila z zapytaniem ile trzeba czekać na instalację ich najsilniejszego serwera Hostisp. Otrzymałem odpowiedz od pana Grzegorza, że 3 dni od zaksięgowania wpłaty, zatem pieniążki niezwłocznie przesłałem. Po 3 dniach zapytałem owego pana ponownie jak stoja sprawy z moim serwerem, pan odpowiedział, że nie doszły jeszcze procesory, po 2 kolejnych dniach ponawiam pytanie, otrzymuje odpowiedź, że kurier jeszcze nie dojechal, po tygodniu znów zwracam się z zapytaniem a pan Grzegorz znów mi tłumaczy, ze procesory nie dojechały, stąd informuję pana, że takie podejście do klienta mnie nie zadawala i proszę o zwrot pieniędzy, pan oczywiście mówi, że Ok i pieniązki prześle. Czekam tydzień, potem drugi nic pieniędzy nie ma, na każde zapytanie mailowe odpowiedź, że juz zostały wysłane. W końcu miarka się przebrała i wysłałem panu przedsądowne wezwanie do zapłaty z terminem 2 tyg. Oczywiście odpowiedż, że bedzie Ok i pieniązki wyśla. Na ta chwilę skierowałem zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach o popełnieniu przestepstwa z art 286 par. 1 kk. Dam znać jak sprawa się dalej potoczy a innym radzę się trzymać od firmy pana Grzegorza jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nikomu firmy LiveNet, totalne dno!

 

Przed wykupieniem serwera wszystko pięknie, zaprzeproszeniem "liżą pupe", na każdego maila odpowiadaja itp..

 

Co najlepsze  piszą, że jeżeli bede przekraczal limity zaoferuja przejście na wyższy pakiet...

 

Więc wykupiłem wszystko, działała strona pare dni po czym blokuja strone NIE PODAJĄĆ POWODU! i na maila piszą, że rozwiązują umowę!

 

Nawet kasy nie zwrócili!

 

 

 

Nie złamałem żadnego punktu z regulaminu, jeżeli ktoś by tak pomyślał.. po wysłaniu ok 30 maili odpisali, że własnie pakiet, ktory mialem nie wystarczał na utrzymanie strony...

 

to ja pytam jak sie mają te zapewnienia co piszą...

 

 

 

precz z takimi firmami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem serwery dedykowany około miesiąca temu, za poleceniem pewnego 3literowca ;)

 

Szkoda tylko, że nie mogą się uporać z wymianą dysku przez 7 dni.

a ten nowy hosting w Polsce, który masz w ofercie, to na serwerach livenet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna firma.

Co prawda ze stronką miałem może raz czy dwa problemy, choć nie wiem bo nie sprawdzam codziennie, a mam tam tylko galerie i informacje, więc przesył danych prawie zerowy.

Co do nieprawidłowości działania firmy chodzi mi o obsługę klienta.

W zeszłym roku, kiedy zamówiłem pierwszy raz ich usługę, która łącznie opiewała na kwotę ok. 40zł, Panowie z Live"shitu" nie umieli mi wystawić tej małej fakturki poprawnie. Kilkakrotnie próbowali, ale za każdym razem coś spieprzyli, mimo że mieli ode mnie wszystkie wytyczne i dane. Nie chce mówić ile wysłałem z tego powodu do nich maili i ile wydałem na telefony, chyba ta faktura została przeze mnie przepłacona powtórnie. Finał był taki, że jak w końcu wystawili dobrze fakturę, to nie pokrywała się z datą przelewu, a to mi przeszkodziło w rozliczaniu się z dotacji. Na szczęście Panie w Urzędzie Pracy były bardziej przychylne i wyrozumiałe niż Pan G. i jego niekompetentna firma.

W tym roku przedłużałem umowę na serwer i domenę, a problemy pojawiły się tak jak w zeszłym roku.

Wpłaciłem pieniądze na konto i czekałem na fakturę. Po dwóch tygodniach napisałem maila, że czekam na fakturę, bo chciałbym iść do księgowej się rozliczyć. Chyba na drugi dzień udało się im wywiązać z wysłania owej faktury, ale nie ustrzegli się błędu.. Niestety była to tylko połowa faktury, bo wypisana z datą 30 kwietnia, a wysłana 5 maja, zawierała tylko pozycję za opłacenie konta. A gdzie reszta za domenę?? przecież płacę cholerne pieniądze z vatem i chcę się też z tego rozliczyć..

Dziś mamy 14 czerwca i nadal nie mam tej nieszczęsnej faktury. Dodam, że jestem po kilku mailach, telefonach i obiecankach z ich strony. Rozmawiałem nawet z kierownikiem, który obiecał, że się tym zajmie, ale mają pełną księgowość i nie mogą tak sobie dopisywać i zmieniać faktur, tylko ja nie prosiłem o żadne machloje, tylko o korektę, która mi się należy. Przecież jak coś się spier**li, to trzeba to naprawić, a oni lecą w kulki..

Jestem zażenowany działaniem ich biurokracji. Do dziś nie otrzymałem tej faktury i tym samym nie otrzymałem zapłaconego vatu. Nie wiem czy ich też za coś takiego podawać do sądu, czy nie, bo chyba szkoda zachodu, ale chciałbym, żeby im to bezkarnie nie przeszło..

 

GENERALNIE NIE POLECAM OSZUSTÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmień firmę. na tym forum jest duzo dobrych, pewnych i sparwdzonych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego ruchu się nie spodziewałem ;) ale głupio troche zrobili.. Przeniosą DC do łodzi czy jak ? ciekawe jak z jakością będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - dopóki nie znasz prawdy, nie oceniaj, poza tym Twoje AH to może "padło... i ktoś lepszy przejął" No cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nic nie padło tyle od mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejna spółka żeby się ratować, wcześniej z sitelweb teraz z ncgroup ;d nice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Informujemy że od dnia 26.08.2010 ulega zmianie oficjalny adres strony www na

http://www.slaskdatacenter.pl

Zamianie ulega również oficjalny email pod którym mogą państwo uzyskać pomoc i informację.

Sprawy techniczne:

bok@slaskdatacenter.pl

Finanse:

finanse@slaskdatacenter.pl

Dział handlowy

manager@slaskdatacenter.pl

 

Telefon bez zmian:

032 4508888

 

Informujemy że wszelkie mail wysłane na inne adresy niż powyższe nie trafią do nas w związku z czym nie będziemy mogli na nie odpowiedzieć.

Równocześnie zaznaczamy że wszelkie maile pochodzące z innych adresów niż powyższe nie pochodzą od Livenet Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ją zmuliło i teraz nie działa :>

W ogóle w Sitel'u zamulało, więc czemu się tu dziwić.

Za to www.livenet.pl chodzi jak błyskawica.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Users\Konrad>tracert www.livenet.pl
Nie można rozpoznać nazwy systemu docelowego www.livenet.pl.

livenet.png

Miałem przyjemność pracować na niejednej maszynie i obecny livenet jest jednym z dwóch najszybszych jakie znam.. ;)

 

 

Strona działa, ale ping jest wysoki: http://tools.pingdom....livenet.pl&o=2

91.203.223.10 // 76 // 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie padło tylko zarząd sitelu był nie w porządku w stosunku do livenetu.

 

Mając na uwadze występek sitelu bałbym się tam zostawić serwer a livenet wysuwa pomocną dłoń i za tą samą cene otrzymamy serwery w kilkukrotnie lepszej serwerowni.

 

ps. Fajna ta nowa "zielona" strona livenetu B)

 

(WOW! Nawet serwery VPS wprowadzili ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×