Skocz do zawartości
www.mzone.uk

Kolejny post będzie następny jeśli ten zostanie usunięty!

Polecane posty

Po raz kolejny pytam, co tu się dzieje z moderatorami?

 

Dlaczego mój poprzedni post został przeniesiony do koszta (i przez kogo)?

Dlaczego moja nowa oferta została również przeniesiona do kosza?

 

Jakaś samowola wśród moderatorów?

Co miesiąc to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, sporadycznie bywam, lecz Twoje posty zawsze są opóźnione,

musiałes podpaść moderatorowi któremuś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wszystkim podpadłem, ale to nie jest prywatny folwark moderatorów.

Czy tak trudno mi odpowiedzieć, dlaczego dwa moje posty, jeden za drugim bez wyjaśnienia wylądowały w koszu?

Czy moderator umie tylko klikać "usuń", nie potrwafi napisać kilka słów wyjaśnienia?

Może jakiś łaskawiec z elity byłby chętny odpisać i wejść w konwersację na ten temat?

 

Proszę moderatora który to zrobił o wyjaśnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale sposób w jaki o nią walczysz lekko niepoważny, pamiętaj że to prywatna strona i punk o tym że właściciel ma zawsze racje zawsze jest aktualny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator nie jest właścicielem forum, tego nie zrobił Pan Bartosz tylko któryś z moderatorów.

 

Taka sytuacja się powtarza co miesiąc, i dotyczy tylko moich ofert.

Dlatego w końcu chciałbym się dowiedzieć, kto i dlaczego tak się bawi.

 

i zachowuj się!

Zanim coś napiszesz znowu, pomyśl.

Moja oferta była dana we wrześniu, dotyczyła promocji. Od września minęło chyba więcej niż 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba trzeba napisać do Bartosza a nie publicznie wylewać żale, próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywala go drzwiami, pcha sie oknem.. stopke masz nieregulaminowa (8 linii zamiast 4), piszesz na forum glownym zamiast dyskusje webhostingtalk.pl.. ja na miejscu moderatora tez bym oferty ci nie puscil tylko kazal spadac na bambus :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba trzeba napisać do Bartosza a nie publicznie wylewać żale, próbowałeś?

 

Myślę, że Bartosz czyta posty. Ale chyba napiszę skoro sytuacja powtarza się co miesiąc.

 

wywala go drzwiami, pcha sie oknem.. stopke masz nieregulaminowa (8 linii zamiast 4), piszesz na forum glownym zamiast dyskusje webhostingtalk.pl.. ja na miejscu moderatora tez bym oferty ci nie puscil tylko kazal spadac na bambus :lol:

Całe szczęście, że nie jesteś moderatorem, bo jak widać mało się orientujesz. Stopki nie mogę edytować bo forum ma jakiś błąd. Linki były dodane jeszcze w czasie kiedy przy nowej skórce można było dać takie linki w takiej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mZone Group: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=223558 - to jest oferta z września? ;-)

 

Nie ja Ci usunąłem temat, ale pohamuj się trochę. Coś Ci nie pasuje to napisz to do admina, albo do moderatorów na PW. Forum główne nie służy do wylewania żali. Zachowujesz się tak samo jak osoba, która gdy jest niezadowolona zamiast napisać do BOK hostingu przychodzić na forum i wylewa pomyje na firme w każdym możliwym temacie..

 

W listopadzie też robiłes aferę bo czekałeś na zaakceptowanie oferty (która wysłałeś w 3 kopiach) więcej niż 24h. Wykaż trochę zrozumienia dla innych, to nie zaskodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten był w: Napisano 07 listopad 2010 - 08:43

 

A to jest mniej niż 30 dni?

 

Forum jest po to aby można było porozmawiać o takich sprawach, jedynym kompetentnym moderatorem to jest Miłosz, inni olewają całą działalność na forum.

 

Ale patryk, do kogo mam napisać. Do moderatora co potrafi mi usunąć post co miesiąc, nawet nie wyjaśniając tego?

 

Jednie mogę napisać do Bartosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten był w: Napisano 07 listopad 2010 - 08:43

Nie było to w każdym razie we wrześniu jak twierdzisz.

 

Forum jest po to aby można było porozmawiać o takich sprawach

Do tego jest forum "dyskusje o webhostingtalk.pl", zjedź kiedyś niżej niż do działu oferty w liście na głównej stronie to znajdziesz.

 

Każda inna osoba dostałaby już na Twoim miejscu ostrzeżenie za coś takiego, ale aż strach cokolwiek zrobić bo jakakolwiek reakcja niezgodna z Twoim tokiem myślenia powoduje takie posty jak ten wyżej i te w koszu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No tak, to moja wina, forum pokazało mi datę grudnia, a nie początku wątku. Co nie zmienia faktu, że w takich sytuacjach trzeba umieć się zachować i zapytać jak człowiek, a nie drzeć japę i terroryzować. Za takie zachowanie to powinien być od ręki kilkudniowy odpoczynek od forum dobry na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk, no fakt powinno być w innym dziale, więc proszę przenieś. Nadal jednak czekam na informacje od tego mądrego moderatora, który mi co miesiąc nie dodaje lub usuwa posty z działu oferty.

 

Kiedyś Boss zrobił błąd, ale się przyznał, teraz nie wiem kto to robi.

 

No tak, to moja wina, forum pokazało mi datę grudnia,

Wystarczyło wysłać PW z pytaniem, aż tak trudno napisać jedno zdanie?

 

A tak w ogóle to te posty z ofertą powinny być zamykane. Bo każdy post usera podbija go na górę, dlatego pewnie się pomyliłeś.Dziwne że co miesiąc moderatorzy robią pomyłki tylko u mnie.

To jest pytanie, nie darcie japy, jak to napisałeś.

 

ostrzeżenie za coś takiego

To teraz będą wprowadzone kary za zakładanie postów dotyczących pracy moderatorów? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak swoją drogą - jak publikujesz coś w sobote/niedziele to powinieneś spodziewać się tego że nie wszyscy są na miejscu/są w nastroju/wytrzeźwieli po dniu poprzednim na tyle by coś publikować.

 

Oczywiście dużo łatwiej generalizować i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak swoją drogą - jak publikujesz coś w sobote/niedziele to powinieneś spodziewać się tego że nie wszyscy są na miejscu/są w nastroju/wytrzeźwieli po dniu poprzednim na tyle by coś publikować.

 

Oczywiście dużo łatwiej generalizować i tak dalej.

 

Ale to samo napisałeś miesiąc temu. :lol:

 

Co miesiąc robicie ten sam błąd, w koncu jesteście moderatorami, trudno aby użytkownicy mówili Wam co macie robić.

 

Proszę o dodanie mojej oferty do działu Oferty oraz przeniesienie tego postu do kosza.

Tylko proszę Was, nie zróbcie znowu pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×