Skocz do zawartości
Gość

System sprzedaży poczty

Polecane posty

Gość

Cześć,

 

Szukam jakiegoś rozwiązania "z pudełka" pozwalającego w sensowny sposób sprzedawać usługę poczty elektronicznej. Właściwie do końca nie wiem którą ścieżką chcę iść. Czy mogę prosić o komentarze następujących rozwiązań?

 

- mam VPSa z DA - może po prostu zlecić zmajstrowanie formularza zamówień, wszystko ubrać w stronę i "jazda"

- wziąć jakieś gotowe rozwiązanie, np. Atmail (tylko jest drogi jak cholera)? Co proponujecie?

 

Docelowo chcę postawić jakiś sensowny serwis traktujący o poczcie elektronicznej właśnie z usługą poczty - być może darmową i komercyjną wersją.

 

Jeśli ktoś właśnie nad czymś takim pracuje, albo pracował i może coś doradzić, będę ogromnie wdzięczny.

W grę wchodzi oczywiście rozwiązanie komercyjne, ale nie mam niestety zbyt wysokiego budżetu : /

powiedzmy, że starczy na programistę, który zrobi mi trzon zamawiania, ew. może na jakiś panel WHMCS czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak idąc po najniższej linii oporu: jakiś darmowy biling (np ALP + ładna skórka) + roundcube + podpiąć pod to DA i powinno być ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak wyjdzie Cię najtaniej, jednak najlepiej byłoby spytać jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie czy jakbyś kiedyś chciał baardziej rozwinąć usługę o opcje których teraz nie ma to czy nie będzie zbyt dużych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

WHMCS :)

 

13$/mc lub 200$ jednorazowo...

 

zależy jak dla kogo, ale za funkcje które oferuje ten skrypt - nie są to wielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×