Skocz do zawartości
cabana

Dyskusja LiderHost.pl

Polecane posty

Witam, kilka dni temu postanowiłem przetestować usługi tej oto firmy. Szczerze mówiąc kontakt z bok oraz administracją jest na bardzo dobrym poziomie na odp na pytanie o zwiększenie transferu dla najtańszego konta www czekałem nie całe 5min  :P 

 

Tak więc do działa, serwer FTP działa bardzo szybko, pliki wysyłają się z przyzwoita prędkością, strona się szybko ładuje, co do MySQL też, gdy zrobiłem test obciążenia na zainstalowane forum php by przemo jakoś specjalnie nie zwolniło, więc widać że MySQL dobrze skonfigurowany  :) Sam panel jaki udostępniają jest to DirectAdmin, a wszystko działa pod kontrolą systemu CentOS. Jednym minusem jest to że do najdroższego konta WWW nie dają niestety dostępu po SSH, a przydało by się nie raz. 

 

Według mnie hosting godny polecenia, nie należy do najtańszych, oraz najdroższych, cena jest dosyć przystępna, ale widać że z administracją można by było się dogadać o ofertę indywidualną. Tak więc polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ napisałeś ją po paru pierwszy dniach działalności liderhost oraz prowadzisz hosting/krzaka (konkurencja bądź symbioza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz prowadzisz hosting/krzaka

 

Ty sobie jaja robisz ?

 

Co do firmy, to pisze jaki jest jej obecny stan, a co do tego że jest niedlug na rynku, to nawet nie zauważyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Krzak to sprzedawanie usług a z tego co widze Cabana nie prowadzi tego odpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liderson: a od kiedy macie ofertę i sprzedajecie usługi ? Nieważne, odnośnie Waszej oferty się nie wypowiadam przecież, podważam tylko wiarygodność / słowność użytkownika cabana.

 

cabana: o Tobie się nie wypowiadam. Wydaje mi się że były u Ciebie płatności sms, masz prawdopodobnie whmcs nulled. Ostatnio ktoś mi w PW napisał coś w stylu " to jest krzak cabany, ja tylko chciałem rozreklamować i nie chciałem tego robić z oficjalnego konta ". Tyle w temacie.

 

 

@liderhost co ma wspólnego (tutaj) Google Adwords z statystykami wejść/korzystania ze strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, kilku-literówka. Nie korzystam z aplikacji google, a pisząc treść po 3 w nocy mam prawo się pomylić. Dzięki za info. Co do czasu startu, oficjalny start nowej oferty odbył się niedawno, lecz usługi hostingowe są świadczone dłużej, głównie za sprawą klientów stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, kilku-literówka. Nie korzystam z aplikacji google, a pisząc treść po 3 w nocy mam prawo się pomylić. Dzięki za info. Co do czasu startu, oficjalny start nowej oferty odbył się niedawno, lecz usługi hostingowe są świadczone dłużej, głównie za sprawą klientów stacjonarnych.

 

Gdzie świadczyliście te usługi ? Poprzednia Wasza strona to pełna błędów kopia stylu Home.pl, bez oferty hostingu. Co z ofertą domen ? W dalszym ciągu nie widzę pod jaką nazwą figurujecie w spisie partnerów NASK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie świadczyliście te usługi ? Poprzednia Wasza strona to pełna błędów kopia stylu Home.pl, bez oferty hostingu. Co z ofertą domen ? W dalszym ciągu nie widzę pod jaką nazwą figurujecie w spisie partnerów NASK.

 

Usługi świadczone klientom stacjonarnym nie muszą być związane z dopisanymi paroma zdaniami na stronie internetowej. Z poprzednią stroną nie miałem do czynienia, tutaj się nie wypowiadam. Co do nask - nadal czekamy na dodanie do spisu partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługi świadczone klientom stacjonarnym nie muszą być związane z dopisanymi paroma zdaniami na stronie internetowej. Z poprzednią stroną nie miałem do czynienia, tutaj się nie wypowiadam. Co do nask - nadal czekamy na dodanie do spisu partnerów.

 

Rozumiem, że firma liderhost.pl spełnia wszystkie wymagania bycia partnerem NASK i będzie widoczna w takowym spisie ... ? Kiedy będzie można to zobaczyć na stronach NASK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że firma liderhost.pl spełnia wszystkie wymagania bycia partnerem NASK i będzie widoczna w takowym spisie ... ? Kiedy będzie można to zobaczyć na stronach NASK ?

 

Tak. Kiedy będzie widoczna na stronach NASK? To pytanie raczej bezpośrednio do nich, nie mamy na to specjalnego wpływu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, gdy pracowałem w pewnej firmie to NASK kontaktował się z nami cały czas i byliśmy o wszystkim informowani, włącznie z terminem pojawienia się informacji o firmie na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona ciekawa usługi też ale nie wiem jak mam rozumieć usługi + hosting czy hosting + usługi ?

Czytałem wczoraj sobie opinie na forum pół nocy przesiedziałem żeby się czegoś dowiedzieć i stwierdzam że:

 

-forum jest zdominowane przez przodujace tu firmy i nikomu nie daja sie wypowiedziec cos zaczac bo potrafi ktos wejsc na strone i zauważyć "s" zamiast "Ś" i afera juz hosting nie ma sensu mam wrazenie czytajac pewne opinie że nikt inny tylko my jestesmy najlepsi.

 

Porownywajac liderhosta z innymi tutaj stronami firm ktore zucaja sie w dziale prozby na klientow jak sep na padlineto stwierdzam ze liderhost jest chyba najprzyjemniejsza strona i ma wiele uslug co go wyruznia bo kazdy skupia sie na hostingu.

 

Ja wczoraj zrobilem sobie konto od tak bo jest 14 dni na liderhoscie i nie nazekam mimo ze to nowa firma wiele do stracenia nie mam 35 zl rok to nie majatek a mi wystarczy w szczegolnosci.

 

co do nask tez czytalem na ten temat troszeczke nie wiem jak to jest skoro tam pisze ze nask jest ich glownym rejestratorem to przyznaje racje powinni dac taka oferte wtedy kiedy bedzie to ich glowny rejestrator ich blad ze sie pospieszyli a wasz plus bo nabijacie kolejne posty.

 

ale za nim dacie opinie na temat innych firm zobaczcie jak wyglada strona freecast redhosti.pl i wiele innych tu firm po prostu pozal sie boze

 

duu.pl zwane inaczej szybkie-serwery.pl tyle klientow tak dobra renoma a strona ? co jest dla tych ludzi wazne klienci bo chyba strona ma wplyw na klientow a nie jak na zasadzie duu.pl stopka nie dziala a jak chce zalogowac sie do panelu nie ma takiej strony ...

 

pozdrawiam

Edytowano przez sorxes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

-forum jest zdominowane przez przodujace tu firmy i nikomu nie daja sie wypowiedziec cos zaczac bo potrafi ktos wejsc na strone i zauważyć "s" zamiast "Ś" i afera juz hosting nie ma sensu mam wrazenie czytajac pewne opinie że nikt inny tylko my jestesmy najlepsi.

 

 

Wsumie przeanalizuj wypowiedzi LanHikari z ostatniego roku, zobaczysz jak on atakował inne firmy. Także wcale mnie nie dziwi ta sytuacja, że ta firma obecnie jest wzięta pod lupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeanalizuje to owszem.

 

Lupę. tzn wziasc usluge skoro jest test sprawdzic opisac. a nie chyba wytykac sobie ze zle zlozone zdanie lub cos takiego. mowie blad liderhosta ze napisal o nask a narazie nie ma nask pospieszyli sie a dla pewnych uzytkownikow to powod do nabijania sobie posta i okreslanie juz zle. jak powiedzialem mam u nich test od wczoraj dzis zaplace za jakis czas pol roku napisze objektywna opinie na ten temat ale teraz zadnych problemow nie ma .

 

@cabana jestem zazdrosny ja na odpowiedz supportu czekalem 15 minut ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Wsumie przeanalizuj wypowiedzi LanHikari z ostatniego roku, zobaczysz jak on atakował inne firmy.

Linka zapodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Wsumie przeanalizuj wypowiedzi LanHikari z ostatniego roku, zobaczysz jak on atakował inne firmy. Także wcale mnie nie dziwi ta sytuacja, że ta firma obecnie jest wzięta pod lupę.

Najśmieszniejsze jest to, że to właśnie on był pierwszym krytykującym liderhost.pl ;)

http://www.webhostin...-w-liderhostpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie w dodatku XTD dales dowod jeszcze na to jak ludzie wysmiewaja sie z nazwisk innych ludzi ktorych nie znaja ... dala sobie firma ogloszenie zamiast ja sprawdzic czy rzeczywiscie za darmo dowiedziec sie sprawdzic uslugi za darmo to odrazu ostra krytyka .... czy to nie dziwne ?

 

w dodatku strona nie dzialala nie wiem nie widzialem poprzedniej ale tam sa tez slowa ze jak szybko zaczela tak szybko padla o odziwo firma nadal jest ;)

 

w GUS istnieje od 22 lutego tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

odrazu ostra krytyka .... czy to nie dziwne ?

Nie bardzo. Ilość krzaków i pseudofirm w tej branży jest ogromna, a na tym forum to już w ogóle standard

więc nie dziw się, że ludzie ostrożnie podchodzą do różnych podejrzanych nowych tworów.

 

w GUS istnieje od 22 lutego tego roku

Jako zakład fryzjerski... który jest teraz podobno partnerem NASK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli posiadasz już domenę internetową i chcesz korzystać z niej wraz z Twoim nowym kontem, musisz zaktualizować serwer nazw (DNS) swojej domeny używając poniższych danych:

 

DNS 1: ns1.liderhost.pl (188.40.82.86)

DNS 2: ns2.liderhost.pl (188.40.82.86)

 

Niech żyje zgodność ze standardami...

 

 

[root@5 ~]# dig liderhost.pl

 

; <<>> DiG 9.3.6-P1-RedHat-9.3.6-4.P1.el5_4.2 <<>> liderhost.pl

;; global options: printcmd

;; Got answer:

;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NOERROR, id: 34665

;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 1, AUTHORITY: 2, ADDITIONAL: 0

 

;; QUESTION SECTION:

;liderhost.pl. IN A

 

;; ANSWER SECTION:

liderhost.pl. 14400 IN A 188.40.82.108

 

;; AUTHORITY SECTION:

liderhost.pl. 14400 IN NS ns2.liderhost.pl.

liderhost.pl. 14400 IN NS ns1.liderhost.pl.

 

;; Query time: 18 msec

;; SERVER: 127.0.0.1#53(127.0.0.1)

;; WHEN: Tue Nov 30 15:46:43 2010

;; MSG SIZE rcvd: 82

 

[root@5 ~]# host ns1.liderhost.pl

ns1.liderhost.pl has address 67.215.65.132

[root@5 ~]# host ns2.liderhost.pl

ns2.liderhost.pl has address 67.215.65.132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czepiacie się, a po drugie, jak darmowy hosting może być krzakiem  dry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki darmowy hosting jak liderhost sprzedaje uslugi hostingowe

 

z rozmowy z administratorem wychodzi na to ze oni robia uslugi strony inyternetowe itd a dla klientow maja oferte hostingowa odrazu

 

Takie wiec usługi + hosting a nie na odwrot a wy oceniacie liderhosta pod wzgledem tylko hostingowym

 

widzialem w gus ze istnieje jako zaklad fryzjerski ale pkd musi miec zwiazane z informatykoa skoro daje takie uslugi imie nazwisko sie zgadza nim regon tez nazwa firmy tez wiec chyba wszystko w pozadku maja whmcs wiec raczej krzak to nie jest.

 

dlaczego nie sprawdzicie tylko oceniacie po wygladzie przeciesz oni maja okres testowy nie latwiej jest po prostu bez zobowiazan sprawdzic i potem pisac a nie wpisac adres liderhost.pl zobaczyc strone i juz ? rozumiem ze wszystko wiecie jaki hosting jaka firma i jaki rozmiar spodni nosi wlasciciel po obejzeniu tylko strony ?

 

to tak jak bym znalazl portfel na ulicy ale go nie podniose bo brzydko wyglada a w srodku moze miec tysiace heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×