Skocz do zawartości
Kamil01

Homoseksualizm

Polecane posty

Hi!

 

Dzisiaj troszeczkę kontrowersyjny temat dla niektórych osób, ale cóż zżera mnie ciekawość co społeczeństwo informatyczne sądzi o homoseksualizmie :-)? Postrzegacie to jako choroba, coś niedobrego czy akceptujecie takie związki i wam w żaden sposób to nie przeszkadza :-)?

 

Inspiracją do tego tematu były komentarze pod jednym demotem :-)

 

 

Pozdr :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat nadający się do kosza dlaczego ?.... A no dlatego ze to forum jest do web hostingu

 

Makabra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dział "Piaskownica" w którym ostatnio poruszane są różne dziwne tematy jak np. maskotki 2012 które z webhostingiem mają tyle samo wspólnego co ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie za niedługo możemy spodziewać sie tutaj Anonsów matrymonialnych .... bo to dział ,,Piaskownica" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to nawet do Piaskownicy się nie nadaje.

Odczepieńców społecznych zamykać, to już jest gorsze, niż choroba, a media na siłę czasem to promują, socjotechniczny zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^KaMaZZ~.^

 

 

O takie wypowiedzi mi właśnie chodzi :_) Przedstawiłeś swoje zdanie i fajnie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

szykujesz grunt pod commingout?!? Niby można pisać o wszystkim ale po co ten temat tutaj to ja też nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja to można powiedzieć jestem raczej "normalny" :-). Nie mam pociągu do osób tej samej płci :-) to tak odnośnie Twojego pytania. Chciałem tylko poznać waszą opinie na ten temat, ale z tego co widzę temat jest bardziej kontrowersyjny niż mi się wydawało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A ja odmiennie, mam liberalne przekonania.

I nie uważam (podobnie jak WHO) iż jest to choroba.

 

Każdy ma prawo do wolności, i życia według własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Tak samo jak aborcja, eutanazja, in vitro, co robić z pedofilami, legalizacja i wiele innych tematów na które będzie tyle różnych odpowiedzi ile osób się wypowie.

To są poglądy osobiste, każdy ma trochę inne. Takie tematy na forum są bezsensem bo dyskusja z tego się może zrobić na 80 stron z czego ktoś na pewno zacznie się unosić, przerodzi się to w kłótnię i po co to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja też tego nie uważam za chorobę to był tylko urywek jednego z komentarzy na "demotach". Można powiedzieć, że to mnie zbytnio nie interesuje kto co robi z kim więc można powiedzieć, że jestem osobą raczej tolerancyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że każdy ma swoje życie i robi to co chce i co uważa za słuszne. Nie będę oceniać innych, jeśli ich nie znam i nie znam ich sytuacji. Co do samego homoseksualizmu, postrzegam to raczej jako uwarunkowania genetyczne. Choroba kojarzy się z czymś nabytym, natomiast na geny nie mamy (jeszcze) takiego wpływu (oficjalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Dodać trzeba iż "nagonka" na homoseksualizm to temat zastępczy i od (jak to Kamazz wspomniał) zamykania homoseksualistów, autostrady się nie wybudują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tam, do nich nic nie mam, dopóki się do mnie nie dobiera .

Niech robią co chcą.

Tak samo in vitro, powinno być. Oglądałem w nocy film, bodajże na TVP 1, o małżeństwu On był bezpłodny, więc

wynajęli pewnego młodzieńca, aby spłodził dzieciaka . Zabronią in vitro, to będą się takie rzeczy dziać . Proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie zaraz Sponsi i wytnie tak ostry i cięty komentarz (Homosie to tylko w Polsce), że wyczerpie cały temat do dyskusji i będzie można ją zamknąć;-)

 

Odnośnie mojej opini w temacie: rozumiem że ktoś może mieć inne preferencje, ale niech się z tym nie afiszuje. Biedroń w tej sprawie zrobił strasznie dużo złego dla 'normalnych' homosiów. Generalnie uważam że mam takie samo prawo nie lubić homosiów, jak oni mają prawo do 'kochania' inaczej. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie chodziło o tą nagonkę Głowa, a raczej o to, że gdyby nie ta "promocja" pedalstwa i marnowanie ramki programowej na te tematy, to wyginęło by to "śmiercią naturalną" i wcale by się o tym nie mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie uważam że mam takie samo prawo nie lubić homosiów, jak oni mają prawo do 'kochania' inaczej. Tyle.

Z tym, że to pierwsze, to zostało nazwane homofobią i prawnie może być interpretowane jako dyskryminacja, a to drugie to po prostu przecież ""choroba"" i się im to należy, a każde inne zdanie niż ich, to (patrz pkt.1).

 

PS: Kamazz - nie boisz się pozwów dot. dyskryminacji od jakiegoś wojownika za słowa

Odczepieńców społecznych zamykać, to już jest gorsze, niż choroba

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: Kamazz - nie boisz się pozwów dot. dyskryminacji od jakiegoś wojownika za słowa

Jakoś to do mnie nie dociera najwyraźniej...

Uważam, że również mam prawo mówić, co o tym sądzę, skoro muszę oglądać te odrażające parady czy innego, tego typu "odłamowe" atrakcje.

 

Poza tym, im głównie zależy na tym, aby o nich mówić, nieważne jak, przynajmniej "czują, że żyją" ;-)

 

PS: Jak już się trochę uspokoję, to poproszę kogoś z wyżej postawionych, aby ten post delikatnie "skorygować", żeby "nisza" nie miała się do czego przyczepić, fakt, z nimi lepiej nie zadzierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat jak na forum onetu. brawo dla autora laugh.gif

@muchakk, jak chcesz sie przepychac z gow*em to rob to na forach brawo, onet, o2

tutaj zachowajmy pewien poziom rolleyes.gif byle jaki, wazne by byl cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

@Krystian

Jak nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz bo transfer marnujesz.

 

@kamazik

Nie było by afiszowania się, gdyby to było akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krystian

Jak nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz bo transfer marnujesz.

 

 

Twój transfer? Może lepiej nie wchodź tutaj to zaoszczędzisz na traffiku.

To jest forum o hostingu i rzeczach podobnych. Jak chcesz rozmawiać o gejach, są inne fora.

To forum już dawno zeszło na psy, ale nie dobijamy go całkowicie.

 

Prosta statystyka:

- ile firm się udzielało rok temu

- ile teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Autor wyraźnie zaznaczył iż chce poznać opinię informatyków na ten temat.

 

A jak Tobie przeszkadza poziom forum, to nie korzystaj z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym temacie widać, że niektóre osoby nie potrafią rozmawiać na odpowiednim poziomie na taki czy inny temat.

 

Jak ten temat tak bardzo wam przeszkadza to możecie go usunąć, jak Adam Głowiński dobrze zauważył chciałem poznać tylko i wyłącznie wasze zdanie na ten temat i w żaden sposób nie chciałem spowodować kłótni... :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już temat jest to niech będzie i tyle, jak się nie spodoba to sam padnie i nie trzeba tutaj jeździć po autorze.

Co do homoseksualizmu to moje zdanie jest takie. Z jednej strony, nie jest dla mnie dopuszczalna taka forma życia jako katolika, ale szanuje osoby o takiej orientacji. Każdy jest wolny i ma prawo do swojej odrębności, światopoglądu, wyznania, preferencji seksualnych. Uważam, że na takie osoby powinno patrzeć się ze swego rodzaju szacunkiem, ze względu na ich sytuację, ALE tolerancja nie oznacza ignorancji wobec tego co się dzieje i przyzwolenia na samowolkę. I tak nie rozumiem, po co odbywa się jakiś nieprawdopodobny szum medialny. Czy nasze społeczeństwo pali homoseksualistów na stosie, więzi ich? Chyba nie. Tak jak ja jestem heteroseksualny i nie urządzam parad, tak samo dziwie się dlaczego osoby homo, bi, hetero, trans urządzają takie parady. Niech sobie żyją, nich do nic nie mam, ale mam dość tej całej propagandy, która sprzeciwia się rzekomej homofobii.

Sprawa pana Biedronia jest dla mnie śmieszna, dlatego nawet nie chce się mi poruszać tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×