Skocz do zawartości
zlotowinfo

opinie ALVOTECH.DE

Polecane posty

testował to ktoś?

 

 

http://www.alvotech.de/vserver/

 

vServer L

€3.90 / Month*

setup free

512 MB RAM guaranteed

2048 MB RAM burstable

30 GB storage (Raid10)

1 fixed ip addresse

unmetered bandwidth**

 

 

 

 

 

vServer XL

€5.90 / Month*

setup free

768 MB RAM guaranteed

3072 MB RAM burstable

60 GB storage (Raid10)

1 fixed ip addresse

unmetered bandwidth**

 

 

vServer XXL

€7,90 / Month*

setup free

1024 MB RAM guaranteed

4096 MB RAM burstable

90 GB storage (Raid10)

up to 2 fixed ip addresses

unmetered bandwidth**

 

 

** Pro vServer steht eine Bandbreite von bis zu 1.000Mbit zur Verfügung, ab einem Verbrauch von 1.000GB wird die Bandbreite auf 10Mbit begrenzt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżam,

 

ma ktoś tam serwer ?

 

Nie polecam, jeżeli zamówisz serwer a nie opłacisz sciągaja firme windykacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, jeżeli zamówisz serwer a nie opłacisz sciągaja firme windykacyjną.

I że co dalej? Biorą sie do Ciebie na podstawie FV z DE? Bo 'takie podałeś dane'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I że co dalej? Biorą sie do Ciebie na podstawie FV z DE? Bo 'takie podałeś dane'?

 

Hmm, zarejestrowalem sie tam, zamówiłem serwer --> lecz bez opłacenia sam się włączył. Napisałem list do Administracji że nie chcę tego VPS itp itd.

A ostatnio dostalem maila od firmy windykacyjnej zebym zaplacil itp itd. Wyjasniłem im sprawę powiedzieli ze przepraszaja i skontaktują z ich klientem. Wtedy ten Alvotech napisał mi maila ze zamawiajac serwer podpisalem kontrakt online, ja napisalem ze nigdzie mojego podpisu nie maja i za żaden serwer nie będe płącił itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisu może nie, ale mają pewnie zapisane żądanie POST przycisku SUBMIT formularza zamówienia.

W myśl polskiego prawa (m.in. ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną) takie coś jak najbardziej może być zawarciem umowy.

 

Zainteresuj się prawodawstwem niemieckim, jak to jest tam rozegrane.

Bo dzięki wspaniałej UE możesz obudzić się z ręką w nocniku dostając skuteczne wezwania do Dusseldorfu, a jak je olejesz, to także i przymusowy transport na niebieskich sygnałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisu może nie, ale mają pewnie zapisane żądanie POST przycisku SUBMIT formularza zamówienia.

W myśl polskiego prawa (m.in. ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną) takie coś jak najbardziej może być zawarciem umowy.

 

Zainteresuj się prawodawstwem niemieckim, jak to jest tam rozegrane.

Bo dzięki wspaniałej UE możesz obudzić się z ręką w nocniku dostając skuteczne wezwania do Dusseldorfu, a jak je olejesz, to także i przymusowy transport na niebieskich sygnałach.

 

hahaha za vps-a o wartości 3.9 euro, nie rozbrajaj mnie koleś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po roku wyjdzie to niecałe 50 euro.

Doliczając jakieś odsetki, koszty upomnień itp. może wyjść dosyć ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dali dopiero dostęp jak opłaciłem ;(

 

serwer śmiga, polecam łącze niesamowite, brak limitów

gdybym tylko był bardziej obeznany w linuxach pbx też bym tam postawił

 

 

a tak stoje sobie na kulejącym budgetvps.pl i coś nie umieją zablokować atakującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś to:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/27487-alvotechde/

 

Nikt kto używa tepsy nie połączy się z twoim serwerem. Nawet twojej strony nie wyświetli.

 

Tracisz więc sporo klientów jeżeli prowadzisz firmę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno poprawili routing do tpsy bo masie maili do nich

 

czy ktoś mógłby potwierdzić?

 

serwer counter strike: 81.88.24.132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

traceroute to 81.88.24.132 (81.88.24.132), 30 hops max, 40 byte packets

1 80.50.231.201 (80.50.231.201) 1.047 ms 0.851 ms 0.821 ms

2 war-r1.tpnet.pl (194.204.175.197) 4.608 ms 7.244 ms 2.566 ms

3 xe-7-0-1-0.ffttr2.Frankfurt.opentransit.net (193.251.250.153) 20.133 ms so-5-1-0-0.ffttr2.Frankfurt.opentransit.net (193.251.250.161) 20.188 ms xe-3-0-0-0.ffttr2.Frankfurt.opentransit.net (193.251.255.221) 20.104 ms

4 kpn.GW.opentransit.net (193.251.254.138) 20.581 ms 37.057 ms 23.980 ms

5 ffm-s1-rou-1022.DE.eurorings.net (134.222.227.9) 20.407 ms 20.441 ms 20.473 ms

MPLS Label=300912 CoS=0 TTL=1 S=1

6 dssd-s2-rou-1022.DE.eurorings.net (134.222.229.41) 23.716 ms 23.837 ms 23.771 ms

MPLS Label=299776 CoS=0 TTL=1 S=1

7 dssd-s2-rou-1041.DE.eurorings.net (134.222.229.242) 23.542 ms 23.591 ms 65.219 ms

8 134.222.122.102 (134.222.122.102) 47.124 ms 33.433 ms 23.585 ms

9 81.88.24.132.static.alvotech.de (81.88.24.132) 23.559 ms 23.610 ms 23.567 ms

 

 

ale nie wiem jak z jakością połączenia i przepustowością ale pakiety ICMP przez opentransit dolatują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Której? Alvotech obecnie ma serwery w dwóch centrach danych - KPN w Niemczech i Telecity w Holandii.

Ja mam VPSa w Düsseldorfie. Cały czas działa znakomicie, nie ma żadnych przymuleń, uptime kilkumiesięczny, ogólnie rewelacja, szczególnie w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecił mi właśnie tę firmę d.v i jestem cholernie zadowolony. Miesiąc temu kupiłem tam VPS (Niemcy) i spisuje się znakomicie, serwery chodzą jak torpeda. Nie było na razie żadnego padu. Ogólnie jak za taką cenę, to jest po prostu bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze jakos dzwnie działa iptables u nich. I nie mozna uruchomic np fail2ban.

Z iptables jest problem - to kwestia zastosowanej przez Alvotech wirtualizacji. Nie wiem za to jaki miałeś problem z uruchomieniem fail2ban, u mnie na VPSie w Niemczech chodzi bez najmniejszego zgrzytu (na Debianie 6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z iptables jest problem - to kwestia zastosowanej przez Alvotech wirtualizacji. Nie wiem za to jaki miałeś problem z uruchomieniem fail2ban, u mnie na VPSie w Niemczech chodzi bez najmniejszego zgrzytu (na Debianie 6).

 

Chcialem zastosowac fail2ban dla asteriska i mimo prob nie dzialal jak powinien. Powinien banowac po 3 nieudanych probach zalowgowania sie, niestety skrypt ktory posiadam wykorzystuje iptables i prawdopodobnie to jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trzeba czekać na w ogóle jakikolwiek kontakt z alvotech po złożeniu zamówienia na VPS L (NL)? Wypełniłem formularz, ale tam tylko podałem swoje dane osobowe, nawet nie można było wybrać systemu, żadnej informacji o sposobie i terminie płatności, jedynie dostałem potwierdzenie na maila że w ciągu 24 godzin otrzymam dostęp.

Niestety, ale wersje angielską strony zauważyłem dopiero po złożeniu zamówienia :)

 

Serwer wziąłem sobie jedynie na testy, bo wszystko trzymam w HostEurope, chcę pobawić się nginx, docelowo może przeniosę tam obsługę poczty i zrobię backup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie można edytować, napiszę nowy post.

 

W czwartek zamówiłem serwer L w Holandii, jako że kochane ING "błyskawiczne doładowanie konta w PayPalu" zrealizowało dopiero po ok. 10 godzinach, a moja karta nie umożliwia płatności przez internet (dodatkowo nie miałem środków w BZWBK i mBanku), zapłaciłem przez PayPal za pół roku z góry przed godziną 8 i mimo informacji w mailu że VPS zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin, do tej chwili nie mam od nich żadnej informacji. a minęło już 30 godzin :) Jeszcze dojdzie do tego że HostEurope prędzej aktywował mi serwer biorąc jednocześnie pod uwagę że oni dokonują aktywacje poprzez zwykłą pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie mają napisane, że pracownik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu weryfikacji danych. Może nie odebrałeś jakiegoś telefonu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnego telefonu z zagranicy :) w ostatnich dniach. Btw. po oni bawią się w jakieś aktywacje telefoniczne jak człowiek już im zapłacił, a dane osobowe mogą potwierdzić z PayPala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są Niemcy. U nich w weekend pracuje się tylko w sytuacjach kryzysowych. Szczególnie dotyczy to firm z "budżetowej" półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×