Skocz do zawartości

zenon65

Użytkownicy
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

3 obserwujących

O zenon65

 • Ranga
  Często na forum
 1. Witam, Świeża instalacja DA i mam taki komunikat: Subject: This is e-mail notification to warn you that your hostname is setup improperly on your system. Cannot find your hostname using the command '/bin/hostname --fqdn'. Please check this command to ensure it works properly. If you get the error: hostname: Name or service not known Check your /etc/resolv.conf and try setting it to use 127.0.0.1Unable to resolve your hostname, . This will cause major issues when sending email. Solution: Create an A record for your hostname (.) in your DNS control panel. Point the hostname to your server's main IP address. Also check /etc/hosts to ensure that the server ip is correctly set. Czy ktoś pomoże mi to rozwiązać w języku polskim?
 2. Exim

  Nov 24 12:20:06 host systemd[1]: Started Exim Mail Transport Agent. Nov 24 12:20:06 host exim[2022]: /usr/sbin/exim: error while loading shared libraries: libspf2.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory Nov 24 12:20:06 host systemd[1]: exim.service: Main process exited, code=exited, status=127/n/a Nov 24 12:20:06 host systemd[1]: exim.service: Unit entered failed state. Nov 24 12:20:06 host systemd[1]: exim.service: Failed with result 'exit-code'. teraz mam tak. Co zrobić?
 3. ArubaCloud pomoc

  Dziękuję, tylko tej opcji nie sprawdziłem
 4. ArubaCloud pomoc

  Latam po panelu w aruba i nie mogę znaleźć jak przeinstalować system na vps-ie. W ogóle jest tam taka możliwość?
 5. Aruba Cloud

  Problem rozwiązany. Nie wiem czy to VestaCp poblokowała porty czy domyślnie w arubie tak ustawili. ACCEPT tcp -- anywhere anywhere multiport dports ftp,12000:12100
 6. Aruba Cloud

  Standardowo przez ssh w pliku /etc/ssh/sshd_config Później restart ssh i logować się poprzez ssh już na tym nowym porcie nie mogę. Serwer w DE
 7. Witam, Jeśli można zgodnie z regulaminem DA wydzierżawić komuś DA to mogę to zrobić za symboliczną kwotę. Licencja External. Jeśli nie można, proszę usunąć temat. Pozdrawiam. EDIT: Temat nieaktualny. DA zabrania takich rzeczy.
 8. Aruba Cloud

  Czy tylko ja mam problem ze zmianą portu dla ssh z 22 na inny, czy nie tylko ja? Do zmiany dochodzi ale by się zalogować to już się nie da.
 9. Przeleciałem cały net i nigdzie nie znalazłem (może źle patrzyłem) Jak ustawić logowanie z okienka, na stronę do logowania do phpMyAdmin (posiadam DirectAdmin)?
 10. HitMe tak mi się odwdzięczasz? Kiedyś byłem twoim klientem Ale dzięki za podsunięcie 64
 11. Czytałem. U mnie jest coś innego. Wersja OS na VPS to: cat /etc/debian_version 7.11 Wersja OS wybrana przed instalacja Debian 7.0 32 bit. Nic nie mieszałem przy licencji po instalacji. Po prostu zaczęło się to od zabawy z BoxBillingiem
×