Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mrowka

Hosting WWW - forum sieci serwerow

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję dobrego hostingu pod forum sieci serwerów, na skrypcie phpbb by przemo + możliwość zakładania duzej ilości baz danych...

 

Bazy danych muszą szybko odpowiadać ponieważ na serwerach jest DiabloMOD, AMXBans, PsychoStats i nie chciałbym by to się bugowało... Dodatkowo chciałbym aby ograniczenia ilości zapytań do bazy były znikome lub by ich wg nie było... Pojemność minimum 2 GB, transfer, hmm min. 5 gb na miesiąc no ale najlepiej tak około 10 gb/mc... + nielimitowane subdomeny...

 

 

 

 

Zastanawiałem się nad:

 

1.www.lh.pl

 

2.www.linuxpl.com

 

3.www.unixstorm.org

 

 

 

 

Cena w powiewach max 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwera Wirtualnego - czyli na stronke www, tylko chce, żeby było dużo baz, napisałem wymagania przecież.  ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwera Wirtualnego - czyli na stronke www, tylko chce, żeby było dużo baz, napisałem wymagania przecież. ;)

 

Napisałeś, ale Twoje wymagania nie są odpowiednie do ceny którą podałeś.

A w ogóle nie dla firm w punkcie 1 i 2. Są one trochę droższe niż podany zakres.

No chyba że podałeś w przedziale miesięcznym.

 

Zapytaj Unixstorm, ale nie wiem czy będzie konfigurował serwer specjalnie pod Twoje potrzeby.

Wymogi które podajesz raczej kwalifikują się na VPS.

 

Pamiętaj że forum na Przemo to nocna zmora webmastera i administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Pamiętaj że forum na Przemo to nocna zmora webmastera i administratora.

Bez przesady...

 

A ja ze swojej strony mogę zaoferować pakiet Starter + za 70zł + mysql dla diablo/amx na osobnym serwerze.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Autor chce bez ograniczeń w ilości zapytań do bazy, więc wyobraź sobie co tam się dzieje.

I na tej podstawie twierdzisz, że przemo jest złym skryptem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na tej podstawie twierdzisz, że przemo jest złym skryptem?

Oj przestań tutaj mądrale teraz udawać, dobrze wiesz że nie o to mi chodziło.

Niech Ci będzie, Przemo to super skrypt pod forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ;) Samego przema jako skrypt da się znieść. Problem stanowią mody, które najczęściej pisane są w sposób "niechlujny". Większość osób bawiących się w sieci serwerów gier, nie ma pojęcia o tym i instalują wszystko jak leci. Jest tutaj grono osób znających się na skryptach, także nie będę się rozpisywał. Ja się do nich nie zaliczam, lecz przedstawiam opinię opartą na doświadczeniu z takowymi forami.

 

Koniec OT.

 

Pytanie do autora: Chodzi o kwotę za miesiąc czy rok? Jeśli za rok, to może być rzeczywiście problem z zapytaniami do bazy. Swoją drogą polecam przeniesienie na phpBB3. Tam sytuacja wygląda trochę lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Chodzi mi o cenę za ROK...

 

2. @Lan Hikari - ja nie bawię się pluginami, nie wgrywam wszystkiego po kolei... Chodzi mi tylko o to, że jest coraz, coraz bardziej duży ruch... 

 

Miałem na początek  ;) NiceShoot.pl  :) (śmiech na sali?) ale już nie wytrzymuje... Ciagle jakieś errory, za dużo zapytań do mysql, forum przy 5 użytkownikach online zamula, a co do piero przy więcej... to są początki sieci, nawet szablon nie jest unikatowy ale to się zmieni, powoli, do celu... Serwery też nie są puste na CodMod 28/29 czyli full.. myślę, że można zainwestować w to...

 

3. Oferta Głowanet za droga raczej, 70 zł za hosting + 70 zł za bazy jak dobrze rozumiem.. ( tak? ), a do tego jeszcze domenę trzeba...

 

4. Zaznaczyłem, że firmy hostingowe mogą składać propozycję, więc proszę, na co czekacie...

 

5. A co do innego skryptu forum.. na przema jest dużo styli, ofert ich wykonania a czy na phpBB3 też? Raczej nie, pewnie się mylę ale ja nie widziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
3. Oferta Głowanet za droga raczej, 70 zł za hosting + 70 zł za bazy jak dobrze rozumiem.. ( tak? ), a do tego jeszcze domenę trzeba...

70 za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4. Zaznaczyłem, że firmy hostingowe mogą składać propozycję, więc proszę, na co czekacie...

Za te pieniądze nie dziw się. Pisząc o braku limitu zapytań do bazy, dałeś do zrozumienia, że jest tam spory syf.

 

 

 

5. A co do innego skryptu forum.. na przema jest dużo styli, ofert ich wykonania a czy na phpBB3 też? Raczej nie, pewnie się mylę ale ja nie widziałem....

 

Kiepsko szukałeś ;)

Weź w Głowanet, lepszej oferty prawdopodobnie nie dostaniesz.

 

Pozdrawiam

 

btw. jeśli boli Cie koszt hostingu, to nie wiem jak chcesz kupować sensowny styl dla forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lan Hikari - może i słabo szukałem ( google mnie nie lubi), jak wiesz gdzie style na bb3 są lub kto robi.. czy wg. tam coś takiego to napisz jak mozesz na PW.. linki itd..

 

@damianmiodek - Oj... Ale to chyba by mnie za drogo wyniosło, VPS. Hmm...  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy u wszystkich tych firm które tu się zaprezentowały ( 2 ) jest coś takiego jak portfel z płatnością SMS... Bo mógłbym zrzute zrobic, i zawsze ktos by wplacil... 

 

__

 

OT:

 

Mam jeszcze problem ze spamem, ciągle jakieś boty mi piszą... omg..  ;) Nie znam się na zabezpieczaniu zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy u wszystkich tych firm które tu się zaprezentowały ( 2 ) jest coś takiego jak portfel z płatnością SMS... Bo mógłbym zrzute zrobic, i zawsze ktos by wplacil...

 

__

 

OT:

 

Mam jeszcze problem ze spamem, ciągle jakieś boty mi piszą... omg.. ;) Nie znam się na zabezpieczaniu zabardzo.

 

 

 

Głowanet i Mzone to bardzo dobre firmy :) Wybierz, która tobie bardziej odpowiada.

Boty piszą na forum?:) Zainwestuj w reCAPTCHĘ . Zmień sobie w ustawianiach, aby każdy nowy użytkownik musiał aktywować konto na forum przez mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko tyle:

50 zł na rok, i za tą ceną ktoś Ci da nielimitowaną ilość zapytań do sql, to bierz,

nie pisz do szybki-serwer.pl bo nie dostaniesz tego w tej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kolopik - Nie mogę ustawić na aktywację przez e-mail bo mi z niceshoot nie chcą dochodzić te maile z aktywacją... 

 

_

 

A z tych firm co ja wymieniłem? linuxpl.com, lh.pl ? 

 

_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tych firm co ja wymieniłem? linuxpl.com, lh.pl ?

 

Odnoszę wrażenie, że nie czytasz co wszyscy Tobie napisali w poście.

Za tą cenę to ledwo dostaniesz zwykłe konto w promocji z limitami, hosting nielimitowany kosztuje znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×