Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shk

Myląca wszystkich kłódka

Polecane posty

Wszystko fajnie, pięknie...

... ale kiedy zostanie naprawiona ta myląca wszystkich kłódka

w nowym wyglądzie WHT, który był tak głośno i podniecająco zapowiadany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Te ikonki to w ogóle jest porażka : )

jak ten morski niebieski, ale to pewnie prawie nikt nie widzi, bo wszyscy na TNach jadą : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ikonki to w ogóle jest porażka : )

jak ten morski niebieski, ale to pewnie prawie nikt nie widzi, bo wszyscy na TNach jadą : (

A ja mam starego CRT-ka EIZO i też mnie te pedalskie kolorki wkur... Ale ikonki z d*py wzięte jeszcze bardziej.

 

Sorry za tego ranta, ale może po czymś takim ktoś w końcu przemyśli sprawę i się tym zajmie, bo, jak widać, grzeczne prośby i zwracanie uwagi administracja ma głęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wszyscy się podniecali nowym wyglądem a wyszło gorzej niż było.

Powie to nie jeden użytkownik - więc coś w tym musi być.

 

Czekamy tylko na odpowiedź jakiegoś Administratora w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wszyscy się podniecali nowym wyglądem a wyszło gorzej niż było.

Powie to nie jeden użytkownik - więc coś w tym musi być.

 

Czekamy tylko na odpowiedź jakiegoś Administratora w tym temacie...

Administracja podjęła decyzję, wydała kasę, a my, użyszkodnicy, musimy z tym żyć. To nie demokracja, to prywatny serwis. A że ze względu na zdobytą popularność nie ma za bardzo konkurencji, to pozostaje nam tylko przetrawić to, co nam kelner podał (i od czasu do czasu sobie ponarzekać, co raczej i tak sytuacji nie zmieni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administracja podjęła decyzję, wydała kasę, a my, użyszkodnicy, musimy z tym żyć. To nie demokracja, to prywatny serwis. A że ze względu na zdobytą popularność nie ma za bardzo konkurencji, to pozostaje nam tylko przetrawić to, co nam kelner podał (i od czasu do czasu sobie ponarzekać, co raczej i tak sytuacji nie zmieni).

 

Ale przecież wszyscy mówiliśmy, że tak będzie - oprócz laya i paru logotypów na górze nic w temacie tego rozwoju sławetnego się niei dzieje a już trochę wody upłynęło ;) Administracja tylko ciągle powtarza, ze użytkownicy nie mają nic do powiedzenia B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu dacie sobie wszyscy klapsa?

 

Komercjalizacja forum nastąpiła już bardzo dawno temu. Bo jakby nie patrzeć wyświetlanie reklam danej firmy na każdej podstronie to jej wyróżnienie.

A jako, że firma ta nie zasłużyła sobie na to uznaniem ludzi tylko wpłatą "na poczet rozwoju forum" to jest komercjalizacja.

Więc byłbym wielce uradowany, gdyby każdy z was choć się zastanowił zanim zacznie wypisywać tego typu bzdury.

 

Jest to forum dyskusyjne, musi ono podejmować jakieś tam kroki by dalej istnieć. I abyśmy mogli nadal na nim dyskutować. Jeżeli komuś się to nie podoba to... [trudno]. Niech upuści swój gniew chociażby w postaci postów , ale dlaczego nie starcie się chociaż tego zrozumieć? Skoro nie starcie się zmienić tego w skuteczny sposób?

Może lepiej było by stworzyć po prostu konkurencję dla WHT? Bo jeżeli tej konkurencji niema, to działa prawo monopolu. I te narzekania stają się bezsensowne, a raczej ich sens/skuteczność poważnie zanika.

Ale przecież wygodniej ponarzekać nieprawdaż?

 

@d.v (poniższa wiadomość)

No wiem no ... ; )

W końcu jestem częścią tej społeczności.

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, pięknie...

... ale kiedy zostanie naprawiona ta myląca wszystkich kłódka

w nowym wyglądzie WHT, który był tak głośno i podniecająco zapowiadany?

Front designer ma obrączkowanie to chwilowo ma wolne :) Na dniach będzie to poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli mi się ma dostać po reputacji to trudno, przynajmniej będę szczery.

Front designer, Business Development Manager, webdeveloper i co jeszcze? Żeby chociaż były jakieś efekty, a tu na poprawę głupiej kłódki ile się czeka, przecież to ogranicza się do jednego małego pliku graficznego. I nie potrzeba do tego agencji interaktywnej i zrzeszenia grafików polskich. Przecież te wszystkie piękne, anglojęzyczne nazwy to tylko szpan i pic na wodę i tyle, bo nie wnosi to niczego. Jak na sprzątaczkę mówimy konserwator powierzchni poziomych/płaskich to jest to bez różnicy, bo wychodzi na to samo, bo ta sprzątaczka i tak będzie robić to co ma robić, a na forum to się to tylko tak nazywa bo jest fajnie, a fajnie nie pociąga za sobą nic więcej. Tyle osób, a momentami jest gorzej niż jakby zajmowała się tym jedna osoba. Nie czepiam się o reklamy bo z czegoś to forum musi egzystować, chodzi tylko o minimum porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v. racja - z jednej strony tak, podjęli takie a takie decyzje i "ich sprawa", no tak, trzeba rzeczywiście po kapitalistycznemu, a nie socjalistycznemu na to spojrzeć (że "głos ludu" - głos ludu to g... nie głos, zobaczcie gdzie nas demokracja zaprowadziła)

 

za to malu w drugą stronę bez sensu jedzie - "trudno" - nie, nie trudo, tylko komu tu ma zależeć na radosze użytkowników?

 

A tytuły, że śmiesznie wyglądają, to inna sprawa BOSS : PPPPP

webdeveloper to mi się samemu spodobało, ale, że nie programuję (tak od zera do wszystkiego :), to wstydzę się używać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wszystko fajnie, pięknie...

... ale kiedy zostanie naprawiona ta myląca wszystkich kłódka

w nowym wyglądzie WHT, który był tak głośno i podniecająco zapowiadany?

 

Wrócę do tych starych wypowiedzi. No wyobraźcie sobie, że czasami ciężko naprawić jedną kłódkę bo nie robi tego zenek lat 15 tylko osoba/firma mająca kupę roboty. Fakt, że powinno się to nie pojawić jest oczywisty i z tym nie dyskutuję.

 

Odnośnie grafiki ogólnie - nie wiem o co Wam chodzi, to już mamy robić kilka wersji designu i dawać pod publiczne głosowanie? Przecież to obecnie są decyzje idące dużo dalej niż Wasze odczucia czy gusty. Wygląd jest poprawny i spełnia założone cele.

 

Ale przecież wszyscy mówiliśmy, że tak będzie - oprócz laya i paru logotypów na górze nic w temacie tego rozwoju sławetnego się niei dzieje a już trochę wody upłynęło :) Administracja tylko ciągle powtarza, ze użytkownicy nie mają nic do powiedzenia ;)

 

Kurde Pawle dziwię Ci się. Sam wiesz ile wszystko trwa, nie wszystko idzie tak jak się planuje (planowanie to zgadywania zwłaszcza w nowym projekcie).

 

Nawet jeżeli mi się ma dostać po reputacji to trudno, przynajmniej będę szczery.

Front designer, Business Development Manager, webdeveloper i co jeszcze? Żeby chociaż były jakieś efekty, a tu na poprawę głupiej kłódki ile się czeka, przecież to ogranicza się do jednego małego pliku graficznego. I nie potrzeba do tego agencji interaktywnej i zrzeszenia grafików polskich. Przecież te wszystkie piękne, anglojęzyczne nazwy to tylko szpan i pic na wodę i tyle, bo nie wnosi to niczego. Jak na sprzątaczkę mówimy konserwator powierzchni poziomych/płaskich to jest to bez różnicy, bo wychodzi na to samo, bo ta sprzątaczka i tak będzie robić to co ma robić, a na forum to się to tylko tak nazywa bo jest fajnie, a fajnie nie pociąga za sobą nic więcej. Tyle osób, a momentami jest gorzej niż jakby zajmowała się tym jedna osoba. Nie czepiam się o reklamy bo z czegoś to forum musi egzystować, chodzi tylko o minimum porządku.

 

To, że ktoś ma ochotę używać ładnych nazw to chyba nie jest jakiś specjalny problem? Co do poprawy ikonki - wyjaśniłem wyżej, wszyscy chcieliby aby było to zrobione w jeden dzień.

 

Odnośnie zarzutów o komercjalizację - forum wylansowało kilka/naście albo i dziesiąt komercyjnych firm hostingowych w Polsce więc proszę Was. Macie miejsce do reklamowania się za darmo, nikt tutaj specjalnie firm nie ogranicza.

 

Obecnie żeby zrobić coś fajnego musiały zostać podjęte decyzje stricte biznesowe. Musiałem zatrudnić osobę, która pokieruje częścią zmian, grafik kosztuje (nie mało), programista kosztuje itd. Kto mi odda za dwa miesiące pracy programisty gdzie w sumie musimy zacząć od nowa z przyczyn nie zależnych od niego czy ode mnie?

 

Żeby było jasne obecnie dla WHT pracują - na umowy dwie osoby i jest to kilka tysięcy miesięcznie do tego dochodzą zlecenia typu grafika czy zewnętrzny programista do jakiś mniejszych rzeczy. Nie mówiąc o koszcie serwera, który obecnie wynosi 600zł/msc (samej maszyny nawet nie liczę).

 

Od zawsze robione jest wszystko pod użytkowników wystarczy popatrzeć obiektywnie. Zarówno dla zwykłych osób szukających pomocy jak i firm hostingowych. Pokażcie mi przykłady gdzie tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obiektywnie patrząc.

 

Bartek, nie ośmieszaj się.

No wyobraźcie sobie, że czasami ciężko naprawić jedną kłódkę bo nie robi tego zenek lat 15 tylko osoba/firma mająca kupę roboty

Jak ktoś zrobi dziurawą drogę, to nie dostanie odbioru póki tego nie poprawi. I na prawdę zleceniodawca ma w tylnej części ciała to, że firma ma jeszcze N innych zleceń. Rozumiem jeszcze, jak by to robił owy Zenek w wersji non-profit dla lubianego przez siebie forum. Ale profesjonalna firma biorąca nie mało ma wielki problem podmienić jedną ikonkę?

 

To, że ktoś ma ochotę używać ładnych nazw to chyba nie jest jakiś specjalny problem?

Nie jest to problem, póki owe nazwy nie wprowadzają w błąd.

Bo wytłumacz mi, jaką "technologię" dostarczają owe cztery firmy z forumowego nagłówka, żeby zwać je partnerami technologicznymi?

Bo ja mimo najszczerszych chęci nie potrafię znaleźć (poza napędzaniem adservera) jakichkolwiek na to przesłanek.

 

Co do opłaty 600zł za serwer - mówisz o KOLOKACJI serwera w takiej cenie?

Śmiem twierdzić, że na takim potworze mieści się coś więcej, niż samo wht..., choć i tak wg mnie jest to przesadzona kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tak obiektywnie patrząc.

 

Bartek, nie ośmieszaj się.

 

Jak ktoś zrobi dziurawą drogę, to nie dostanie odbioru póki tego nie poprawi. I na prawdę zleceniodawca ma w tylnej części ciała to, że firma ma jeszcze N innych zleceń. Rozumiem jeszcze, jak by to robił owy Zenek w wersji non-profit dla lubianego przez siebie forum. Ale profesjonalna firma biorąca nie mało ma wielki problem podmienić jedną ikonkę?

No to chyba z profesjonalną firmą nigdy nie miałeś do czynienia. Miałem już kilkanaście takich przypadków i to standard. Czas na dane zlecenie jest zaklepany i po wykonaniu wchodzą następne. Błąd został wyłapany później (jak kilkanaście czy kilkadziesiąt mniejszych) i były "upychane" w wolnych okresach czasu. Jak jeszcze Tomek napisał osobie, która miała zrobić nową ikonkę doszedł ślub i się przeciągnęło.

 

Nie jest to problem, póki owe nazwy nie wprowadzają w błąd.

Bo wytłumacz mi, jaką "technologię" dostarczają owe cztery firmy z forumowego nagłówka, żeby zwać je partnerami technologicznymi?

Bo ja mimo najszczerszych chęci nie potrafię znaleźć (poza napędzaniem adservera) jakichkolwiek na to przesłanek.

 

Chyba się nie wczytałem ale nie widziałem nic o partnerach wcześniej tylko o nazwie stanowiska Tomka (BOSS).

Może to trochę mylące na chwilę obecną i zastanowimy się czy nie wprowadzić innej nazwy. Tak czy inaczej to nazwa trochę przyszłościowa.

 

Co do opłaty 600zł za serwer - mówisz o KOLOKACJI serwera w takiej cenie?

Śmiem twierdzić, że na takim potworze mieści się coś więcej, niż samo wht..., choć i tak wg mnie jest to przesadzona kwota.

Mieści się coś więcej to oczywiste ale jest to serwer pod WHT i jego przyszłe usługi.

 

Kolokacja 300zł + administracja (z obsługą w przypadku awarii) 300zł = 600zł (netto). Nie ma w tym nic z przesady. Sam serwer kosztował 5 czy 6 tysięcy, a Marcin i firma http://greener.pl poskładała coś mocniejszego niż powinna za co dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi odda za dwa miesiące pracy programisty gdzie w sumie musimy zacząć od nowa z przyczyn nie zależnych od niego czy ode mnie?

 

Napisz do IPS-u, w koncu to przez nich i ich content ( o ile się nie myle) :)

 

A tak całkowicie na serio to przydałyby się jakies wstępne terminy kiedy możemy liczyc na coś nowego. Może na święta coś zgotujecie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×