Skocz do zawartości
statys

[Opinie] ViHost.PL

Polecane posty

Witam,

czy ktoś korzysta z ich usług? Jak mają się opinie na dzień dzisiejszy?

 

 

Pozdrawiam

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/46-vihost-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/46-vihost-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34292-dyskusje-vihostpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wejdziesz w konta www to widać że to jest strona vipower.pl. Bardzo dobre konta www, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dzisiaj zamówiłem VPS jak na razie chodzi dobrze. Najlepsze to że zamówienie VPS i uruchomienie zajęło go zajęło mi tylko 5min i miałem dane,kontakt błyskawiczny,support nie wiem bo nie jest mi potrzebny,ale na prośby odpowiadają dobrze i miło. I odpisują w przeciągu 5min na każde pytanie. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś u nich VPS'a jak wyżej SanKen napisał, kontakt błyskawiczny ( nawet po 21 np. wiadomość wysłana o 21:06 a odpowiedź o 21:11 z czego pewnie 3 minuty zajęło pisanie odpowiedzi). Zobaczymy jak to dalej będzie ;] Troszkę mało transferu ale za tą cenę w PL nic lepszego chyba nie dostanę. Chociaż dziwne jest to: dokupienie 1TB transferu to 100 zł, ale za 90 zł netto mam ~1,2 TB transferu i ok 5 razy mocniejszą maszynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od niecałego miesiąca najmniejsze konto shared i wymiata ;) Już bardzo dawno nie wiedziałem, aby skrypt forum phpbb3 tak zapierdzielał.

Zacznę powoli przenosić do nich chyba moje pozostałe strony.

 

Szczerze polecam :] Szczególnie w tej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilnie, jeśli ma być jakiś reboot informują w mailu. Raz się zdarzyło bez powiadomienia - ale sytuacja losowa.

Kontakt dobry, żeby nie napisać świetny.

 

Serwery nie są przeciążone, pracują szybko wydajnie.

 

Jeśli aż tak nie zależy Ci na pingu poniżej 40ms - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firma jak zwykle odpowiada na Tickety i na prośby klientów. Serwery chodzą stabilnie i brak jakichkolwiek problemów. Jedyny minus to brak innych wirtualizacji ponieważ na DE OpenVz się już przejadło. Ale na prawdę firma warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firma jak zwykle odpowiada na Tickety i na prośby klientów. Serwery chodzą stabilnie i brak jakichkolwiek problemów. Jedyny minus to brak innych wirtualizacji ponieważ na DE OpenVz się już przejadło. Ale na prawdę firma warta uwagi.

 

Wkrótce zaoferujemy coś innego ;- ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze strony wczytują się rzeczywiście bardzo szybko, gratulacje :-)

 

Brakuje mi w waszej ofercie informacji jakie PHP obsługujecie. Troszkę denerwujące jest pisanie, że hosting obsługuje "PHP5", bez podania linku do jakiejś bazy wiedzy (u was jest pusta :) ) czy phpinfo. Zwrot "PHP5" to jest byt abstrakcyjny a różnice pomiędzy PHP 5.0 a PHP 5.3.6 są znaczące. Martwi mnie obsługa PHP4, które nie jest rozwijane i potencjalnie jest dziurawe. Brakuje również informacji o PostgreSQL. Nie ma też informacji o tym, czy klient może przejść z pakietów Lite do Biznesowych

 

Nie do końca rozumiem oferty "biznes", która chyba różni się tylko brakiem limitów transferu, oraz oczywiście ceną :) A można by dać dedykowany adres IP, jakiś rabat na certyfikat SSL czy dostęp do typowo komercyjnych baz MSSQL czy Oracle.

 

--

A więc zamówiłem konto testowe i małe rozczarowanie: PostgreSQL 8.1.23 oraz PHP 5.2.14

Edytowano przez Tomick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Dzis swieto, a szybko odpowiedz dostalem na pytania :) (pol godziny, pozniej 6 minutek)

 

A jakosc jak marzenie :) Jeszcze nie zauwazylem zadnej awarii a bok mily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomick - konta Biznes mają także codzienny backup danych.

 

 

Czy kogoś z shared na vihost.pl wyrzucili już za przekroczenie limitów CPU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kogoś z shared na vihost.pl wyrzucili już za przekroczenie limitów CPU?

 

nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u nich VPS'a, ciekawe jak się to potoczy, podam wam informacje kiedy przyszły dane na e-meila, pieniążki o 20:34 wysłane. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumialem pytania;o

 

 

Więc tak, po jedynastu minutach od wysłania pieniążów przychodzą wszelkie informacje, panel VPS'a jest przejrzysty, i łopatologiczny, szybkością internetu nie pogardzę. Ładny panel reinstalacji systmów - nawet największy nups by sobie poradził, wszystko wytłumaczone - support odpowiada po kilku minutach, widać - że sie starają.

Wszystkie rzeczy jak połączyć etc. są.

Fajna jest też konsola on-line, taka odrywka od putty'ego.

w panelu są tak samo szybkie kopie, backupy - dosłownie wszystko. ;)

 

Polecam wink.gif

Edytowano przez ovileg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich VPS od 3 miesięcy, wszystko działa jak należy, nie zamula, transfery takie jak oczekiwałem, dobra cena, więc moją opinia jest pozytywna i mogę polecić.

 

[ konar ]

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam u nich VPSa od 2 tygodni i jestem zadowolony. Ewentualne restarty (jeden był) zapowiedziane z odpowiednim wyprzedzeniem, support miły i błyskawiczny, serwery nie są przeciążone, nie ma problemu z odblokowaniem TUN/TAP w OpenVZ.

 

Chyba takiej firmy od dawna szukałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że zbieramy się i zbieramy do tych kont reseller i nie możemy ;)

Obiecuję, że po 15.08 będę miał troszkę więcej wolnego to wreszcie wstawimy linki do zamówień na te konta reseller, a później obiecane nowe plany na serwery VPS z dyskami SSD i wirtualizację typu xen-hvm.

 

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za słowo ;)

 

 

@ZooMpl

Co do drugiej części Twojego pytania, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie ma się do czego przyczepić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oferujecie hosting z panelem Direct Admin? Gdyż bardziej mi przypasił niż Cpanel.

 

Witam,

 

Z takim pytaniem to bardziej do naszego BOK.

 

Ale odpowiem tutaj, hosting na DirectAdmin oferujemy w marce ViPower.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu przeniosłem do nich moje forum gta-five.pl z linuxpl i jak narazie wszystko chodzi wyśmienicie.

Nic się nie zwiesza i w ogóle, jedynie po nocach troszeczkę dłużej na odpowiedź serwa trzeba czekać, ale to chyba że coś tam robią.

 

Ale ogólnie moja opinie to 9.9/10, mogłoby być taniej troszeczkę, ale ja i tak kupowałem przy wykorzystaniu kodu z mybboard tak więc mam hosting warty 80zł/rok za 59zł/rok! :)

 

Polecam gorąco ViHost.pl

 

Aha! I jeszcze jedno, czy to waszą winą jest że moi użytkownicy tak długo czekają na aktualizację DNSów czy to wina ze strony OVH? :)

Bo ja już nie wiem, prawie wszystkim się już po 2ch dniach zaktualizowało, ale jeszcze niektórzy mają problem z wejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Vihost ma serwery w Niemczech (hetzner?).

 

Czasami tyle zajmuje, dla mnie sie odswiezaja po pol godzinie, a inni czekaja pare godzin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×