Skocz do zawartości
outlaw

Jaki panel

Polecane posty

Jaki panel polecacie dla małego hostingu. Większość stron są to strony zarządzane przeze mnie i ja loguje się na konta klientów i konfiguruje. Jednak kiedyś może się zdarzyć, że będę sprzedawał klientą zewnętrznym. Jaki panel jest najbardziej przyjazny i pozwala na administrację wpisami dns dla konkretnych domen? Plusem konkretnych paneli będą ich możliwości konfiguracyjne, im więcej tym lepiej :)

 

Czy darmowy ispcp jest ok, czy lepiej kupić directadmin? A może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Jaki panel jest najbardziej przyjazny i pozwala na administrację wpisami dns dla konkretnych domen?

W cPanelu i DA jest taka funkcja.

 

Ja osobiście wolę cPanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

DirectAdmin jest dobrym panelem i w miarę tanim.

Z darmowych to jedyny taki w miarę dobry to właśnie isp config 3

 

Zastanów się nad kupnem DA, za 200zł masz dożywotnią licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do polecenia panelu DirectAdmin, jest on bardzo prosty w obsłudze, ponadto o wiele lżejszy od cPanelu, posiada dobre forum oraz jest zawsze dostępny support który chodź jest wolniejszy niż support cPanelu, ale idzie rozwiązać z nimi każdy problem. Ponadto tworzenie własnych funkcjonalności w DA jest o wiele prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, podepne sie pod temat

mianowicie planuje migracje ww/email/ftp z jednej z firm hostingowych na wlasny serwer dedykowany,

jako ze potrzebny bedzie panel administracyjny to przegladam dostepne i bawie sie ich wersjami demo aby sprawdzic czy sprostaja wymagania

martwi mnie fakt ze nie udalo mi sie znalesc prostej rzeczy, mianowicie maili zbiorczych

chodzi o to, aby mozna bylo osobno dodawac konta i osobno adresy aby np.

 

uzytkownik1 posiadal 5 roznych adresow

uzytkownik2 posiadal 3 rozne adresy

 

oraz aby np jakis adres zbiorczy typu grupa1@firma trafial na konta obu

 

mozecie mi podpowiedziec czy ktorys z najbardziej znanych paneli (ples, cpanel, directadmin) posiada taka mozliwosc? jesli tak to gdzie ewentualnie tego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W DA możesz utworzyć FWD poczty na inne adresy. Wtedy jeden mail jest główny - reszta dostaje kopie maili z pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×