Skocz do zawartości

outlaw

Użytkownicy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O outlaw

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. Ban od google - za co?

  Wrzuciłem listę. Dzięki. Zobaczymy jak będzie efekt ;/
 2. Ban od google - za co?

  Jak chronić się przed takimi linkami i gdzie mogę to zgłosić żeby wrócić do stanu sprzed kilku dni i wtedy zacząć dalej pracować nad witryną?
 3. Ban od google - za co?

  Brak optymalizacji spowodował taki spadek z dnia na dzień? Bo brak optymalizacji towarzyszy stronie od zawsze, bo od kiedy domena istnieje stoi na wordpressie i nic nie było optymalizowane nigdy.
 4. Ban od google - za co?

  Podasz jakieś wskazówki jak zoptymalizować witrynę? Aż tak pozycje spadłyby z dnia na dzień. Wrzuciłem kilka fraz które monitorowałem. <a href=http://zapodaj.net/576f26d9dde61.png.html>pozycjonowanie.png</a>
 5. Ban od google - za co?

  Nie ma żadnego info o filtrze. W zakładce o której piszesz mam "W witrynie nie znaleziono ręcznych działań przeciwspamowych." Sprawdziłem w google analytics ruch na witrynie i też nie ma nic naturalnego. Wszystkie statystyki w narzędziach google i analytics wyglądają tak jak zawsze...
 6. Ban od google - za co?

  Co masz na myśli optymalizację? Linki to może chodzi o jakieś linki z facebooka? Gdzie szukać info o filtrze w narzędziach, bo nigdzie nie mogłem znaleźć ;/
 7. Ban od google - za co?

  A to co na zrzucie jest to co? Strona może faktycznie nie zniknęła ale we fazach poza 100 wyskoczyla jakie mogą być tego przyczyny? Czy może to po prostu Google ma widzimisie?
 8. Ban od google - za co?

  www.netria.pl W narzędziach google zauważyłem że zamiast screena strony mam tak jakby jakieś włamanie! Może to o to chodzi? Strona wyświetla się normalnie. Teraz właśnie zaktualizowałem wordpressa też.
 9. Moja strona zniknęła z google i nie wiem jaka może być przyczyna. Opiszę co robiłem do tej pory. Od około 2 lat wrzucałem linki do strony na stronach znajomych lub klientów którzy wyrazili na to zgodę. W tym okresie wykupiłem 2 razy linki i precle na portalu aukcyjnym (ostatni raz około roku temu). Treść strony uzupełniałem odpowiednimi tekstami alby była lepiej widoczna w google. Skutkowało to TOP10 w interesująch frazach i tyle mi starczyło. Strona oparta jest na wordpressie i zainstalowałem na nim wtyczkę do optymalizacji wpisów która dodaje dodatkowe opisy, tytuły itp. Nie jestem zbyt biegły w temacie pozycjonowania, więc może zrobiłem coś źle. Jednak dziwi mnie to że po tak długim czasie od ostatnich zmian na stronie strona nagle znika z googla. Macie jakieś sugestie?
 10. Problem wynikał z tego że taka subdomena istniała już w strefach, ponieważ kiedyś ją doałem już i po usunięciu jej wpis się nie usunął z stref. Po usunięciu wpisu i dodaniu subdomeny jeszcze raz było ok, ale przy ręcznym kopiowanu wpisów tak jak opisałem w pierwszym poście co jest męczące... Po instalacji było ok, od jakiegoś czasu zauważyłem problem. Robiłem w między czasie aktualizacje DA, ale na 100% nie jestem w stanie powiedzieć czy od tego momentu nie działa. Może ktoś odpłatnie byłby skłony zajrzeć na serwer i ogarnąć ten temat?
 11. W logach nic innego nie ma. Bind restartuje z /etc/init.d/ jak odpalić binda z debug żeby sprawdzić co dokłądnie wyrzuca?
 12. W logach są tylko wpisy takie jak napisałem w tym temacie http://www.webhostingtalk.pl/topic/36174-dodanie-uzytkownika-z-subdomena/ przy przeładowaniu tylko fail pisze.
 13. Gdy dodaje nowe konto z domeną wpis o strefie dodaje się do pliku /etc/bind/named.conf Przy przeładowaniu Bind wywala błąd. Muszę ręcznie skopiować ten wpis do /etc/bind/named.conf.local i dodać wpis allow-query. Wtedy po przeładowaniu jest wszystko ok. Jak to zmienić żeby wpisywało się automatycznie do pliku /etc/bind/named.conf.local
 14. 15-Mar-2012 22:41:59.673 client 91.205.73.240#60281: view external: received notify for zone domena.pl taki jest wpis dla każdej ze stref które mem obecnie. brak tam tej nowo dodanej.
 15. Do użytkownika który jest jednoczęsnie resellerem mam dodaną domenę główną. Chciałbym stworzyć użytkownika i jako domenę ustawić mu user.domena.pl, jednak po dodaniu takowego wysypuje się bind i nie chce się uruchomić ;/
×