Skocz do zawartości
nigraS

poczta bez limitów wysyłania maili

Polecane posty

Mam forum www.telefonyforum.pl, forum jedzie na skrypcie phpBB3 i skonfigurowane jest poprawnie z Gmail.

Podczas wysyłanie masowej korespondencji w którymś momencie Gmail blokuje wysyłanie, jaką polecacie pocztę na której nie będzie ograniczenia wysyłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13649 zarejestrowanych z czego około 1000 maili już nie działa. Na dzień dzisiejszy można powiedzieć, ze jest około 11000 działających maili.

 

aha i szukam darmowego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz.

Zapewne dlatego, że także i docelowe serwery SMTP, do których chcesz wysyłać owe wiadomości, to także mają swoje wewnętrzne limity przyjęć z danego adresu IP.

 

Pozostaje ci zainwestować w porządny skrypt, który będzie wysyłał to kolejkując wysyłkę w czasie - np. 100 maili na 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmieniać skrypt, to ciężka sprawa, gdyż bazę trzeba odpowiednio pod dany skrypt ustawiać.

nie wiecie może czy jest jakiś mod do phpBB3 umożliwiający wysyłanie maili w odstępach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia z tym softem (pommo)?

Interesowałaby mnie wysyłka około 2500 wiadomości i nie wiem, czy jest już konieczny specjalny serwer do tego, czy wystarczy wirtualny z jakimś "sprytnym" skryptem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×