Skocz do zawartości

nigraS

Użytkownicy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O nigraS

 • Ranga
  Czasami na forum

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.vemma-poland.org

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Szukam VPS z DA

  Tak, chodzi mi o to, by firma zainstalowała za mnie - ja się na tym nie znam. A który darmowy panel mógłbyś polecić obsługujący powyższe funkcje? Czy taki panel jest w naszym języku? Oraz jaką firmę mógłbyś polecić która by to za mnie zrobiła?
 2. Szukam VPS z DA

  a z 1 GB Ramu? Lub z innym panelem zarządzania, ale aby miał te funkcje?
 3. Czy za 300zł/rok znajdę VPS z DA o minimalnych parametrach: - dysk 20GB - ram 2GB Po stronie DA możliwość: - tworzenia darmowego ssl dla domen i subdomen - ustawiania dla domen i subdomen odpowiedniej wersji php - zmian w pliku php.ini - zarządzania DNS - ustawiania wildcard
 4. Najtańsza domena .net - dzie kupić?

  Tam chcą 49zł, gdzie Ty widzisz za 17.15zł?
 5. Najtańsza domena .net - dzie kupić?

  Byłem pod tym adresem już i nie widziałem niższej ceny niż 24zł. http://www.webhostingtalk.pl/topic/51631-zestawienie-operatorow-domen-z-kilkoma-popularnymi-koncowkami/
 6. Najtańsza domena .net - dzie kupić?

  Na razie chodzi mi tylko o rejestrację, ponieważ nie wiem, czy biznes wypali, a jak wypali to wtedy będę się zastanawiać gdzie do kogo przenieść domenę.
 7. Gdzie polecacie kupić domenę .net ? Znalazłem za 24.48zł brutto w superhost.pl czy taniej gdzieś kupię czy to najtańsza oferta?
 8. Dzięki za pomoc. Czy to do mnie pytanie? Ja dopiero od niedawna szukam rozwiązania, a co do supportu to pierwsze co to email do nich - i do dziś brak odpowiedzi.
 9. Możecie krok po kroku podać jak otrzymać kod authinfo ? Szukam sposobu w starym i nowym panelu - bez skutku.
 10. Z tego co rozumiem, to dodatek ten pozwala ustawić wersję php dla danej domeny, mnie bardziej interesuje, aby można było dla danej domeny włączyć/wyłączyć dany moduł jak np. register_globals itp..
 11. Posiadam VPS'a z DA i poszukuję takiego dodatku, jak prezentuje pewna firma na swoim filmiku. http://devilmedia.pl/41/zmiana-wersji-php-na-5-2-5-3-lub-5-4-i-modyfikacja-dodatkow.html Czy taki dodatek jest darmowy? I czy łatwo go będzie zainstalować? Dodatek nie musi być koniecznie identyczny jak prezentuje ta firma, ważna, aby posiadał funkcje włączania/wyłączania modułów z poziomu DirectAdmin i był w języku PL.
 12. Szukam stabilnego - taniego hostingu

  1. Dobrze, aby była możliwość ustawiania w php.ini Panel DirectAdmin lub cPanel, jednak bardziej preferuję DA (przyzwyczajenie) Transfer: 20-50GB Dysk: 10-15GB php i sql: 5, ale to chyba już standard Możliwość uruchamiania zadać CRON Jeśli możliwe, to włączone moduły: exec, system oraz set_time_limit, curl i wget, session_auto_start Pozostałych modułów jakie są potrzebne nie pamiętam. Głównie zainstalowana jest Joomla 2. Administracja napisala mi, że obciążam bardzo PCU, co do VPS'a, to nie potrafiłbym go skonfigurować i chyba, by mnie na niego nie stać było. 3. obecnie mam kryzys w budżecie i maksymalnie mogę wydać do 400zł/rok
 13. Obecnie jestem w AfterMarket, jednak z powodu obciążenia serwera (a Administracja nie potrafi powiedzieć która domena najbardziej obciąża serwer) jestem zmuszony zmienić hosting na inny. Wskaźnik obciążenia konta za ostatnią dobę wynosi 32%, a konto moje ma ograniczenie do 5%, więc sporo obciążam.
 14. Czy jeśli dodam domenę do Google Apps, to czy obecne konta pocztowe przestaną działać? Czy niektóre obecne konta również będzie można przenieść do Google Apps i czy korespondencja która jest na serwerze skopiuje się ?
 15. VPS pod mailing

  Mam osobę, która skonfiguruje VPS'a pod mailing. MZone Group, fiberhead - jaki dajecie transfer w tej cenie?
×