Skocz do zawartości
polej

Specjalny Vps

Polecane posty

Witam poszukuje Vps

 

-no tam bede potrzebował z 200 mb dysku

 

- ram to mysle tak z 200-500

 

-siec z 1mb

 

-windows hmmm.... no chyba tylko są 2008 nie ? Xp czy cos w tym stylu nie dostane?

 

-czy te  Vps maja karte graficzna jakoms ? przydało by się zeby była nawet drewnianaxD ale żeby była 

 

-oczywiscie jak najtanszy xD

 

-dostep taki zebym widział pulpit na swoim kompie i to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości vpsy windowsowe, posiadają wirtualną kartę graficzną.

 

Powiedz lepiej do czego to potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-windows hmmm.... no chyba tylko są 2008 nie ? Xp czy cos w tym stylu nie dostane?

 

Niedawno widziałem ofertę polskie-serwery.net, gdzie do dedyka dawali XP. Myślę, że do VPS także jest możliwość instalacji XP.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

windows, 200MB ramu i łącze 1Mb. wygląda, że kolega chce zainstalować gg i sprawdzić czy może sam z sobą rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak czekać na informacje do jakich celów.

 

Chociaz styl napisania tematu przypomina mi Mariolke z kabaretu ;)

 

ciezko bedzie zmieścićXP na dysku 200 mb :) chyba że to wersja mini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista minimalnych wymagań sprzętowych dla Windows XP:

 

Procesor, co najmniej 233 Mhz

 

Pamięć RAM minimum 64 Mb

 

Dysk twardy 2 Gb - tyle wystarczy na sam system, ale warto pamiętać, że dodatkowe programy również wymagają miejsca na dysku

 

Stacja CD lub DVD

 

Karta graficzna obsługująca rozdzielczość 800 na 600 pikseli

 

200MB niestety nie wystarczy na XP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem 7 odpowiedzi aż się zdziwiłem :D

 

@tomiabc bardzo śmieszne haha po prostu. Powiedz po co mi duzo ramu i duzy procek skoro nie bede go mógł wykorzystać?

 

 

 

 

@Marek607,   fuqet

 

Nie zrozumieliśmy się chyba :) chodzi mi o to że bede uzytkował 200 mb wiadomo że musi być wiecej :) żeby sie system operacyjny zmieścił. Powiedział to po to żeby było wiadomo, że nie bedzie mnie interesowała wielkośc dysku :)

 

@Sponsi

 

Nie widze nic w tym temacie miażdzącego :)

 

@Sebak, Marek607 

 

 

 

 

No po przemyśleniu w sumie może to być wina i ramu. W ogole to może wyjaśnie dlaczego tak sprezyzowałem kryteria.  Więc kupiłem serwer w statnet.pl ten desktop Vps za 69+10 windows 2008. Procesor 1ghz 512 ramu wiec wyglada jak na moje potrzeby az nawet za dobrze. Wiec używam servera Vps do testów nad pewną grą wymagania są takie że się nie powinno nic lagować wiszać itp, a mi na tym serwerze jednak klatkowało i to bardzo bardzo klatkowało.Zastanawiam się jednak czy to wina karty graficznej ? A może systemu poniewaz tak naprawde 2008 nie jest obslugiwany. Karta graficzne prawie kazda może być. Dlatego poszukuje takiego Vps zeby nie ścinało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to dobrze zrozumieć. Grasz na zewnętrznym serwerze na wirtualnym pulpicie i masz lagi grając dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to dobrze zrozumieć. Grasz na zewnętrznym serwerze na wirtualnym pulpicie i masz lagi grając dobrze mówię?

 

haha :D nie nie do końca tak :) Chodzi puszczam tam zwykle jakies macro zeby miec na serwerze kogos z zewnatrz. Fps lata jak szalony po prostu od 40 do 0.60. Wiec nie lagi tylko tak jakby sprzęt nie domagał. A jednak spełnia wszystko wymagania tylko nie wiem co z tą kartą graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może włącz ficzery akceleracji graficznej w systemie.

Druga sprawa - łączysz się przez rdp, czy też przez konsolkę vSphere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może włącz ficzery akceleracji graficznej w systemie.

Druga sprawa - łączysz się przez rdp, czy też przez konsolkę vSphere?

Co to są ficzery instaluje direct X najnowszego może to coś pomoże. Łacze się przez Remote Desktop.

 

 

 

hahaha, lagi masz bo masz słaby przesył do serwera

 

 

Chyba ktoś tu nie umie czytać.... Przecież pisałem że nie gram na serwerze tylko bota ustawiam....

 

 

 

P.S Dlaczego przy tym temacie co chwile pojawia się kłódka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połącz się przez konsolkę vSphere, włącz akcelerację sprzętową 3d, a następnie poprzez konsolkę odpal grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połącz się przez konsolkę vSphere, włącz akcelerację sprzętową 3d, a następnie poprzez konsolkę odpal grę.

 

 

 

 

Pobrałem, zainstalowałem odpaliłem, zalogowałem ,jak właczam konsole program przestaje dawać znaku zycia zawiesza się ;/ Nie wiem czemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No reinstalka programu pomogła odpala mi się konsolka już.  Co mam zrobić zeby uruchomić tą akceleracje graficzną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×