Skocz do zawartości

Polecane posty

No teraz wygląda to o wiele lepiej. I tak trzymać panowie

 

P.s. nawet te reklamy już tak nie zamulają i je wszystkie odblokowałem - w sumie za to dostajecie kase ktora przeznaczacie na dalszy rozwój więc po co mam to ograniczać skoro już nie przeszkadzają w szybkim czytaniu forum :)

 

EDIT:

 

Na stronie głównej przy dłuższych nazwach działów jak np

Ogłoszenia, spotkania i sugestie dotyczące WebHostingTalk.pl

ramka z ilością tematów i postów jest pod napisem i jest nieczytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy zlitował ? Mam monitor widescreen i nadal 2x forum mi się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg, u mnie też, ale głównie zależało mi na pokazywaniu ostatniego aktywnego tematu w dziale jak to miało miejsce kiedyś, a nie tak jak to było teraz w jakiś beznadziejnych dymkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nowa odsłona to masakra. Dzięki niej stracicie sporo userów. Przy obecnym wyglądzie i "wygodzie" użytkowania (np. w chwili obecnej beznadziejnie zrobiona opcja ostatnie wypowiedzi w dziale) ja powoli odpadam i zapewne zrobi to wiele osób. Forum ma przede wszystkim służyć dyskusji, a nie wyglądać kolorowo jak choinka.

 

PLS dajcie możliwość wyboru stylu!

 

 

Pozdro.

W sensie jaka opcja ostatnie wypowiedzi w dziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszcie odstępy, tak by strona główna nie była taka długa i będzie już prawie dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszcie odstępy, tak by strona główna nie była taka długa i będzie już prawie dobrze;-)

Właśnie nad tym pracujemy, będziemy także myśleć o lekkiej reorganizacji struktury działów i subfor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie mogę doczekać dalszych zmian. :) 

 

Jak na razie te "początki" zmian mi się bardzo podobają. :)  

 

I na pewno z niecierpliwością będę czekał. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Strona główna blogu jest rozwalona na maxa

Wygląd wpisu też pozostawia wiele do życzenia, np. kalendarz jest nieczytelny z białymi nazwami dni tygodnia, dodatkowo standardowo kolorystycznie elementy niebieskawe szpecą skin strasznie

 

Podobnie np. w tym temacie "ostatnie wpisy z blogów na ten temat" nieładnie kolorystycznie wygląda ten box

 

Widok profilu linki do zobacz zawartość mają standardowe tło do zmiany, w ostatnio byli klasa row2 powinna mieć wg. mnie inny kolor go nieładnie się to prezentuje

 

Kalendarz: dziś - standardowy zielony tutaj nie pasuje, przycisk "kalendarz społeczności", belki także należało by zmienić kolor ze standardowego na inny.

 

Wygląd "karty użytkownika" czyli to co się pojawia po kliknięciu w user_popup.png także do zmiany nie pasuje do całokształtu wyglądu forum

 

 

Wyszukiwarka, opcja zaznaczenia aplikacji w której chcemy szukać ma standardowy kolor.

 

I coś co zauważyłem podczas pisania tego postu, szybka odpowiedź nie ma przewijania i opisując Wygląd karty użytkownika skończyło mi się miejsce i nie mogłem przewinąć, żeby zobaczyć co piszę dalej.

 

Komunikaty z klasą .message także do zmiany bo są standardowe.

 

 

Nie chcę nic mówić, ale chyba za bardzo się ktoś pospieszył z oddaniem tego skina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Ponieważ nie mogę edytować to piszę kolejną wiadomość :)

Jak się otworzy powiadomienia (to menu rozwijane) to nic tam nie widać. Jest ciemno niebieski kolor i link też jest ciemno niebieski i się zlewa wszystko

 

Edit. Szybka odpowiedź w wiadomościach PW jest skopana, tekst jest ucinany i nagłówek nieładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Tomku jakoś mi to umknęło :) postaram się później porobić screeny i umieścić tak jak prosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Będzie super ze screenami bo inaczej nie da się odtworzyć błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomku jakoś mi to umknęło :) postaram się później porobić screeny i umieścić tak jak prosisz

Dzięki :) Po prostu nie dajemy rady a tak ze screenami + link + opis + z czego korzystasz ułatwi nam to OGROMNIE pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Po prostu nie dajemy rady a tak ze screenami + link + opis + z czego korzystasz ułatwi nam to OGROMNIE pracę :)

 

 

nooo, dodanie widoku ostatnich tematów znowu przywróciło mi wiarę :)

 

teraz zaczyna być naprawdę fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram.. główna w tej chwili jest bardziej funkcjonalna aniżeli z tymi dymkami :) Zmiana na plus : )

 

btw póki pamiętam, poprawcie kolumnę zainteresowania w profilu gdyż najeżdża na siebie z opisem. Screena nie wrzucam, wystarczy zerknąć w mój profil.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzej juz zostało napisane, ze takiej mozliwosci nie będzie:(

Bo jakby była to oznaczałoby porażkę nowej odsłony. To są właśnie zmiany i nie są wprowadzane dlatego żeby pozwolić komuś wrócić do poprzedniej skórki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest z pewnością lepiej niż było na początku chociaż wciąż nie rozumiem po co komu na forach blogi i kalendarze skoro i tak tego nie używa nikt...

W każdym bądź razie to jeszcze jakoś kiepsko mi się widzi ten napis "PARTNERZY" obok loga, może umiejscowienie kiepskie, coś w tę deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×