Skocz do zawartości
crazyluki

[OPINIE] vmserver.pl / windows-vps.pl

Polecane posty

Witam,

 

Proszę o wszystkie opinie użytkowników firmy vmserver.pl / windows-vps.pl

Temat uaktualniany na bieżąco

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są to strony (firmy) należące do STATNET wiec jak wiadomo jakość świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To również wypada, żebym się ja wypowiedział, z racji, że przez uprzejmość STATNET dostałem za darmo takiego vpsa. Co do samego windowsa myślę, że nie ma co referować, bo raczej wiadomo jak to działa i jakie są możliwości. Z rad to mogę tylko dodać, że polecam te 1024MB pamięci, bo na 512 to wiele się nie poszaleje ;).

Jeżeli chodzi o zasoby, to pracuje się, lekko, widać że maszyny nie są napychane na zasadzie ile wlezie. Łącza też bez zarzutu, 100 można wyciągnąć. Support działa bardzo szybko. Wysyłam maila schodzę na dół po szklankę, nalewam wodę, wrzucam lód i miętę ;), wracam klikam pobierz i mam już odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam VPS na test dla użytkowników WHT. Obsługa bardzo pomocna. Jeżeli coś się zepsuło nie uciekają. Jedynie co jest beznadziejne to system Windows - zżera tak ram że przez to VPS zamula, a VPS stoi bez zadań.

 

Polecam na system Linux. Jeżeli chodzi o Windows nie polecam.

 

Pozdrawiam,

Poplop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co jest beznadziejne to system Windows - zżera tak ram że przez to VPS zamula, a VPS stoi bez zadań.

Jeśli ktoś bierze sobie Windowsa (i zamierza za niego dopłacać) to chyba do jakiś konkretnych zastosowań, w których jest on niezbędny. Więc raczej w tej kwestii to tu nie ma co polecać czy nie polecać, bo tak po prostu działa Windows...

Ale fakt faktem, że w miarę komfortowo pracuje się z Windowsem przy dostępnej pamięci RAM >=1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co jest beznadziejne to system Windows - zżera tak ram że przez to VPS zamula, a VPS stoi bez zadań.

 

Windows wbrew pozorom ma dość dużo zalet, a korzystanie z niego via rdp jest dość wygodne. Mamy dostęp do danych / komputera, z każdego miejsca z dostępem do internetu. Bez różnicy czy jest to laptop, czy smartfon.

 

Tyle, ze trzeba wziąć pod uwagę, fakt, iż niektóre programy są dość zasobożerne. Na domowym komputerze np. odpalony firefox z kilkunastoma zakładkami pochłania duże zasoby ramu. Na takiej samej zasadzie dzieje się tez to na serwerze zdalnym.

 

Na upartego i na 512MB ramu, można trochę porobić. Prawdziwy komfort, osiąga się jak i przy komputerze stacjonarnym, posiadając minimum ten 1GB lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×