Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wdzziomek

Darmowy Hosting - czy istnieje taki z tymi parametrami

Polecane posty

Witam, poszukuje darmowego hostingu w którym mógłbym zamieścić plik exe minimalna wielkość 10 MB, i do tego brak ograniczenia transferu, czy istnieje coś takiego ? I szukam Hostingu www, nie jakieś hosty typu rapidshare i tym podobne .. dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Znaleźć może i znajdziesz ale nie lepiej wybulić 20 zeta na rok i mieć spokój niż na niepewnym siedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć może i znajdziesz ale nie lepiej wybulić 20 zeta na rok i mieć spokój niż na niepewnym siedzieć ?

 

 

 

gdzie mozna za 20 zl na rok kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Poszukaj to znajdziesz, może niekoniecznie za 20 PLN per rok ale za bardzo niską cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj to znajdziesz, może niekoniecznie za 20 PLN per rok ale za bardzo niską cenę ;)

 

możesz coś polecić od siebie ? z takimi parametrami jakie podałem, interesuje mnie tylko mozliwosc zamieszczenia 10 mb plik exe + transfer bez ograniczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz coś polecić od siebie ? z takimi parametrami jakie podałem, interesuje mnie tylko mozliwosc zamieszczenia 10 mb plik exe + transfer bez ograniczen

To lepiej wrzuć sobie na jakiś darmowy hosting plików np. mediafire.com, bo nikt Ci sponsorował darmowego transfer nie będzie, za to też trzeba trochę zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×