Skocz do zawartości

Polecane posty

Dobra co się dzieje że regularnie wieczorami od kilku dni serwery zaliczają " niewidoczność " , kogo mam opier ** jak myśle w polsce :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni emgoe edytowac psotow, juz dziala, sorry za zamieszanie :P

 

 

 

 

 

PS. To chyba znak jakis, akurat padlo jak klikałem "zrealizuj zamówienie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik: kiedy nauczysz się pisać dokładnie ? co leży ? całe OVH ? chyba jednak nie. Pisz traceroute i co leży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawałek OVH leży. Nie ma tras do kilku serwerów. A niby puścili przez Amsterdam. Wewnątrz sieci wszystko śmiga.

Z Bydmana leci przez Poznań -> Wiedeń -> Praga -> OVH

 

#edit

W sieci ovh też już nie śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ma ktoś może dzisiaj jakieś problemy w ovh? Moja strona na dedyku w ovh dzisiaj bardzo wolno działa (w zasadzie cały dzień). Mój admin sugeruje, że w ovh są duże straty pakietów. Oto test mojej strony przez "Analiza połączenia" na home.pl...

 

1.|-- gate1.home.net.pl 0.0% 5 0.7 0.6 0.4 1.2 0.3

2.|-- xe-2-1.gate-lim.home.net. 0.0% 5 0.8 66.2 0.8 200.3 93.1

3.|-- ovh.plix.pl 0.0% 5 0.8 13.0 0.7 61.4 27.1

4.|-- fra-5-6k.de.eu 0.0% 5 23.2 26.8 23.0 33.2 5.2

5.|-- rbx-g2-a9.fr.eu 0.0% 5 32.2 31.2 30.9 32.2 0.5

6.|-- rbx-2-6k.fr.eu 80.0% 5 29.1 29.1 29.1 29.1 0.0

7.|-- rbx-12-m1.fr.eu 0.0% 5 31.0 31.1 31.0 31.2 0.1

8.|-- nsXXX.ovh.net 0.0% 5 30.8 30.9 30.7 31.4 0.3

 

Mogę prosić o Wasze opinie?

Edytowano przez kuba43 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. U mnie dzieje się coś dziwnego od dzisiaj. Pomimo tego, że load jest niski, strona bardzo wolno się uruchamia. Walczymy od kilku godzin i nie możemy znaleźć rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dużą nadzieję, że tak będzie i moja strona faktycznie muli od kilku godzin przez problemy w ovh. Martwi mnie jednak to, że na "statusie ovh" nie ma żadnych informacji o problemach.

 

W tym kontekście, martwi mnie również to...

 

Niemcy (brak strat) - strona muli

Polska (straty) - strona muli

Edytowano przez kuba43 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej... Dziś wbijam na TS3 wszyscy lagi i packetloss 40%

 

Na SSH wejść nie mogę.

 

Dałem restart, zawiesiło się na 26%...

 

Support odpowie jakoś za 2 dni. Też macie problemy z OVH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×