Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adamos22

[wirtualny] Profesjonalny z DirectAdmin i min. 80GB/mies.

Polecane posty

Witam, Poszukuję dobrego, niezawodnego hostingu (wysoki uptime, szybki czas reakcji na awarię) z dużą ilością transferu (minimum 80 GB/miesiąc), Panelem DirectAdmin i jasną polityką dotyczącą obciążenia CPU. Serwery zlokalizowane w Europie, najlepiej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer: SW8000

Pojemność dysku: 8 GB

Miesięczny transfer: 120 GB

Ilość opcji w cPanel nielimitowana

Cena standardowa: tylko 219 złotych na rok

Cena w promocji WIOSNA: 186.15 PLN brutto

 

Teraz pakiety także dostępne z panelem Direct Admin!

 

W każdym momencie możliwość zwiększenia planu na wyższy, o wyższych parametrach.

 

Lista Pakietów Hostingowych: http://www.mzhost.co...arehosting.html

Aktualne promocje do pakietów: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

 

Oferujemy wsparcie techniczne przez 365 dni w roku (24h na dobę), kontakt poprzez telefon, chat, helpdesk, email.

Każde z wyżej wymienionych pakietów posiada bezpłatny okres testowy do 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SemiPro

Pojemność: 30 GB

Transfer 100 GB

Transfer roczny 1200 GB

Bazy MySQL nielimitowane

Konta E-MAIL nielimitowane

Panel Direct Admin TAK

Konta FTP nielimitowane

Kopie bezpieczeństwa TAK

Przekierowania Email TAK

Autorespondery TAK

Własne filtry poczty TAK

Limit domen NIE

CGI TAK

mod_rewrite TAK

mod_python TAK

mod_perl TAK

CRON TAK

PHP5 TAK

Dodatkowe IP :TAK

 

 

45.00 PLN miesięcznie

Lokalizacja : POLSKA

 

 

 

 

Więcej szczegółów TUTAJ

 

Zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zapraszamy do naszej oferty: ViPower.PL

Według potrzeb polecam pakiet: ViLarge 100GB/15GB (transfer miesięczny/HDD)

 

Markowe maszyny HP w Polsce z dyskami SAS 15k rpm w RAID5 + jako serwer WWW stosujemy niezawodny LiteSpeed.

Gwarancja SLA 99,8% w skali miesiąca.

Polecam użyć również kodu promocyjnego: 'WHT', który pomniejszy pierwszą opłatę za hosting o 25%!

 

Po więcej szczegółów zapraszam na naszą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poszukuję dobrego, niezawodnego hostingu[...]z jasną polityką dotyczącą obciążenia CPU.

 

A jak wygląda ta 'polityka CPU' w firmach, które powyżej przedstawiły swą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda ta 'polityka CPU' w firmach, które powyżej przedstawiły swą ofertę?

 

Do 15%, wszystko można się dowiedzieć w BOK'u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pakietu MaxPack+ w Hekko.pl. W cenie 427 zł brutto za rok

otrzymasz 18GB pojemności oraz 90GB transferu miesięcznego z możliwością rozszerzenia.

Dopuszczalne obciążenie w pakiecie to 9%. Nasza polityka jest jasna w tym zakresie, wszelkie

statystyki obciążenia są dostępne wprost w panelu rozliczeniowym klienta, w przypadku bliskiego

wykorzystania wykupionego limitu w danym miesiącu informujemy o tym fakcie. Więcej: www.hekko.pl/cpu .

 

Konta są umieszczane na szybkich serwerach IBM z dyskami w macierzach RAID co zwiększa dostępność

oraz pozwala na świadczenie usługi wysokiej jakości. Serwery umieszczone są w serwerowni

w Gdańsku. Jest ona profesjonalnie wyposażona i dostarcza nam zdublowane łącza od wielu operatorów.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian zamilcz! Tego nie można już czytać, wypisujesz takie głupoty, że się w głowie nie mieści. Skoro firmy przedstawiły swoje oferty i podały dostępne zasoby per user to chyba osoba zainteresowana takimi usługami będzie wiedziała czy jego serwis pociągnie czy też nie. Dodatkowo pamiętajmy o okresie testowym. Samo przedstawienie na jakim skrypcie stoi strona i jaki ruch ( w uu) dziennie generuje nie pokazuje nam REALNEGO obciążenia. Jedno forum na IPB z 1k uu dziennie będzie generować większe obciążenie niż drugie forum IPB z 1k uu dziennie. Wiesz dlaczego? Bo ma zainstalowanych więcej dodatków czy też bajerów.

 

 

PROSZĘ CIĘ!

Następnym razem zastanów się dwa razy nad tym co piszesz na tym forum bo nie dość, że nie da się tego czytać to jeszcze odstraszasz osoby zainteresowane twoimi usługami.

 

 

Od siebie mogę powiedzieć, że hekko i ViPower to dobre i sprawdzone firmy, nie powinieneś się na nich zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Od siebie mogę powiedzieć, że hekko i ViPower to dobre i sprawdzone firmy, nie powinieneś się na nich zawieść.

 

wyżej tez jest moja oferta godna polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Pan, który chce dostać oferty i szuka hostingu powinien napisać jakie ten portal lub co to tam jest generuje obciążenie i dopiero po przeczytaniu takich informacji powinniście wklejać oferty... a nie tak na łeb na szyje aby tylko wcisnąć i zarobić a jak będzie generował duże obciążenie to wyganiać... z shared.

 

Niech Pan udostępni statystyki etc.

 

Pozdrawiam.

 

chyba żadna firma tak bez sensu nie wkleja ofert jak Ty, nawet jak z ceną nie dajesz rady to robisz "specjalny rabat" dla piszącego

byle klienta złapać, zresztą Lolek prowadzi podobną politykę, ale to wasz biznes , ja się nie mieszam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba żadna firma tak bez sensu nie wkleja ofert jak Ty, nawet jak z ceną nie dajesz rady to robisz "specjalny rabat" dla piszącego

byle klienta złapać, zresztą Lolek prowadzi podobną politykę, ale to wasz biznes , ja się nie mieszam )

 

To jest tak zwane w potocznym jeżyku prawo rynkowe każdy z nas tutaj piszących walczy o to aby pozyskać klienta i krytykowanie innych za to jak prowadzą swój interes jest dziecinne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :P' date='24 kwiecień 2010 - 00:16' timestamp='1272060992' post='202869]

To jest tak zwane w potocznym jeżyku prawo rynkowe każdy z nas tutaj piszących walczy o to aby pozyskać klienta i krytykowanie innych za to jak prowadzą swój interes jest dziecinne ;)

 

Ale wklejanie swoich ofert gdzie popadnie podchodzi pod coś, co w języku potocznym nazywa się "buractwem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wklejanie swoich ofert gdzie popadnie podchodzi pod coś, co w języku potocznym nazywa się "buractwem"

 

Skoro ktoś poszukuje uslugi a wiem ze moja firma świadczy takie usługi to czemu mam nie polecić oferty??

 

Mzone w tym temacie poleca podobna do po wyższej swoja ofertę to też jest buractwo ??

 

zastanów się 2 razy dopiero pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzone w tym temacie poleca podobna do po wyższej swoja ofertę to też jest buractwo ??

 

Czy już zaczęły się wakacje? Czy może nowa promocja na NEO?

Co się z wami dzieje, takie młode firmy, a "huczą" na forum bo zapomniałem wpisać w ofercie, że mamy nielimitowany transfer.

 

Takie sposoby na szukanie klientów, jak ma ta sławna biznes-host sp. z o.o. w organizacji, to nie zbyt dobre działanie na nowych klientów.

Może już lepiej szukać na allegro, my świadczymy usługi na wysokim poziomie (i nie tylko na wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy już zaczęły się wakacje? Czy może nowa promocja na NEO?

Co za jad blink.gif

 

Nie, wszyscy wrócili z anglii ;)

 

Takie sposoby na szukanie klientów, jak ma ta sławna biznes-host sp. z o.o. w organizacji, to nie zbyt dobre działanie na nowych klientów.

 

Poprzyj dowodami to co mówisz, oczernianie innego podmiotu może nieść skutki prawne i nie będzie tolerowane

 

Proponuje głowę w kubeł zimnej wody i pogodzić się z tym, że istnieje coś takiego jak konkurencja, która patrzy na ręce

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proponuje głowę w kubeł zimnej wody i pogodzić się z tym, że istnieje coś takiego jak konkurencja, która patrzy na ręce

 

Popieram kolegę to jest walka o klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :P' date='24 kwiecień 2010 - 18:06' timestamp='1272125183' post='202930]

Popieram kolegę to jest walka o klienta ;)

 

ehhhh

po pierwsze należy się zastanowić czy aby na pewno na shared,

po drugie jak już na shared to nie na taki z jednym dyskiem i c2d ...

po trzecie fajnie by było jakby usługodawca coś sobą reprezentował a nie tylko kolorował czcionkę i krzyczał,

po 4 użytkownik zgodził się na prezentowanie ofert, ale na Boga niech te oferty będą adekwatne ... tak jak to zrobił Hekko i Biznes host czy Vipower... Malitek także dał ciekawą opcję...

 

Ja ze swojej strony dodam, że mogę zapewnić hosting na maszynie na której hostujemy kilka (dosłownie kilka) podobnych projektów (by było miło szybko i stabilnie) i wszystko jest do indywidualnych negocjacji (PW).

 

Nie widzę jakoś co by się działo jakby parę takich sporawych projektów postawić na pececie z athlonikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora postu@

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie dokładne sprawdzenie obciążenia Twojego serwisu. Jeśli serwis generuje taki ruch, jest duże prawdopodobieństwo, że serwis będzie wychodził poza ustalone limity dla serwerów współdzielonych. Spróbuj może jakiś VPS zarządzany, lub to co zaproponował Najdman.

 

Co do pozostałych odpowiedzi na moje posty z konkurencji, macie rację.

Moja oferta nie była adekwatna do tej, której szukał autor postu.

Dlatego też pojęliśmy decyzję, że pakiety SW4000 oraz SW8000 będą posiadały nielimitowany trasfer juz od dnia dzisiejszego.

Przepraszam za offtopic, uważam temat za zamknięty na takie niepotrzebne dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×