Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
whatdefak

Nie rozumiem maila od LuaHosting

Polecane posty

Witam,

 

Otrzymałem dzisiaj email taki od luahosting:

Pilne: Awaria Twojego serwera W związku działaniami użytkowników kont bezpłatnych mającymi na celu przeprowadzenie aktów wandalizmu i celowego działania na szkodę naszej firm oraz osób trzecich, operator marki luahosting, został zmuszony do tymczasowego wyłączenia serwera na którym znajduje się Twoje konto hostingowe i zabezpieczenie wszelkich śladów, pozwalających na wykrycie sprawców.

 

Jeżeli Twoje konto jest aktywne i posiada:

 

- status vip - opłaconego (nie później niż od 19 kwietnia br), prosimy o kontakt w celu bezpłatnego przeniesienia konta na komercyjną platformę hostit.pl, dane kontaktowe dostępne na stronie nowej platformy.

 

- status lua lub pro, możesz skorzystać z oferty serwerów wirtualnych hostit, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia czy odzyskania danych z Twojego serwera jest możliwe.

 

Prosimy o kontkat do 27 kwietnia br.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na:

 

email: info@hostit.pl

 

infolinia: 801 000 437

 

tel : 71 734-57-58

 

 

 

 

Że niby ja im coś narobiłem czy co? Nie mam tam żadnego konta ani nic, dawno zakładalem tam hosting teraz używam płatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynika z tego, że to nie twoja wina, tylko innych użytkowników, ale ze względu na konieczność zabezpieczenia dowodów wandalizmu musieli wyłączyć ci konta, ale proponują ci alternatywne rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, prosty tekst a tyle problemów :)

 

Jeszcze chwila a będą lekcje alfabetu :)

 

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :)

Bez urazy Panowie :)

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, prosty tekst a tyle problemów ;)

 

Jeszcze chwila a będą lekcje alfabetu :)

 

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;)

Bez urazy Panowie :)

 

Pozdrawiam,

TG

 

u tego pana juz nie kupie hostingu, widze jakie ma podejscie do uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u tego pana juz nie kupie hostingu, widze jakie ma podejscie do uzytkownikow.

 

 

Sprzedajemy usługę która ma działać a nie relacje między ludzkie, jak chcesz, żeby Cię ktoś zapewniał jaki jesteś wspaniały bez względu na to co robisz to na pewno nie u nas... Pódź tam gdzie piszą "Dla zadowolenia klienta zrobimy wszystko " ;-) My nie wykraczamy poza hosting ;-)

 

Jak ktoś nie potrafi czytać to co mam poradzić, tu nie podstawówka

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny.

Przeczytaj sobie ksiazke Handlowanie to gra to moze inaczej bedziesz dostrzegal to.

Bo hosting to tez handel.

Wierz ze jak to przeczytasz i zaczniesz praktykowac to 1 zadowolony klient = 4 kolejnych naplywajacych.

 

Mogles to inaczej rozegrac napisac ze wlam itp jakies wspolczucia co do tego autora ze zablokowali stronke itpze interesujesz sie jego problemami i ze moglbys pomoc zaoferowac swoja usugle z jakas promocyjka.

Wtedy ten user powie Łał super administrator super obsluga. Masz byc jego pseudo przyjacielem. Wtedy klient bedize polecal cie innym klientom.

Sprawdzona taktyka wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie traktujemy tego forum jako źródlo pozyskiwania klientów, nie oszukujemy ich że jesteśmy inni, niż w rzeczywistości jesteśmy.

Może wiele firm traktuje to forum i każdą wypowiedź jako działanie zmierzające do pozyskiwania klientów, ale wierz mi w życiu liczy się

coś więcej niż tylko pieniądze

 

Cenię sobie u innych szczerość, gardzę zakłamaniem, dlatego nie skorzystam z Twojej propozycji - nie chce robić z mojego życia papki marketingowej

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze nie troszczysz sie o klienta i masz ich w dupie . Ten model co podalem jest to model ze troszczysz sie o klienta, ze klient czuje ze nie jest obcy.

Może wiele firm traktuje to forum i każdą wypowiedź jako działanie zmierzające do pozyskiwania klientów, ale wierz mi w życiu liczy się

Powiedz, po co otworzyles firme skoro nie chcesz pozyskiwac klientow?

Odpowiedz sobie na pytanie

Czy Liczysz na zyski obecnie, czy na NIEBO po smierci?

Forum nie jest do pozyskiwania klientow to po co dzialy Prośby , Oferty? Po co masz reklame w stopce? Po co wklejasz w niektorych tematach swoje uslugi i cennik? Sam siebie oklamujesz i sie nie lapiesz w postach. Jedno drugie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze nie troszczysz sie o klienta i masz ich w dupie . Ten model co podalem jest to model ze troszczysz sie o klienta, ze klient czuje ze nie jest obcy.

 

On nie jest moim klientem i najprawdopodobniej nigdy nie będzie... Nie traktuje wszystkich dookoła jako klientów, dlatego nie muszę nigdy udawać kogoś kim nie jestem

 

Forum nie jest do pozyskiwania klientow to po co dzialy Prośby

 

Forum to rozmowy o hostingu, a nie zbiór ofert i targowisko hostingowe, czyż nie?

 

Oferty? Po co masz reklame w stopce?

Lubie pokazywać ile osiągnąłem, to raczej samochwalstwo niż reklama ;)

 

Po co wklejasz w niektorych tematach swoje uslugi i cennik? Sam siebie oklamujesz i sie nie lapiesz w postach. Jedno drugie wyklucza.

 

Taki jestem, czasami mam ochotę troche pobawić się w akwizytora, a czasami nie.

 

Co do pytania o cel założenia firmy - firma ma sprawiać mi przyjemność a nie mnie zniewalać. Nie może być sytuacji, w której każde moje działanie jest podykotwane interesem firmy. Każdy z pracowników firmy ma się czuć w niej dobrze i razem pracujemy na jej sukces - ale nic na siłę - nie tworzymy modelu na wzór japoni, gdzie ludzie nawet przez sen są pracownikami.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie jest moim klientem i najprawdopodobniej nigdy nie będzie... Nie traktuje wszystkich dookoła jako klientów, dlatego nie muszę nigdy udawać kogoś kim nie jestem

 

 

 

Forum to rozmowy o hostingu, a nie zbiór ofert i targowisko hostingowe, czyż nie?

 

 

Lubie pokazywać ile osiągnąłem, to raczej samochwalstwo niż reklama ;)

 

 

 

Taki jestem, czasami mam ochotę troche pobawić się w akwizytora, a czasami nie.

 

Co do pytania o cel założenia firmy - firma ma sprawiać mi przyjemność a nie mnie zniewalać. Nie może być sytuacji, w której każde moje działanie jest podykotwane interesem firmy. Każdy z pracowników firmy ma się czuć w niej dobrze i razem pracujemy na jej sukces - ale nic na siłę - nie tworzymy modelu na wzór japoni, gdzie ludzie nawet przez sen są pracownikami.

 

Pozdrawiam,

TG

 

Zeby nie bylo ,teraz zrozumialem jak mniej wiecej do tej sprawy podchodzisz i to szanuje bardzo.

 

A jednak Japonia jest teraz potega i liczy sie na swiecie.

 

Ja mysle ze w zyciu jest tak ze jezeli wybierasz droge gdzie wartosci sa niczym grzeczy chlopczyk to zyskujesz malo. Jezeli wybierasz w zyciu zlego czyli rozne nazwijmy to JAPONSKIE techniki to osiagasz wiecej.

i na koniec pytanie chcesz zarabiac wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak Japonia jest teraz potega i liczy sie na swiecie.

 

Tak odnośnie Japonii

 

A odnosząc się do meritum samego postu to mail od LunaHosting był prosty i zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Kurcze, prosty tekst a tyle problemów

 

Jeszcze chwila a będą lekcje alfabetu

O tak, ty od urodzenia wiesz wszystko.

 

Może wiele firm traktuje to forum i każdą wypowiedź jako działanie zmierzające do pozyskiwania klientów, ale wierz mi w życiu liczy się

coś więcej niż tylko pieniądze

To logo w avatarze, i stopkę masz dla zabawy?

 

Poza tym chciał nie chciał, ale jeśli wypowiadasz się jako "Firma" to ciężko potem wytłumaczyć, że to była wypowiedź "człowieka".

 

Ktoś też wspominał, że już na to forum nie wróci... ;)

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, ty od urodzenia wiesz wszystko.

 

Oczywiście, że nie. Ale to nie zmienia faktu że tekst jest prosty do zrozumienia dla srednio ogarniętego ucznia podstawówki

 

 

Ktoś też wspominał, że już na to forum nie wróci... ;)

 

 

Hehe, wiedziałem, ze mi ktoś przypomni o tym, czekałem tylko kiedy i kto ;)

 

No więc już się tłumaczę, moderatorzy do mnie pisali "Wróć, wróć ... " :)

 

A tak na serio, hosting to cos co sprawia mi frajde, troche mi się pusto zrobiło bez Was stąd zaryzykowałem i mimo wszystko pojawiłem się tu

W między czasie troche się zmieniło, pewnie stąd i moje posty nie są już takie jak kiedyś

No przynajmniej się staram...

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Oczywiście, że nie. Ale to nie zmienia faktu że tekst jest prosty do zrozumienia dla srednio ogarniętego ucznia podstawówki

Co nie jest podstawą do obrażania drugiego człowieka. Ty rozumiesz? Super. Ktoś może nie rozumieć. Ale chyba nie przyszedłeś tutaj każdemu wytykać błędy?

 

No przynajmniej się staram...

j. w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, Twoje argumetny są nie do zbicia ;)

 

Przepraszam autora pierwszego posta i innych, których uraziła moja wypowiedź

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N3T5kY, czytanie ze zrozumieniem tak prostego tekstu to podstawa, której notabene uczą w podstawówce. Jak ktoś tego nie rozumie, to powinien się nad sobą zastanowić. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego go bronisz.

Jeżeli TG naprawdę prowadzi tak biznes, jak mówi, to tylko mu pogratulować, bo większość z Was patrzy tylko na zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie:

"Z Was" miało oznaczać ludzi prowadzących działalność hostingową itp. Bez urazy, jeżeli kogoś to dotknęło. Może nie "tylko na zyski", ale "prawie tylko na zyski".

 

Mam nadzieję, że pytanie "Skąd ta pewność?" było żartem...

 

Koniec OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz widze. Hosting kuleje, malo klientow a wlasciciel dalej w to inwestuje bo sprawia mu to frajde to dopiero musi byc idiota.

Osoba ktora nie mysli racjonalnie i logicznie a tego ucza od podstawowki...

 

Kazda osoba liczy na zyski i nie ma mydlenia oczu (ze sprawia mi to przyjemnosc i ze nie chce nowych klientow), wiec logout oklamujesz sam siebie i innych.

 

Wychodzi na to ze: "ee tam jak beda chcieli to wezma oferte jak nie to nie . Nie bede walczyl o klienta" Laski bez. Profejsonalne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz widze. Hosting kuleje, malo klientow a wlasciciel dalej w to inwestuje bo sprawia mu to frajde to dopiero musi byc idiota.

Osoba ktora nie mysli racjonalnie i logicznie a tego ucza od podstawowki...

 

Kazda osoba liczy na zyski i nie ma mydlenia oczu (ze sprawia mi to przyjemnosc i ze nie chce nowych klientow), wiec logout oklamujesz sam siebie i innych.

 

Wychodzi na to ze: "ee tam jak beda chcieli to wezma oferte jak nie to nie . Nie bede walczyl o klienta" Laski bez. Profejsonalne podejscie.

 

Hosting kuleje? Jestesmy z tego co się orientuje no. 1 jeżeli chodzi o liczbę klientów VPS (w obecnej chwili ponad 1500 VPSów, na prawie 50 dedykach).

Shared hosting się rozwija. Podobnie pozostałe serwery. Wdrażamy nowe strony, produkty.

 

Bierzemy za chwilę udział w ogromny projekcie jak na warunki firm z tego forum z ogromnym budzetem, zmieniamy się z DG na z o.o. co samo w sobie jest już dużym skokiem, zatrudniamy dodatkowe osoby, więc nie wiem skąd ten pomysł, że cos jest nie tak.

 

Czy tak trudno uwierzyć, że ktoś nie musi żebrać o klienta na każdym kroku?

 

 

Podstawa sukcesu to zadowolenie z pracy zarówno właściciela jak i pracowników, które wynika z pasji jaką mają!

 

Bez tego prowadzenie biznesu nie ma sensu. Życie jest za krótkie by bawić się w zbieranie kasy na koncie, by na starosc nie miec co z nią zrobić bo się nie chce bo nie można bo nie ma jak i nie ma z kim.

 

 

Ja wiem, że niektórzy maksymalizują zyski, prowadzą firmę tak by nie płacić zus, walczą o każdą złotówkę, a każdego zdobytego klienta traktują jak swoiste trofeum. Ja staram się tak nie robić i wcale się nie dziwie, że niektórzy nie wierzą w to co piszę.

 

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nib1 - czy wg Ciebie firma która wynajmuje samochody, to ma przeprowadzać kurs jazdy samochodem, bo przyszedł sobie klient, wynajął najdroższy samochód, ale eee... nie potrafi nawet go odpalić, i pyta się, co tu zrobić żeby dojechać gdzieś?

Wynajmując samochód to taka osoba 1) powinna umieć nim jeździć albo 2) powinna się wcześniej nauczyć jeździć albo 3) wynająć sobie jeszcze kierowcę.

 

Tak samo tutaj - dostawca VPS ma zajmować się tym, żeby VPS działał, miał stabilny link do internetu itp.

Jeśli ktoś zdecyduje się wynająć VPS, to powinien znać się na administracji nim, albo też powinien sobie o tym czytać i samemu dochodzić a-co-by-było-gdybym-to-zmienił, albo też wynająć administratora, który mu to zrobi.

Co do pomocy na forum - pomóc można... ale jeśli to ma być pomoc a nie wyręczenie kogoś, bo ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×