Skocz do zawartości
Gość Mkbewe

[opinie] i365.pl

Polecane posty

Witam,

jeśli błędy występuja po naszej stronie (tak jak było z ubiegłotygodniowymi problemami z serwerem s4) to zawsze wysyłamy odpowiadnie informacje na adres kontaktowy w CPanelu - wystarczy go ustawić.

 

Teraz niestety wina leży po stronie Telekomunikacji i nie działa 50% stron zza Oceanu.

 

Prosiłbym także o nie robienie z tego tematu forum "supportu" - od tego służy nasz BOK i tam czekają 24/7 nasi konsultanci.

 

polskiewybrzeze.info: nie mam co prawda brata, ale dziękuje za opinię ;).

 

Pozdrawiam,

Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zrezygnowałem z ich usług. Miałem dość. Przeszedłem na i365.pl. Mimo ze sa z USA (a nie jak ota.pl z europy), na razie sa zdecydowanie lepsi.

Zgadza się są w USA a nowe mają być w Niemczech, tylko że z serwerów z USA to idzie jak krew z nosa i transferu miesięcznego w wys. 30GB nigdy nie wykorzystacie.Na pytania o problemach z serwerem admini mają gotowe odpowiedzi, jak tylko zapłacisz to już Twój problem.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatku sie po prostu smialem z niektorych postow tutaj ale teraz juz napisze. Mam w i365 w tym momencie 5 kont, jedno stare, od ponad roku, reszta nowsze. Serwery? s2, s4, s8, s9, s10, trzy sa amerykanskie, dwa niemickie, stawiam glownie wordpress i rozne cmsy. I nie mam praktycznie zadnych problemow. Pady byly dotychczas dwa przez rok raz na s2, raz na s4, zawsze dostalem info co i jak roczny uptime na zadnym koncie nie spadl mi ponizej 99,5%. czyli za ta cene jest WYSMIENICIE.

 

Bok tak jak tutaj wszyscy pisza, jest szybki. z racji tego, ze nie jestem lamerem nie pisze o kazde minutowe zwolnienie, a takie sie zdarzaja, jak wszedzie bo to ludzie jest hosting na strony, jesli mam do postawienia portal to kupuje dedykowany serwer za 500 zl miesiecznie, a nie hosting za 150 zl rocznie i czas to rozroznic a problem z tym pare osob zdaje sie miec, Szczerze dziwie sie ze i365 chce sie jeszcze odpowiadac tutaj na te niektore posty, ja to bym po porstu olal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre opinie budzą we mnie zdziwienie. Zastanawiam się, czy wynikają ze złej woli, czy najzwyczajniej z niewiedzy osób piszących. Korzystam z usług i365.pl od ponad pół roku, posiadając dwa konta - jedno z nich jest na serwerze w Niemczech, drugie na serwerze w USA. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Owszem, w godzinach wzmożonego ruchu w sieci czasem zdarzało się, że strony ładowały się trochę dłużej, jednak mogę śmiało powiedzieć, że większość czasu chodzą bezproblemowo. Dodając do tego naprawdę fantastyczną obsługę klienta, która jest dostępna przez cały czas, gdzie odpowiedź na swoje zapytania dostawałem często w czasie mniejszym, niż kwadrans, w takim wypadku, czego można chcieć więcej? Dla mnie i365.pl to przykład firmy, która naprawdę dba o swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"chęcią zobaczyłbym te fatalnie działające serwisy"

Patryk

 

Rozumiem z czas generowania forum.heavymusic.pl jest normalny

 

Strona glowna.. odswierzana co 1minute

Strona wygenerowana w 20,42 sekund. Zapytań do SQL: 7

Strona wygenerowana w 9,67 sekund. Zapytań do SQL: 10

Strona wygenerowana w 15,81 sekund. Zapytań do SQL: 7

Strona wygenerowana w 5,57 sekund. Zapytań do SQL: 7

Strona wygenerowana w 12,22 sekund. Zapytań do SQL: 10

trona wygenerowana w 11,58 sekund. Zapytań do SQL: 7

biala strona

Could not connect to the database.

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

fajnie.. nawet testow dokonczyc nie moge :-/

 

 

I tak to dziala praktycznie codzienie po godznie 18-19 do 24 (nie licze padow mySQL).. czyli wtedy jak jest najwiekszy ruch.

 

A czesto tak jest, ze zamiast strony z wynikami widze biala pusta strone.

 

Nom.. a normalnie to forum generuje sie max 0,8s

A mam konto w innym hostingu z identycznie skonfigurowanym forum i sie generuje max 0,5s

 

Nie pisalbym tego ale chcialem wgrac sobie phpBB3 tak dla zabawy i oczywiscie nie udalo mi sie zainstalowac na i365.pl (za kazdym razem biala strona w momencie tworzenia struktury bazy danych)

a na drugim hostingu jak najbardziej bylo to mozliwe.

 

I jeszcze mam pytanie jak to mozliwe ze przez pare miesiecy jak korzystalem z i365 to nie mialem zastrzezen a od wrzesnia zaczal sie horror czyby ktos nie przewidzial ze kazde konto bedzie sie rozrastac?

 

Pozdrawiam i nie ukrywam wkurzylem sie dzisiaj na was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gt8: Jeśli masz jakieś problemy z kontem proszę napisz do nas na support, to forum nie jest forum i365.pl i nie służy do rozwiązywania problemów z hostingiem czy skryptami.

 

Nie wydaje mi się także, żeby należało je traktować jako bloga pod tytułem "w ile sekund o danej porze wygenerowała mi się strona" w 10 różnych postach bo z tematu z opiniami robi się po prostu śmietnik - zresztą zwróciłem się już do moderatora z prośbą o połączenie postów i przeczyszczenie zbędnych topiców.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byly same chwalebne opinie to pewnie moderator nie bylby wzwywany chodzby nie wiem jaki smietnik byl.

Co do supportu - czytalem na innych forach co odpisujecie

"To wina zle zoptymalizowanego skryptu"

Co w tej chwili byloby nie prawda.

Ja tutaj wyrazam opinie o tym hostingu powolujac sie na konkretne fakty.

Po za tym "Patryk" chcial zle dzialajaca witryne zobaczyc to mu pokazalem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gt8: niestety nie podałeś nawet URLa, a jeśli jest to serwis o którym myśle (ze stopki) - coż, nie widzę tam żadnych informacji o czasie generowania strony na forum, więc trudno mi jakoś pomóc (poza sprawdzeniem, że "Top Process %CPU 23.0 [php5] " jeślic chodzi o Twoje konto).

 

W razie dalszych pytań proszę o PW, nie dyskusje tutaj bo tak jak pisałem to nie jest odpowiednie miejsce (i nie ma to nic wspólnego z tym czy opinia jest dobra czy zła).

 

A co do supportu - póki nie napiszesz i nie zgłosisz problemu nie będziemy w stanie go sprawdzić i rozwiązać, im szybciej to zrobisz - tym szybciej pomożemy - to naprawdę prosta zależność i po to jesteśmy.

 

Pozdrawiam z i365.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz.. jestem pod wrazeniem szybkosci reakcji. Chyba dostalem polowe zasobow serwera bo strona generuje sie jak na localhoscie ^___^ naprawde, az milo po forum chodzic.

Super byloby jak by do przeprowadzki do Niemiec zostal taki poziom uslug.

Chyba problem zostal rozwiazany - niech moderator usunie ostatnie posty.. jak bym znowu mial taki problem - dobrze napisze najpierw do supportu - licze, ze albo zostane fachowo potraktowany albo co by bylo najlepsze nie powtorzy sie juz taki incydent. A jak nie to przeciez zawsze bede mogl znowu napisac, WHT nie ucieknie ;)

 

edit:

@bellerofont - nie bede robil OF. Jesli chcesz napisz na PW to podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie to przeciez zawsze bede mogl znowu napisac, WHT nie ucieknie ;)

Owszem, pewnie nie zniknie z sieci,

aczkolwiek to forum w żadnym wypadku nie jest po to aby niechlubnymi postami

przywoływać uwagę obsługi technicznej jakieś firmy,

a po rozwiązaniu problemu prosić o ich usunięcie.

Masz problem? To pisz do działu obsługi klienta!

Zrezygnowałeś z usług ponieważ nie spełnili Twoich oczekiwań?

Dział techniczny potraktował Cię lekceważąco?

Stracili Twoje dane z powodu awarii dysku i braku kopii zapasowych?

Wtedy powinieneś się tutaj udzielać.

Takie zachowania w stylu: "dobra, napiszę to na wht to wtedy będzie po mojemu",

są moim skromnym zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stronke na i365.pl od jakis dwoch tygodni i jak na razie wrazenia srednie, czesto sie zdarza ze strona bardzo wolnoa chodzi, nie mozna nawiazac polaczenia. Na stronie mam dwa fora i duza galerie. Licze ze to jakies chwilowe problemy i365.pl i bedzie lepiej i nie bede musiala wracac do starego hosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie hosting jest ogólnie dobry, jednak czasem zdażają im się wpadki.

 

Szczególnie sotatnio...

Moze to dlatego że przenosza się do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Top Process %CPU 23.0 [php5] "

 

Mam nadzieje ze to nie ten sam serwer co moj. Bo moja strona podobno generuje obciazenie 50% (naszczescie tylko niekiedy :)). A to znaczy ze jeszcze jeden taki user i brakuje CPU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moaha: W istocie. Szczególnie ostatnio działanie serwera w Niemczech ostro daje w kość. Kilka razy na godzine zdarzają się parominutowe pady.

 

Pozatym, gdy moja strona została przeniesiona do Niemiec odkryłem ciekawą rzecz. Gdy wpiszę adres mojej witryny z "www" www.xxxxx.i365.pl, to łączę się z stroną na serwerze w Niemczech, a gdy wpiszę bez, to z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a jeszcze lepiej po prostu napisać do nas na info (at) firma.i365.pl, naprawdę nie gryziemy!

 

(choć odswieżenie dnsów po operacji zmiany serwera to ważna sprawa, bo różnie z tym u providerów poszczególnych bywa).

 

pozdrawiam z i365.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kontaktowałem się w tej sprawie z wami, i dowiedziałem się że to wina mojego dostawcy internetu (TP.sa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting z i365.pl nie jest zły. Jakby to ująć, dla stron bez baz danych lub z mało wymagającymi bazami jest nawet bardzo dobry. Jednak, że poszukiwałem serwera z w miare wydajną bazą danych, aby założyć forum klasowe i chodziło nam o to by korzystanie z forum było bezproblemowe (reklam, problemów z bazami danych jak to jest w darmowym hostingu), więc zdecydowaliśmy się z kolegami na i365. Posiadali bardzo dobrą opinie, dobre ceny, no i na początku w okresie testowym byliśmy zadowoleni z ich usług (baza momentami przymulała, ale zawsze można było się połączyć), jednak, że już po dokonaniu wpłaty zaczynały się powoli problemy z serwerami. W ostatnich dniach w ogóle trzeba było mieć szczęście żeby chociaż przez chwile bezproblemowo skorzystać z usług bazy. Na szczęście od wczoraj poprawiło się, ale i tak hosting baz danych pozostawia wiele do życzenia.

 

Konto mam na serwerze s9, skrypt bazy danych: phpBB by Przemo 1.12.5, jak zdążyłem się przekonać bardzo mało wydajny i mocno obciążający bazę. Adres Strony: http://www.panicroom.i365.pl/forum/

 

No trudno jest jak jest, baza mało wydajna, wymagający skrypt no i usługi wykupione na rok, trzeba to będzie jakoś przeżyć.

 

Więc podsumowując polecam i365 dla osób chcących po korzystnych cenach założyć witrynę bez bazy lub niezbyt wymagająca względem bazy. Jednak, gdy ktoś chce korzystać z CMS'ów na ich hostingu to stanowczo odradzam, dla takich stron zdecydowanie lepszy jest hosting webd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wygenerowana w 0.01 sekundy. Zapytań do SQL: 7

 

To jest wlasnie to jest to "malo wydajnie" czy jak z połową hostingów tutaj samo moje wejście na stronę sprawiło, że wszystko działa cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patryk, to jest strona głowna, co innego jak sie wysyła posty. O tych godzinach aktualnie chodzi dobrze, ale czasami to...

 

W moim poście komentuje całokształ usług a nie to, że momentami chodzi dobrze.

Byłbym bardzo zadowolony gdyby tak było zawsze. Niestety dzisiaj popołudniu też spowalniał, no ale ostatnio poprawiło się w porównaniu do ostatnich dni, jak zresztą napisałem. Mam nadzieję, że znowu nie zacznie się psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadali bardzo dobrą opinie, dobre ceny, no i na początku w okresie testowym byliśmy zadowoleni z ich usług (baza momentami przymulała, ale zawsze można było się połączyć), jednak, że już po dokonaniu wpłaty zaczynały się powoli problemy z serwerami. W ostatnich dniach w ogóle trzeba było mieć szczęście żeby chociaż przez chwile bezproblemowo skorzystać z usług bazy. Na szczęście od wczoraj poprawiło się, ale i tak hosting baz danych pozostawia wiele do życzenia.

 

Dokładnie ;)

A problem leży oczywiście po stronie TP S.A :D

 

Mało tego, moje konto służy mi do zabawy i testowania skryptów i szczerze mówiąc przez pół roku udało mi się zainstalować tylko dwa :)

Niekiedy serwer S8 pracuje normalnie, ale jest to bardzo rzadko i zazwyczaj po kontakcie z BOK.

 

Jedyna zaleta to szybkie biuro obsługi klienta, z którego się dowiesz, że wina leży po stronie twojego łącza, a serwer który leży na maxa, działa ponoć poprawnie.

Jest to moja opinia, jak chcesz się koniecznie przekonać to załóż konto.

Ponoć nowe konta są w Europie, ale czy działają i jak to nie wiem i się nie dowiem :)

 

Ale :) Kto by się przejmował drobnym użytkownikiem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle na tych forach, providerzy są obrzucani błotem za to, że coś się nie pinguje (bo mu się zapomnial zaktualizować DNS), że coś działa wolno - czy kiedykolwiek, któryś z Was probował sprawdzić czy problem nie leży po Waszej stronie?

 

Nie mam co prawda wątpiliwej przyjemności kontaktu z userami korzystającymi z biur obsługi klienta hostingów na codzień, ale z łączami np. TPSA już tak i straty rzędu 50% + transfery ~200 kbps na szkielecie opentransit (przez który lecą między innymi Stany) to normalka.

 

Czego oczekujecie od BOKu takiego hostingu za 50, 100 czy nawet 150 zł rocznie? Że postawi Wam osobny serwer jeśli Wasz skrypt nadaje się na serwer dedykowany? Czy może na swój koszt powinni dzieciom Neostrady poprawić szkielet - tak, żeby do Prosperity trasa nie szła przez Niemcy, a i365 miało bezpośrednią rurę ze Stanów do TPSA? Ludzie, trochę zdrowego rozsądku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patryk, @miz...

Co Wasze posty mają wspólnego z tematem ( apropos dzieci neostrady ;) )

 

Moje zdanie jest takie i je wyraziłem tak jak reszta użytkowników w tym temacie.

Wy Panowie natomiast nie powinniście tego komentować :D

Dlaczego przez okres testowy i później przez miesiąc, dwa działa usługa normalnie, a później nagle łącza czołowych usługodawców internetowych zapychają się ?

 

Jest druga nad ranem, teraz jakoś wszystko działa ale jak ludziska rano wstaną to znowu będzie muliło i stało.

 

Powagi troszeczkę i wyrozumiałości dla ludzi, którzy kupują i oczekują tego nawet minimalnego działania ale działania.

Jak FTP autoryzuje się ok. 15 minut po czym wywala błąd, jak do Cpanela logujesz się też pare minut po czym wyświetla się biała strona z błędem o przekroczeniu czasu, jak dodajesz domenę i sypie błędem, że przekroczony czas to też wina m.in. TP S.A ?

To ja się zapytam dlaczego pare innych usług w USA działa mi wspaniale, łącznie z usługami wirtualnymi, dedykowanymi, a także multum stron i serwisów.

Wiem, akurat użytkownik ma pecha i usługodawca internetowy blokuje akurat jemu dostęp do jego usługi :)

 

Czego oczekujecie od BOKu takiego hostingu za 50, 100 czy nawet 150 zł rocznie? Że postawi Wam osobny serwer jeśli Wasz skrypt nadaje się na serwer dedykowany? Czy może na swój koszt powinni dzieciom Neostrady poprawić szkielet - tak, żeby do Prosperity trasa nie szła przez Niemcy, a i365 miało bezpośrednią rurę ze Stanów do TPSA? Ludzie, trochę zdrowego rozsądku..

 

Wiesz czego oczekuję bynajmniej ja ?

Chciałbym sobie w takim koncie utworzyć działającą bazę MySQL ( jedną ),

przydało by się także działające FTP,

także jakiś panel administracyjny, który się uruchamia i działa też by się przydał :)

Serwer dedykowany ? Do czego ? Żeby sprawdzić jak wygląda dany skrypt i modyfikować go dla przyjemności ? Chyba żartujesz. Wykorzystuję pare MB MySQL i może ze 400 MB miesięcznie transferu.

Opłacone mam 5 GB miejsca i 15 GB transferu. Jeżleli wg Ciebie powinienem kupić dedykowany na te cele to dzięki za fachową poradę.

 

Panowie jak coś napisać to chociaż konkretnie :)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek:

 

http://groups.google.pl/group/pl.internet....3f395d0b893ed7b

 

Oczywiście nie liczę, że zmądrzejesz i zrozumiesz, że to czy jakiś provider ma obciążony serwer czy nie ma to tylko część zabawy, o którą wcale nie musi chodzić, ale chociaż przeczytaj zanim napiszesz kolejnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patryk, czy nie wydaje się Tobie dziwne, że zarówno michal22 i ja mamy te same problemy?

Jakby co to mam neta od www.gni.pl i oni napewno nie kożystają z łącz tepsy. Jak zarówno 30 użytkowników mojego klasowego forum ma te same problemy. Napewno wszyscy sciągają z p2p lub mają wadliwe łącza, lub popsute komputery i dlatego są problemy. Człowieku zastanów sie co Ty piszesz. I skąd Ty wogóle mozesz wiedzieć cokolwiek o hostingu i365.pl jeżeli nie posiadasz u nich konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×