Skocz do zawartości
crazyluki

[telefon] e51 kupie

Polecane posty

Witam!

nie ma ktoś z forumowiczów telefonu nokia e51 w dobrym stanie, w orange (lub bez simlocka), najlepiej z gwarancją ? Chętnie odkupię.

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ile płacisz bo posiadam taką nokije :) tylko że przyciski do wymiany wyświetlacz nie porysowany bez simlocka gwarancja jeszcze rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też mnie korci ten telefon, ale o ile w salonach jest drogi na maksa i chore umowy (tępaki znowu robią 24-36 miesięcy umowy, a podobno mieli tego zabronić.. echh kraj bezprawia).. na Allegro czasem nówki za 500-600zł są.. choć ciut się boję z allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępaki znowu robią 24-36 miesięcy umowy, a podobno mieli tego zabronić.. echh kraj bezprawia

Zawsze możesz kupić bez umowy i zapodać pre paid, i nie tępaki a substydiowanie aparatu, przy abonamentach 20-30 zł i koszcie minuty 50 gr trudno abyś miał aparat za 500-1k zł za frajer ... prosta matematyka, ABONAMENT TO NIE RATA.

Masz w nim usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zainteresowany niech sobie poczyta oferty na nokia-e51.net

Forum użytkowników tego telefonu. Jest tam kilka ofert sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć ciut się boję z allegro..

 

Czego? Rozum własny masz? Potrafisz ocenić czy oferta jest wiarygodna, czy wyssana z palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz jakie ceny są? ;)

 

Nie wiem z jakiej sieci ty korzystasz, le ja mam 29groszy + rozmowy wewnątrz sieci za 5gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, iż bardzo często koszt rozmowy w pre-paid bez telefonu za 1zł jest tańszy od abonamentu z telefonem za 1zł który kosztuje pare stów i więcej, operator musi sobie odbić koszt telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego? Rozum własny masz? Potrafisz ocenić czy oferta jest wiarygodna, czy wyssana z palca?

 

ojj, nie chcę straszyć, ale raz kupiłem telefon z allegro, według oferty miał być w 100% sprawny, kupiłem go, przyszedł "za pobraniem" i okazało, że przednie przyciski (n95) nie działają. Miałem niezłą przeprawę ze sprzedawcą, dobrowolnie nie chciał uznać zwrotu uszkodzonego telefonu. W sprawę zaangażowało się allegro i jakoś udało mi się z tej transakcji wywiązać. Sprzedawca miał 100 pozytywów i 0 negatywów ;) Takie przypadki chodzą po ludziach i tyle.

 

Swoją drogą, może lepiej rozejrzeć się za używaną n95 ? Da się kupić ją za 450-500zł w dobrym stanie, do tego jakaś karta pamięci i telefon niezawodny, ma wifi, gps'a (można wgrać mapki i korzystać z niego za darmo - oczywiście po zakupie map ;) ). Symbian też jest - co umożliwia wgranie wielu aplikacji, można wgrać gry z ngage 2.0 - świetna grafika.

 

No, chyba że e51 ma jakąś funkcje, której poskąpili n95?

 

Jeśli zależy Ci na e51 to może zainteresuj się ofertą MixPlusa? Podpisujesz umowę w której zobowiązujesz się do danej ilości doładowań za konkretną cenę (np 36 doładowań za 50zł/mc).

Telefony są dosyć tanie - a to co doładujesz - możesz w końcu wykorzystać.

Niestety - i tam ten telefon jest drogi, bo przy umowie 36 zasileń za 50zł/mc musisz do niego dopłacić 269zł - tyle, że telefon masz nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 groszy za minutę? Chyba 4 lata temu ;)

 

tia ...

 

cena za minutę w ramach abonamentuNie dotyczy Play oraz Cyfrowego Polsatu S.A.

 

63 gr 58 gr 37 gr 54 gr 50 gr 50 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Orange (Najdmen przedstawił cennik Orange)? Jak tak to tutaj możesz zapomnieć o jakości... wiem bo byłem klientem przez prawie 6 lat.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to cennik orange, nie - nie mam nic w orange, chciałem tylko pokazać że są na rynku stawki 50 gr ;)

 

Patrys ma rację, play ma turbo stawki a ma też turbo nie ogarniętą sieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrys ma rację, play ma turbo stawki a ma też turbo nie ogarniętą sieć ...

 

 

Zależy gdzie i kto z niej korzysta ;-) Większość komentarzy w necie napisała pewnie spora grupa osób które nie do końca wiedzą jak działa telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie i kto z niej korzysta ;-) Większość komentarzy w necie napisała pewnie spora grupa osób które nie do końca wiedzą jak działa telefon.

 

Ja nie opieram swoich opinii nt. operatorów mobilnych na podstawie postów na forach ;)

Siedzę przy tym 8-10h dziennie ... ;)

 

Jak ktoś chce w miarę spokój to polkomtel / ptc nie są źli.

Ale centertel czy p4 ... bleee swoją drogą p4 notuje spore spadki ebitdy i już w maju chcieli aby ich ktoś wykupił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee swoją drogą p4 notuje spore spadki ebitdy i już w maju chcieli aby ich ktoś wykupił ...

 

 

A ja słyszałem informacje które są przeciwnością tego co piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ja używam już któryś rok ery i nigdy z nimi problemu nie miałem.

Rachunki może nieraz nie są od nich miłe, ale sieć działa nienagannie.

 

Co do play'a to traktował bym ich trochę jak zabawkę, swoją drogą fajnie wyglądają reklamy "Do play 10 gr drożej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tja.. wiem o tym kicie wciskanym powszechnie, że "abonament to nie raty", ale sorry, przy umowie na 24 miesiące, przy abonamentach rzędu 50-70zł oni chcą po 400-500zł za telefon.. jak te telefony tak naprawdę kosztują tyle, albo i mniej.. niestety, w naszym kraju te oferty to o kant d..y rozbić..

 

Ja po dwóch latach w Erze (za czasów pięciosekundówek) już raczej szybko w abo nie pójdę.. choć od chyba nie wiem.. 5? 6? 7 lat mam simplusa.. myślałem o miksie jakimś, ale tam są takie oferty, że lepiej wziąć coś.. z Allegro heh

 

Chyba rzeczywiście przyjrzę się tym ofertom z Allegro..

 

No niestety, może to kwestia tego, że stówę dać miesięcznie na abo+jakiś tam rachunek to dla mnie za dużo, wolę mieć kontrolę.. może i nawet bym był skłonny, ale nie na 24 miesiące.. już kiedyś było lepiej, to tak jak z tepsą, co było 2,5 i 4 bodajże Mbita w sensownej cenie, a teraz znowu dają śmieszne prędkości po skandalicznych cenach i długich umowach..

 

Simplus niestety wkurza gdy się chce zagranicą zadzwonić.. jakieś durne kody trzeba wklepywać przed numerem telefonu... już miałem w pewnej chwili przenosić numer do Playa.. no ale u nich to też jaja były (są?) przez chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem informacje które są przeciwnością tego co piszesz....

 

Słyszałeś gdzie ? :) Bo ja akurat od pracowników top management p4 ;)

 

 

Co do play'a to traktował bym ich trochę jak zabawkę, swoją drogą fajnie wyglądają reklamy "Do play 10 gr drożej" ;)

 

interconnect, niskie stawki = zarabiajmy na połączeniach przychodzących :D

 

 

Tja.. wiem o tym kicie wciskanym powszechnie, że "abonament to nie raty", ale sorry, przy umowie na 24 miesiące, przy abonamentach rzędu 50-70zł oni chcą po 400-500zł za telefon.. jak te telefony tak naprawdę kosztują tyle, albo i mniej.. niestety, w naszym kraju te oferty to o kant d..y rozbić..

 

Nadal myślę, że idziesz w złą stronę ...

Weźmy np. plusa;

55 zł brutto 90 minut = 61 gr brutto za minutę, gdzie ta rata się tu mieści skoro

standardowa minuta kosztuje 48 gr ?

0.48 x 90 = 43.2 zł brutto, czyli całe 12 zł miesięcznie,

12 x 24 = 288

 

Cena detaliczna uśredniona z allegro nokii np. jakiejś tam 6730 to (z grubsza uśredniając) 530 zł, koszt w tym abonamencie to 149, czyli 149 + 288 = 437.

 

Reasumując (jak się gdzieś pomyliłem to sorki) zarabiasz no niech będzie stówkę

na flaszkę finlandii czy jacka i gadasz 1.5 godziny + jeśli mnie wzrok nie myli smsujesz .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najdmen... ale masz "kontrakt".. a na 2 lata to wiesz.. heh

 

Mam zamiar iść do salonu, usiąść i powiedzieć "no, coś na 12 miesięcy wypasionego z nokią e51".. podejrzewam, że nigdzie nic mi sensownego nie dadzą, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×