Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Miał już ktoś z nimi do czynienia? Jak wygląda odpowiedź supportu oraz sprawność serwerów?

 

Z tego co BOK mi odpowiedział to ich serwery leżą w Łodzi, ceny są beż żadnej promocji (stałe). Oferta wygląda bardzo fajnie, warunki są elastyczne. Oprócz pojemności i transferu miesięcznego wszystko jest bez ograniczeń - BOK napisał, że w miarach zdrowego rozsądku oczywiście.

 

Proszę o odpowiedź co myślicie o tym hostingu?

 

Pozdrawiam,

Rafał Frąckowiak.

NetStock sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał już ktoś z nimi do czynienia? Jak wygląda odpowiedź supportu oraz sprawność serwerów?

 

DOMAIN:                 eqsite.pl
registrant's handle:    nrr7258639758203 (INDIVIDUAL)
nameservers:            ns1.eqsite.pl. [91.205.74.162]
                      ns2.eqsite.pl. [91.205.74.227]
created:                2010.01.11 09:18:31
last modified:          2010.01.11 10:45:00

 

domena eqsite.pl istnieje całe 5 dni ;)

 

Oczywiście zaraz pojawią się tu opinie wielu zadowolonych klientów którzy dopiero co się zarejestrowali na naszym forum :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miał już ktoś z nimi do czynienia? Jak wygląda odpowiedź supportu oraz sprawność serwerów?

 

Z tego co BOK mi odpowiedział to ich serwery leżą w Łodzi, ceny są beż żadnej promocji (stałe). Oferta wygląda bardzo fajnie, warunki są elastyczne. Oprócz pojemności i transferu miesięcznego wszystko jest bez ograniczeń - BOK napisał, że w miarach zdrowego rozsądku oczywiście.

 

Proszę o odpowiedź co myślicie o tym hostingu?

 

Pozdrawiam,

Rafał Frąckowiak.

NetStock sp. z o.o.

 

Tak szczerze to nie znam żdnej sp. Z O.O. która iteresowałaby się którąkolwiek firmą co istnieje na rynku hostingowym kilka dni, i osobiście ma jednego posta na forum. Kryptoreklama? Nie pytasz o Nazwa, nie pytasz o Home, pytasz o coś co niikt jeszcze nie zna.

Niestety nie uzyskasz żadnej opinni, prawdopodobnie nie ma tu ani jednego klienta tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie znam żdnej sp. Z O.O. która iteresowałaby się którąkolwiek firmą co istnieje na rynku hostingowym kilka dni, i osobiście ma jednego posta na forum. Kryptoreklama? Nie pytasz o Nazwa, nie pytasz o Home, pytasz o coś co niikt jeszcze nie zna.

Niestety nie uzyskasz żadnej opinni, prawdopodobnie nie ma tu ani jednego klienta tej firmy.

 

żal dupę ściska, że nie pytam się o was? wpuścić chamstwo. o tej firmie pisano na irc więc zarejestrowałem się i prosiłem o konkrety a nie smuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eqsite ma właśnie pierwszą przerwę techniczną ;) ich strona nie dziala. 15min temu działała i z tego co patrzyłem, to nie dało się wejść w żaden dzial, poza ofertą. Zbytnio to nie zachęca do skorzystania z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal dupę ściska, że nie pytam się o was? wpuścić chamstwo. o tej firmie pisano na irc więc zarejestrowałem się i prosiłem o konkrety a nie smuty.

 

Pozostawiam to bez komentarza, jakby mój pracownik tak napisał na jakimś forum miałby już po pracy. ;)

Dwa światy, jedna przestrzeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal dupę ściska, że nie pytam się o was? wpuścić chamstwo. o tej firmie pisano na irc więc zarejestrowałem się i prosiłem o konkrety a nie smuty.

 

heh, akurat chamstwo widać w Twojej wypowiedzi ;)

 

Powinieneś nam podziękować, że ukazaliśmy Ci że ta strona istnienie tylko kilka dni.

Jeszcze nieopatrznie kupiłbys tam konto co bylo by dużym błędem, a tak mozesz znalesc pewniejszą firmę :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją wypowiedź.

 

Pozwoliłem sobie sprawdzić - Firma istnieje od 1995 roku a dokładnie 13-10-1995.

 

Być może ciągle nie zajmowała się usługami internetowymi (wg. PKD), ale nie każda firma hostingowa zaczynała z taką "kartoteką".

 

/ edit: Dane adresowe zostały potwierdzone. To nie krzak, ani złodzieje danych firmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i z tego co patrzyłem, to nie dało się wejść w żaden dzial, poza ofertą. Zbytnio to nie zachęca do skorzystania z ich usług.

Też na to się "złapałem" ;) Okazuje się, że wszystkie zakładki działają ale są wyświetlane na samym dole strony (musisz przewinąć) pod stale widoczną ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją wypowiedź.

 

Pozwoliłem sobie sprawdzić - Firma istnieje od 1995 roku a dokładnie 13-10-1995.

 

Być może ciągle nie zajmowała się usługami internetowymi (wg. PKD), ale nie każda firma hostingowa zaczynała z taką "kartoteką".

 

tez sobie to pozwoliłem sprawdzić i nie ma to zadnego znaczenia.

 

My Ci po prostu mówimy że teraz nie warto tam nic kupować.

Strona w necie jest od kilku dni i aktualnie nie działa.

 

Sumując: nic tam nie kupuj, tylko poszukaj innej firmy.

 

EDIT: na stronie tej firmy http://best-pol.pl nie ma ani słowa o hostingu ;)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało tego dostali od DC adresy IP po webr.pl ;) (nie dość że domena ma 5 dni to nawet nie poprosili o jakieś świeże IPiki).

 

A autor tematu dziwnym przypadkiem pisząc temat korzysta z anonimowej bramki proxy :)

 

Bo to jest smutna kryptoreklama ...

 

 

EDIT: na stronie tej firmy http://best-pol.pl nie ma ani słowa o hostingu :)

Pewnie synek wziął dane firmy taty albo ktoś je skopiował.

Małe szanse aby spółka rejestrowała domena jako;

INDIVIDUAL - jedn. os. dział jeszcze można zrozumieć (sam tak mam jedną z domen firmowych) ale spółka ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby dużo szumu było, a to czy reszta jest ;)

 

Opinie przynajmniej już są wcześniej jak klienci :)

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że w biznesie o to chodzi aby było głośno i nikt nie przekręcał nazwy,

no ale taki szum że dziś ruszyło i już jakieś pady?

netstock, ludzie Ci zarzucają kryptoreklamę, bramkę proxy i nic?

trzeba było od razu pisać jako właściciel/pracownik, a tak to śmiesznie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ta awaria długo trwa, wracając do tematu firmy to www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl i wszystko jasne ;)

Nie mają strony nawet zindeksowanej, a za spamowanie na forach ktoś z tym poszedł pełną parą pod różnymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafał Frąckowiak.

NetStock sp. z o.o.

 

A może Pan podać numer KRS pod jakim działa firma NetStock sp. z o.o., bo po nazwie jakoś nie daje się wyszukać w rejestrze KRS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jest już po 15. więc ferie zimowe się zaczęły na pewno w niektórych województwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małopolskie i Świętokrzyskie ma na pewno :)

Ja mam dopiero od 15 lutego, także czekajcie, moja oferta też się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i święta racja panowie Ferie się rozpoczęły jak widać też na załączonym obrazku. ;)

Poszperałem trochę w sieci i znalazłem oferty EQSITE.pl na dwóch innych forach o to linki do nich:

http://www.forum.opt...id=637476&st=0& i http://www.webtips.p...ferta-eqsitepl/

 

A i dla Ciekawych to ten Synek ma "Firmę / Krzaka":) zarejestrowanego w Mieście Konin jest to województwo wielkopolskie w którym od jutra zaczynają się ferię :)

 

 

Jest już po 15. więc ferie zimowe się zaczęły na pewno w niektórych województwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×