Skocz do zawartości
Krisu

[wirtualny] Pomoc w wyborze hostingu

Polecane posty

Moje wymagania:

 

Powierzchnia dyskowa co najmniej 6GB mile widziane jednak jest 10GB.

Transfer miesięczny od 30GB.

Możliwość parkowania co najmniej 3 domen.

Możliwość założenia co najmniej 3 użytkowników ftp z wydzieleniem do konkretnego katalogu.

Możliwość założenia co najmniej 3 kont pocztowych wraz z aliasem dla każdego.

Bazy danych mysql w ilości 5 lub więcej.

 

Obsługa PHP 4, PHP 5, Cron

Bezpłatna pomoc techniczna

Wskazania sub/domen na osobne katalogi

Biblioteka GD i CURL

Oczywiście nie chcę żadnych ograniczeń na wielkość plików itp.

Opcja SSH nie jest konieczna.

 

Szukam serwera w miarę dobrej reputacji, mogą zdarzać się drobne usterki, np godzinna awaria serwera raz w miesiącu lub godzinach nocnych, jednak by usterki były sprawnie usuwane. Czyli uptime na poziomie 97-99%.

 

Jestem gotów zapłacić 150 zł za rok.

 

Interesują mnie również zagraniczne oferty.

 

To chyba tyle, proszę o doradzenie mi w sprawie wyboru hostingu, z góry dziękuję.

 

Firmy hostingowe mogą składać swoje oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą, niestety 150 złotych na rok dla tych parametrów to trochę mało, ale krótko co oferujemy:

SW8000

Pojemność konta: 8 GB

Miesięczny transfer 120 GB ( w opcji z promocją nielimitowany)

Darmowa domena (pakiet w promocji SW8000 przy zapłacie na rok z góry)

 

Nielimitowane opcje takie jak: SQL, FTP, Domeny, Subdomeny, CRON JOBS itd.

Link do ofert: http://mzone.pl/sharehosting.html

Link do oferowanego produktu: http://mzone.pl/sw8000.html

 

Cena niestety trochę wyższa niż podałeś: 219 złotych/rok

 

Support: Chat, Ticket, Telefon

Średni odpowiedzi poprzez ticket około 1h (liczony w godzinach od 10:00 - 22:00)

Czas odpowiedzi poprzez chat: 1 minuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto Medium:

 

  • Przestrzeń dyskowa 6 GB
  • Transfer 30 GB/miesiąc
  • Cena brutto 149 zł/rok

 

Wszystko jest - GD, CURL jedynie nie ma PHP w wersji 4 (jest jedynie 5), ale może da się coś zrobić - zapraszam do przetestowania. Limitów na liczbę domen, baz danych, emaili nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Woooha! Ale pojechali : )

 

Bartosz - rzeczywiście, ta zmiana w regulaminie robi swoje : )

Nie ma to jak cały wątek w ofertach... "bo autor wyraził taką prośbę"

 

Ale to wszystko po to, by forum było "czyściejsze", no nie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woooha! Ale pojechali : )

 

Bartosz - rzeczywiście, ta zmiana w regulaminie robi swoje : )

Nie ma to jak cały wątek w ofertach... "bo autor wyraził taką prośbę"

 

Ale to wszystko po to, by forum było "czyściejsze", no nie? : )

 

Czepiasz się..

Teraz wątki w tym dziale dzielą się na takie gdzie autor poprosi o oferty firm i od góry do dołu będą

tylko wypowiedzi firm (jak tu) i wątki gdzie "koledzy" będą polecać swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie śmietnik, ktoś potrzebuje pomocy i zwraca się z tym na forum hosting->Prośba. Tyle jest teraz reklam w necie, że google łapie już niewiadomo co i trzeba się naoglądać niewiadomo czego, aż głowa boli! Z mojego doświadczenia mogę polecić usługi K2 Internet. Przejrzyj sobie tą stronkę.

 

Ostatnio K2 pracuje dla TravelPlanet i Audioteka. Tu na forum nawet ktoś coś pisał apropo audioteki o znakach wodnych. I widziałem artykuł o tych znakach w computer world top 200.

 

O pojemność dyskową nie musisz się martwić, będzie. Jeżeli chodzi o usuwanie usterek, zawsze masz kontakt telefoniczny z administratorem w razie potrzeby, a umowa o SLA będzie regulowała dostępność, nawet tą najwyższą (HA).

 

Nie emigruj za granice, w Polsce też coś się znajdzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post o K2. Czy można coś z tym nachalnym marketingiem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się oburzasz, człowiek napisał konkretne wymagania co do dostawcy hostingowego, więc potrzebuje takiego dostawcy, który będzie miał indywidualne podejście do klienta. Ja jestem za tym aby nie uciekać za granicę tylko zostać w Polsce, więc poleciłem K2 Internet, jest to firma, która ma indywidualne podejście do klienta.

 

Znacie inne takie firmy? Jeżeli tak to napiszcie, kolega na pewno skorzysta z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się oburzasz, człowiek napisał konkretne wymagania co do dostawcy hostingowego

Napisał też widełki cenowe - 150zł/rok, a za to raczej w k2 mu nie zasponsorują klastra HA.

PS: Czemu odgrzewasz kotlety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się oburzasz, człowiek napisał konkretne wymagania co do dostawcy hostingowego, więc potrzebuje takiego dostawcy, który będzie miał indywidualne podejście do klienta. Ja jestem za tym aby nie uciekać za granicę tylko zostać w Polsce, więc poleciłem K2 Internet, jest to firma, która ma indywidualne podejście do klienta.

 

Znacie inne takie firmy? Jeżeli tak to napiszcie, kolega na pewno skorzysta z tego.

 

Takich firm mających indywidualne podejście do klienta jest setki, jeśli nie tysiące. Proponujesz pozostać w Polsce, jasne tyko że większość firm ma serwery za granicą. OVH we francji, Masternet w Niemczech, My mamy w UK. Niewielka ilość firm ma serwery w Polsce jak np. Hekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest jasne że większość polskich firm ma serwery nie tylko w Polsce. Chodziło mi o polskie firmy. Co do odgrzewania kotletów, to już temat jest zamknięty? Bo nie rozumiem. O jaki kotlet Ci chodzi? :D ... że K2 ma podejście indywidualne do każdego klienta? czy o to że temat już nieaktualny?

 

Możesz mi powiedzieć jakie znasz firmy z indywidualnym podejściem do klienta? bo nie mogę naleźć, ale chodzi o takie które się specjalizują w tym a nie dodatkowo oferują takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Możesz mi powiedzieć jakie znasz firmy z indywidualnym podejściem do klienta? bo nie mogę naleźć, ale chodzi o takie które się specjalizują w tym a nie dodatkowo oferują takie podejście

A co to za różnica? Jeśli do mnie zadzwoni klient, to nic nie szkodzi aby przygotować ofertę specjalnie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi powiedzieć jakie znasz firmy z indywidualnym podejściem do klienta? bo nie mogę naleźć, ale chodzi o takie które się specjalizują w tym a nie dodatkowo oferują takie podejście

 

 

Każda firma, z wyjątkiem molochów typu Home, Nazwa, OVH itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile zapłacisz ;)

 

Nie wiem, jeszcze nie miałem potrzeby korzystania z ich usług. Jednak pewnie masz rację, bogatszy klient to nasz klient ;)

 

 

Chodziło mi o polskie firmy.

 

MZone Group jest Angielską firmą, to już jesteśmy BE, bo to nie Polska firma? Jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nawet przeciętny człowiek wie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego....

 

Czy to jakaś aluzja do naszych usług?

 

Nie rozumiem Twojej odpowiedzi, chyba że nie dotyczy mojego poprzedniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica? Jeśli do mnie zadzwoni klient, to nic nie szkodzi aby przygotować ofertę specjalnie dla niego.

 

To było odnośnie tej wypowiedzi, można to też porównać to tego że system okienkowy nigdy nie dorówna w serwerowaniu systemowi który skupia się wyłącznie na hostowaniu, np unix freebsd.

 

To jest moje zdanie, jakie jest wasze? Odgrzewamy dalej tego kotleta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
To jest moje zdanie, jakie jest wasze? Odgrzewamy dalej tego kotleta? biggrin.gif

Wole kebaby, ale świeże.

 

 

Wracając do tematu, rozumiem że od teraz na stronach hosterów jak będzie napis "podchodzimy indywidualnie do każdego klienta", to jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadłem kiedyś kebaby u turka w Niemczech, ale oni robią niezłe kanapki 8).

 

Wpisz sobie w google: "Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta." takie zdanie to już jest w większości firm, często poprzedzane słowem: "...ale również ..." :D.

 

Czyż nie lepiej jest wybrać firmę, która skupia się na sposobie podejścia który nas interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×