Skocz do zawartości
Mamuśka

Czy popieramy tu nieuczciwą konkurencję?

Polecane posty

Zainspirowana ostatnimi wydarzeniami w wątku z opiniami o webh.pl postanowiłam założyć nowy temat z zapytaniem jak w temacie.

 

O co tutaj chodzi?

 

Bodajże w łikend pojawiły się paszkwile w opiniach o webh, które dopiero dzisiaj wylądowały w koszu, gdzie ich miejsce. ( http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=20603 )

 

W związku z tym, że w koszu nie ma możliwości odpisania napiszę tu to co mieliśmy napisać Pani Małgorzacie.

 

Całe to stowarzyszenie i panna Małgorzata...

 

Ciekawe, że panna Małgorzata potrafiła znaleźć forum WHT, na nim temat o webh'u i napisać koncertowego paszkwila, a jednocześnie nie potrafiła podać żadnych szczegółów ( jakiś link, screen może) .

 

Przyjmuje zakłady czy panna Małgorzata się odezwie. Jeśli tak ( w co wątpię) poproszę o:

1. link do strony ''stowarzyszenia''

2. link do artykułu na stronach policji, na który się Pani powołuje

3. link do strony, która rzekomo propaguje zakazane treści - bo jeśli takie są, a webh zaniechał działania to strona i treści nadal znajdują się na serwerach.

 

 

I teraz mam pytanie do moderatorów i administratorów forum: zakładam, że jesteście Panowie osobami myślącymi i skoro należycie do sapiensów to sami powinniście się zorientować, że te posty to jedna wielka kupa!

 

Czy naprawdę trzeba było jednej pyskatej baby żeby wywalić śmieci tam gdzie ich miejsce?

 

Czemu służy to forum?

 

Wymianie rzetelnych opinii czy obrabianiu d*py konkurencji?

 

 

Pozdrawiam,

Mamuśka.

 

 

ps. wysyłam Pani Małgosi link do tematu na pw, żeby nie musiała szukać na forum... i będziemy wiedzieli czy odebrała pw i zobaczymy co nam odpowie.

 

ps2. sama mam wątpliwości czy niektórzy zamiast pisać na wht nie powinni się nadal bawić grabkami w piaskownicy, jeśli więc szeryfowie uznają, że jest to temat na piaskownicę to proszę o przeniesienie...

 

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że razem z mężem prowadzimy w sieci jakieś tam opiniotwórcze fora dyskusyjne i wiemy jak wygląda obrabianie tyłka konkurencji i do czego zdolny jest Polak.

 

Nie są to miłe wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje posty w tym samym temacie i w hostisdown się nie różniły zbytnio.

Tobie też powinni kasować? Wydaje mi się, że jesteś ostatnią osobą która powinna takie tematy zakładać bo głupio to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie czasowo moje posty.

 

 

A potem dopiero komentuj.

 

Nie zastanawiam się tu nad moim zadowoleniem z usług webh tylko patrzę na to co się pisze i w jaki sposób.

 

I nie rób offtopa proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuje zakłady czy panna Małgorzata się odezwie. Jeśli tak ( w co wątpię) poproszę o:

[ciach]

Po co sie produkowac - to byl zwykly fake...

I teraz mam pytanie do moderatorów i administratorów forum: zakładam, że jesteście Panowie osobami myślącymi i skoro należycie do sapiensów to sami powinniście się zorientować, że te posty to jedna wielka kupa!

Moderatorzy nie sa wstanie dokladnie zlustrowac wszystkich postow, ktore tu sie pojawiaja (chociaz niektorzy sie bardzo staraja) - dlatego kazdy user ma dostep do przycisku "Raport", gdzie mozna zglosic moderatorom dowolny problem. I problemy, jesli zostana potwierdzone przez moderatorow, sa sprzatane.

Czy naprawdę trzeba było jednej pyskatej baby żeby wywalić śmieci tam gdzie ich miejsce?

Nie schlebiaj sobie, to Sebak to opisal.

ps2. sama mam wątpliwości czy niektórzy zamiast pisać na wht nie powinni się nadal bawić grabkami w piaskownicy, jeśli więc szeryfowie uznają, że jest to temat na piaskownicę to proszę o przeniesienie...

A wystarczylo zalozyc temat w odpowiednim dziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównaj sobie czasowo moje posty.

 

 

A potem dopiero komentuj.

 

Nie zastanawiam się tu nad moim zadowoleniem z usług webh tylko patrzę na to co się pisze i w jaki sposób.

 

I nie rób offtopa proszę Cię.

 

Widać co piszesz i jak. Bezsensowne posty. Jak płaczesz na forum na webh a za chwilę ci się odmienia całkowicie. Normalnie jak dziecko wymuszające coś na mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest oczywista i wylądowała w koszu, zdarza się - konkurencja albo jadowity klient, nikomu tego nie życzę. Nie ma się czym podniecać tylko zgłosić trzeba i iść lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna "Mamuśko".

Może ty nie masz nic innego do robienia tylko przesiadywanie na forach i pisanie bzdur.

Inni maja też obowazki lub akurat w moim przypadku przedterminowy poród.

Nic to.

Dodatkowo uważam, że jesteś najmniej odpowiednią osoba, której mam przedstawiać jakiekolweik dowody.

Skontaktował sie ze mna osobiście przedstawiciel firmy webh.pl, któremu przekaże wszystkie informacje zebrane przez Nas i który mam nadzieje, będzie miał wiecej rozumu niż ty.

Z pozdrowieniami dla wszystkich inteligentnych użytkowników i dla Mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna "Mamuśko".

Może ty nie masz nic innego do robienia tylko przesiadywanie na forach i pisanie bzdur.

Inni maja też obowazki lub akurat w moim przypadku przedterminowy poród.

Nic to.

Dodatkowo uważam, że jesteś najmniej odpowiednią osoba, której mam przedstawiać jakiekolweik dowody.

Skontaktował sie ze mna osobiście przedstawiciel firmy webh.pl, któremu przekaże wszystkie informacje zebrane przez Nas i który mam nadzieje, będzie miał wiecej rozumu niż ty.

Z pozdrowieniami dla wszystkich inteligentnych użytkowników i dla Mamuśki.

 

Inteligentni użytkownicy chcieliby poznać KRS stowarzyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Mamuśka zachowujesz sie jak dziecko , nie muszę tego uzasadniać to każdy chyba wie na tym forum , nie wiem czemu tak bronisz webh .Podejrzewam ze właściciel firmy webh szuka sobie sprzymierzeńców i pisze do swoich kilku klientów których można zliczyć na palcach u jednej reki. To jest naprawde bardzo dziwne aby klient byl tak za webh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentni użytkownicy chcieliby poznać KRS stowarzyszenia.

Ja również. Dopóki na adres dokumenty@webhostingtalk.pl nie wpłynie informacja

o wpisie do KRSu, konto stop_pedofilii będzie zbanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest naprawde bardzo dziwne aby klient byl tak za webh :)

Nie jestem aż tak za webh i nie bronię ich, chodzi mi o samą sytuację.

Gdybym takie coś przeczytała przy innych opiniach o firmach hostingowych napisałabym to samo co napisałam tu.

 

Nie twierdzę, że są najextra na rynku... pewnie są lepsi. W kilku miejscach próbowałam i nie dało rady. Tu mimo, że są pewne niedociągnięcia dają radę i jestem zadowolona. Generalnie plusy przeważają nad minusami. A chyba o to chodzi, nie?

 

A tak jak zaznaczyłam w pierwszym poście w tym temacie: prowadzę również forum opiniotwórcze i często spotykam się z takimi złośliwymi opiniami na temat konkurencji, dlatego też jestem wyczulona na tym punkcie.

 

Mogę być? Prawda?

 

Pragnę nadmienić, że znajdujemy się na forum dyskusyjnym, a forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji. Dlatego napisałam/zapytałam... nikogo tu nie oskarżam, nie mam do nikogo pretensji liczyłam ja rozmowę i chciałam poznać Wasze opinie na temat takich działań.

 

Najwidoczniej się przeliczyłam.

Nie sądziłam, że ludzie, którzy potrafią pisać nie potrafią czytać.

 

:)

 

 

mea culpa .. więcej nie będę sobie zbyt wiele wyobrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę nadmienić, że znajdujemy się na forum dyskusyjnym, a forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji. Dlatego napisałam/zapytałam... nikogo tu nie oskarżam, nie mam do nikogo pretensji liczyłam ja rozmowę i chciałam poznać Wasze opinie na temat takich działań.

 

A wedlug mnie to wyglada na oskarzenie a nie dyskusje.

 

Po drugie oskarzenie to wyglada na pomowienie.

 

Po trzecie - dzialanie calkiem nieprofesjonalne. Takie tresci zglasza sie organom scigania, a nie administratorowi serwera. To one powinny sie skontaktowac z administratorem serwera, a nie jakies tam stowarzyszenie.

 

Po czwarte - uzytkownik Krokody poprosil Ciebie:

Inteligentni użytkownicy chcieliby poznać KRS stowarzyszenia.

Nie podalas go pomimo, ze wypowiedzialas sie w dalszej czesci dyskusji.

 

 

W wolnej chwili poszukaj w Kodeksie Karnym jaka kare w nim przewidziano za pomowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie podalas go pomimo, ze wypowiedzialas sie w dalszej czesci dyskusji.

 

Przecież to nie mamuśkę o to prosił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nie mamuśkę o to prosił..

 

Przepraszam jezeli ktos mylnie odczytal moj post. Oczywista oczywistoscia jest to, ze uwagi swoje skierowalem do Pani uzywajacej nicka "stop_pedofilii".

Mam nadzieje, ze pomimo tego niedomowienia - byc moze z mojej winy - Pani uzywajaca nicka stop_pedofilii wezmie je sobie do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze właściciel firmy webh szuka sobie sprzymierzeńców i pisze do swoich kilku klientów których można zliczyć na palcach u jednej reki. To jest naprawde bardzo dziwne aby klient byl tak za webh

 

 

 

Dlaczego to jest, aż tak dziwne dla Ciebie? To, że ty wychwalasz AH nie oznacza, że inni też muszą...

 

 

 

pisze do swoich kilku klientów których można zliczyć na palcach u jednej reki

 

Działamy już prawie 3 lata na rynku hostingowym, przy kilku klientach nie bylibyśmy wstanie tak długo utrzymać się na rynku, a co dopiero mówić o rozwoju usług.

 

 

Następnym razem przed napisaniem takiej głupoty zastanów się trzy razy czy warto i czy jest sens wprowadzać kogoś w błąd.

 

 

 

Odnośnie całej tej sytuacji to na chwilę obecną pozostawię to bez komentarza...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak dla mnie to to forum jest strasznie ciche, i w sumie nie jest az tak bardzo uzyteczne jak myslalem rejestrujac sie (tj sporo wypowiedzi tylko do kosza, i wszystko kreci sie wokol webh, a-h, i ovh, a ruch jest jak mowielm maly).

jeszcze gorzej ma sie gamehostingtalk, ktorego nikt nie uzywa, bo tam to juz nikt Ci nie odpowie. a myslalem ze bedzie tam miliony 13-latkow kazdy szukajacy dedyka za 20zł pod 1000 slotow cs-a 1 mln FPS.

 

jak dla mnie a-h i webh wygladaja w porzadku (z webh mam w porzadku doswiadczenia, a-h jeszcze przede mna), choc po webh sie bardziej "jedzie", i webh tez czesciej sie "frustruje" z tegoż powodu ;)

 

ale i tak was lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się zdążyłam wystraszyć, że kogoś pomówiłam.

 

;) cytuj uważniej, bo do zawału mnie doprowadzisz ...

 

Obiecuje bardziej uwaznie formulowac swoje posty tak aby nikt z ich powodu nie dostal nie tylko zawalu, ale takze rwy kulszowej, podagry czy zgagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
jak dla mnie a-h i webh wygladaja w porzadku (z webh mam w porzadku doswiadczenia, a-h jeszcze przede mna), choc po webh sie bardziej "jedzie", i webh tez czesciej sie "frustruje" z tegoż powodu

 

Po AH swego czasu była "jazda". Ale jak widać Damian poprawił dużo. Na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Kiedy była "jazda" bo nie wiem

 

No może nie tyle, co jazda ale przecież sam wiesz jak było na początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×