Skocz do zawartości
Gość DamianM A-H

ZABRZE STOWARZYSZENIE NIESłYSZĄCYCH

Polecane posty

Gość Active-Hosting

Witam.

Jak w temacie.... tak co 2 tyg lub co 2 miesiące od około 2 lat dostaję od tej grupy długiego emaila o prośbę sponsorowania serwera dedykowanego

	 Jeśli mogę prosić o udostępnienie serwerom dedykowanego   za darmo lub w jak najmniejszej cenie.
																			Głuchy jest poważnie ciężko
																	  Z góry dziękuje Bardzo serdecznie								  
																		Proszę bardzo odp. mnie pisze 
 System – Windows 2003 R2 i  Windows 2003 
 Procesor- trzy rdzeniowy lub cztero rdzeniowy
 Ram-  2 Gb albo 3
 HDD- 250 Gb
 Bez limit
 Przepustowość-	MIPS 100

(cały email napisany z caps lock'a z błędami tylko ten fragment, który tu wklejam jest napisany małymi literkami, całego emaila nie wklejałem)

 

Czy tylko ja to dostaje ? Zaczyna mnie to denerwować nigdy nie odpisuję na tego emaila bo nie jestem zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

I jakiś pomysł macie? może ktoś się podszywa? Już sam nie wiem co myśleć.... ale mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jako osoba która sama jest nieźle przygłuchawa stwierdzam że albo pisał to jakiś namolny głuchy troll albo jakiś analfabetyczny pajac który ma jakieś kompleksy. Styl albo głuchy albo jakiś pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie podesłać dane tego stowarzyszenia ? Jestem z Gliwic więc mogę sprawdzić czy to prawdziwe stowarzyszenie czy fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Możecie podesłać dane tego stowarzyszenia ? Jestem z Gliwic więc mogę sprawdzić czy to prawdziwe stowarzyszenie czy fake.

 

juz ci posłałem na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak dobrze że w większości obsługuje firmy.. nie no prywatne osoby również lecz jest to ułamek procenta do wszystkich moich Klientów więc pewnie dlatego malutko mam takich treści.

Takie wiadomości czytam do dwóch pierwszych zdań i zaraz delete, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A i do mnie nijaki Adrian Kwiatkowski(zekomo gluchoniemy) pisał o serwer z windowsem za 250/mc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do mnie nijaki Adrian Kwiatkowski(zekomo gluchoniemy) pisał o serwer z windowsem za 250/mc :D

 

H@H@

 

Nie żebym to był ja ale zbieżność Imienia i Nazwiska jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×