Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sebak

Z: [opinie] Hitme.net.pl

Polecane posty

Niestety nie ma wobec nich odpowiedniej alternatywy jeśli chodzi o XEN i przedział cenowy w polsce. Za 25PLN (brutto) nie ma na rynku porównywalnego VPSa. Ja tam pewnie wrócę ale jak się wszystko unormuje z panelem i całą reszta.

 

A statnet?

 

Polska, własny panel.

 

Lub też activ-hosting.pl...

 

Alternatywy są, ale to nie jest chyba miejsca na dyskusje na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatora ponownie bardzo proszę o usunięcie postów nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post jest jak najbardziej na temat, gdyż jest ustosunkowaniem się do postu Tomiego, który wg. moderacji jest jak najbardziej na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wydaje mi się odpowiednim zamieszczanie w tematach o opiniach nt. danej firmy (które notabene są podlinkowane na oficjalnej stronie) reklam innych firm hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc też nie wypada w tym temacie wprowadzać ludzi w błąd, iż hitme nie ma alternatywy. A jednak ten post za każdym razem zostawał przy przenoszeniu moich do kosza.

 

Co ma się też nijak, do tematu z opiniami o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam z Tobą dyskutować na ten temat.

 

Kończąc: Nikogo nie wprowadzałem w błąd informując o braku alternatywy. To nie był mój post.

 

Zaprosiłem publicznie szanownego klienta do powrotu informując, że warunki, o których wspomniał zostały spełnione. Zaproszenie niniejszym ponawiam, a moderatora raz jeszcze uprzejmie proszę o usunięcie postów nie pasujących do działu opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×