Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Pogoda

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Wiem, że nie spodziewaliście się po mnie takiego tematu ;)

 

Ale czy ktoś mi może powiedzieć, że ma ładną pogodę w Polsce? Chociaż tą myślą poprawie sobie humor bo tutaj jest tragedia! Szaro i ciemno jak o 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt. W okolicach Lublina przynajmniej w promieniu 50 km pogoda nawet dobra. Są chmury, ale słoneczko grzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu ładnie, słońce + trochę chmur czasami je przysłaniające. Widoczność dobra a z 11 pietra doskonała panorama miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ktoś mi może powiedzieć, że ma ładną pogodę w Polsce? Chociaż tą myślą poprawie sobie humor bo tutaj jest tragedia! Szaro i ciemno jak o 22:00

 

u mnie tak samo ;)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też całkiem przyzwoicie, może nie najcieplej, ale sucho i czasem nawet słoneczko zza chmur poświeci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leszno(Pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem) -> Pogoda przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków zalany od tygodnia ... masakra ...

 

Taa, a ja w piątek mam samolot do ciepłych krajów i mam wyje*** ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ktoś mi może powiedzieć, że ma ładną pogodę w Polsce? Chociaż tą myślą poprawie sobie humor bo tutaj jest tragedia! Szaro i ciemno jak o 22:00

 

gfspl.rootnode.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Spartolone słońce nad morzem... każdy alergik je kocha w okresie pylenia traw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w radiu (radio?) gościu mówił tak: Kraków - pochmurnie, Trójmiasto - słonecznie, Wrocław - pochmurnie, Trójmiasto - słonecznie.. i tak kilka miast na przemian z Trójmiastem, w którym jest słonecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

W Szczecinie i okolicach ładna pogoda, slonce swieci, troche chmurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×