Skocz do zawartości
R@fi

Apache Pomoc potrzebna

Polecane posty

Witam ja mam takie pytanie czemu codziennie o godzinie 24 resetuje mi sie Apache jak to zmienić aby się wogole nie resetował zaznaczam iż moja maszyna nie jest Rebotoowana a apache sie resetutuje czemu ?? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten problem jest w ogóle dla Ciebie uciążliwy, czy chcesz go rozwiązać dla idei ? Bo 3 sekundy przerwy o północy to chyba nie jest tragedia.

 

Sprawdź crobtab poleceniem:

 

crontab -e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ls_wm stanowi to dla mnie duży problem ponieważ posiadam skrypt który przy restarcie apacha kiluje mi wszystkie wczesniej odpalone procesy .Sprawdzilem Crona lecz nie mam nic ustawionego na Cronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie w nocy wkonuje się rotacja logów po której następuje restart daemona.

 

Czy na serwerze jest jakiś panel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

logrotate ;)

http://httpd.apache.org/docs/1.3/logs.html

 

 

On even a moderately busy server, the quantity of information stored in the log files is very large. The access log file typically grows 1 MB or more per 10,000 requests. It will consequently be necessary to periodically rotate the log files by moving or deleting the existing logs. This cannot be done while the server is running, because Apache will continue writing to the old log file as long as it holds the file open. Instead, the server must be restarted after the log files are moved or deleted so that it will open new log files.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jedyne co możesz zrobić to wyedytować cron'a, aby Ci robił "tally" np. raz na tydzień, a oprócz tego analogicznie /etc/logrotate.d/apache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×