Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Checq

webh.pl ile slotów?

Polecane posty

Witam. Na wstępie zaznaczę, że z vps nie miałem jeszcze nic do czynienia. Przez dłuższy czas zamierzam kupić vps. Na początku chciałem logout.pl ale po przeczytaniu wielu tematów szybko zrezygnowałem. Teraz jest to webh.pl a dokładnie opcja Medium. http://webh.pl/index.php?cmd=svps

Jednak martwi mnie transfer miesięczny, mam nadzieję, że można wykupić większy. O stawianiu serwerów CS wiem tyle, co napisane jest na logout.pl i tu nasuwa się drugie pytanie, czy trzeba będzie postawić też FTP? Jeżeli ktoś orientuję się, co dokładnie trzeba zrobić by postawić taki serwer niech odpowie. Serwer będzie przeznaczony do mini-serwerowni klanowej (2 serwery max). Chcę kupić VPS, ponieważ jest to duuużo bardziej opłacalne od kupna w zwykłej serwerowni.

Tak, więc mam pytanie ile mógłbym wyciągnąć slotów liczę chociaż na 24-26 slotów i jeżeli ktoś bardzo dużo wie o stawianiu serwera CS 1.6 prosiłbym o kontakt, najpierw w temacie potem ewentualnie GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Webh na VPS chyba nie można stawiać serwerów gier,

a jak wogóle można, to obcinają transfer o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

informuję, że możemy zrobić dla Pana wyjątek. Może Pan uruchomić serwer gry, za 50% swojego transferu.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na wstępie zaznaczę, że z vps nie miałem jeszcze nic do czynienia. Przez dłuższy czas zamierzam kupić vps. Na początku chciałem logout.pl ale po przeczytaniu wielu tematów szybko zrezygnowałem.

A to ciekawe co o nas się pisze, muszę się temu przyjrzeć

 

Tak, więc mam pytanie ile mógłbym wyciągnąć slotów liczę chociaż na 24-26 slotów i jeżeli ktoś bardzo dużo wie o stawianiu serwera CS 1.6 prosiłbym o kontakt, najpierw w temacie potem ewentualnie GG.

 

Taki serwer może "zjeść" około 200G transferu, a więc logout.pl ;-)

Za 78 PLN będziesz miał 300G transferu i porządny procek do dyspozycji

http://logout.pl/?show=serwery_dla_graczy

 

pozdr.

Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniało mi się o tym transferze także odpadają tamte :/. Jednak może ktoś poleci coś tańszego od logout.pl (Tylko dla tego, że chce na początek czegoś spróbować nie chciałem wydawać od razu takiej sumy;) ), a zarazem z dużym transferem, tym razem wystarczy mi jakieś 18 slotów lub trochę mniej. Jeżeli jednak wybiorę logout.pl mam pytanie, czy można liczyć na pomoc z Pana strony, nie chodzi o instalację, ponieważ jest opisana, ale o ewentualne pytania. Jestem całkiem zielony w tych tematach, ale zawsze lubię zrobić coś samemu i zapamiętać to do końca życia niż prosić, żeby ktoś mnie wyręczył i jemu będę przypisywał zasługi. Tak więc takie pytanie nie na temat- Jak wejść w dany folder (kiedy już jestem w Putty i czy w ogóle trzeba wchodzić, zawsze sprawia mi to trudność) pracowałem tylko na darmowym pewnie większość wie o co mi chodzi (pipni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest kupić vpsa z niskim pingiem i dużym transferem w tańszej cenie.

 

Co do pomocy, tak jak najbardziej.

 

pozdr.

Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem niestety muszę się z tym liczyć. Przeanalizuję ofertę i mam pytanie czy serwer prywatny używa dużo mniej transferu od publika (chodzi o całkowicie czysty serwer prywatny) i proszę o dokładną ilość gb lub mb na dzień dla serwera ok 16-18 slotów prywatny. Jak widać zostaje mi tylko to chociaż serwer prywatny można by zrobić, ale raczej słabiej się opłaca z tego co wiem. A teraz pytanie które zadałem w tamtym temacie po zedytowaniu.

 

Jestem całkiem zielony w tych tematach, ale zawsze lubię zrobić coś samemu i zapamiętać to do końca życia niż prosić, żeby ktoś mnie wyręczył i jemu będę przypisywał zasługi. Tak więc takie pytanie nie na temat- Jak wejść w dany folder (kiedy już jestem w Putty i czy w ogóle trzeba wchodzić, zawsze sprawia mi to trudność) pracowałem tylko na darmowym pewnie większość wie o co mi chodzi (pipni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×