Skocz do zawartości
varez

(jak zwykle) najtanszy vps ;)

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję taniutkiego vpsa, pod malutkie stronki, serwer nazw, i zabawe w administrację. Umiejscowienie nie gra roli, moze byc USA, ważne zeby sie dalo dogadac po pl/eng, no i zeby niedrogo bylo ;)

 

jakby ktos chcial zapytac dlaczego nie hosting www - bo dla mnie jest strasznie wygodne jak moge sobie robic na serwerze co mi sie podoba :)

 

Pozdrawiam,

PS. Proszę Pana Sebastiana Szeligę o kontakt na pw, bo jakoś nie mogę z Panem złapać kontaktu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prywatne stronki domowe, portfolio ;)

 

"varez" nie ma nic wspolnego z warezem, to tylko nick na szybko ktorego uzywam na stronach na ktorych nie chce by mi ingerowali w moja prywatnosc (inny nick, mail, itd)

 

Czekam na dalsze oferty, potem sobie podsumuję i pewnie na coś się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów BudgetVPS.pl. Najtańszy serwer VPS kosztuje już 18 zł brutto / miesiąc!

 

Pozdrawiam,

Marek Bajerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lalart - z tego co wiem to moge na boxvps placic co miesiac, ale czy co miesiac bede mial kupon? bo z gory za rok wolalbym nie placic..

60$ to juz w ogole za duzo, mam ograniczone fundusze, co zarobie to idzie na studia itd, a potrzebuje cos do zdobywania wiedzy przy administracji + miejsca pod stronki swoje i dla znajomych i mysle zaczac jeden ciut wiekszy projekt, i vps bedzie jak znalazł ;)

poki co jestem za budgetvps, ale wiem ze kiedys widzialem vpsy po 7zł/mies., ale nie mam pojecia gdzie to bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może BudgetVPS podczas promocji startowej. 7 zł jest ceną praktycznie nierealną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku, to prawdopodobnie był "złomik" więc widać jakoś to było (moze juz nie ma, a moze kryje sie gdzies wciaz w czeluściach internetu),

w/g google oferta box vps (uwzgledniajac rabat) kosztuje 6,62540892 Polish zloty / miesiąc, choć wiadomo ze nie ma co porownywac usa do pl ;)

Czy w hostingu www hitme.pl mozna placic NIE sms-em? Czy wyjdzie wtedy coś taniej (chyba powinno, bo wiekszosc zysku z sms leci do operatora uslugi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×