Skocz do zawartości
mperlam

Proszę o test

Polecane posty

Witajcie wszyscy. Założyłem darmową bramkę SMS i mam do was prośbę. Nie mogę stwierdzić czy dochodzą z niej SMSy do Plusa. Jeżeli ktoś miałby telefon w tej sieci to bardzo proszę o test.

 

www.nk7.pl

 

Proszę sobie darować teksty typu "on chce reklamować stronę". Jakoś przecież muszę sprawdzić czy bramka działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jest problem z Erą (nie chce sie obrazek wczytać), Orange działa bez problemu. Jak sprawa wygląda z Plusem?

 

xorg, nie rozumiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhy, do plusa nic nie dochodzi, nawet wysłać nie chce.

Otrzymuje komunikat: Wystąpił błąd - spróbuj ponownie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona wczytuje się dosyć długo

 

ale sms do plusa doleciał błyskawicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do orange dochodzi ale z problem po wpisaniu numeru poprawnego z orange pokazuje że go nie obsługuje za 3 razem dopiero zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłanie nie powiodło się ;)

Spróbuj jeszcze raz.

 

Ale SMS do Plusa doszedł, a nawet dwa! :(

 

@Edit

 

Właśnie dostałem kolejne 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za testy. Jestem bardzo wdzięczny. W takim razie jak można to zapraszam do używania bramki, oczywiście nie każde SMSy będą dochodzić, tak to już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś przekręca.

Skorzystałem raz, a teraz patrze dostałem wiadomość

"Internetowa bramka sms

"tylko badzmy normalna rodzina, prosze CIe skarbie ciezko bedzie ale damy rade""

Nie wiem czy to z tej, ale jakos zaraz po wpisaniu w niej mojego numeru. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Na pewno nie przekręca ;) Akurat reklama musiała Ci przyjść :( Łatwo rozróżnuić skąd przychodzą wiadomości. Z mojej bramki zazwyczaj są to numery na 10xxxxxx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak będę chciał wysłać smsa z przeglądarki bez js? To du.., zrób może jakąś podstawową html-wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 szybkich wysłanych na Plusa (długie, krótkie) - wszystkie doszły prawidłowo, natychmiast i bez problemów. Jedyny problemik to to, że po 7. czy 8. wysłanym esemesie zaczął pojawiać się komunikat "nie obsługujemy tej sieci" poniżej wpisanego numeru telefonu (cały czas wysyłałem na ten sam numer). Mimo tego komunikatu, SMSy dochodziły bez zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JS mają wszyscy :P Podejrzewam że ok. 90% ludzi w Polsce. Coś wykombinuje ale uważam że to zbędne

 

To wydaj api :D.

 

Potrzebuje taki skrypt do informowania sms'em o wykonaniu przez serwer danej czynności.

 

Jak coś to daj znać na pm ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Linux nie prościej uruchomić u operatora usługę "email sms" i napisać jednolinijkowy skrypt który będzie wysyłał info? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Ery nie doszedł bo nie wysłałeś SMSa odpowiedniego :) Radzę poczytać na stronie co i jak. Strona wolno się wczytuje bo... działa na free hostingu. I tak zapewne jest najszybszy z darmowych ale nie mam kasy na najmniejszy nawet serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×